Гордеете ли се понякога

  • 3 011
  • 57
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 492
От гордостта до срама има само една мъничка крачка.
Да, случвало се е да се гордея с него, да се радвам, че ми позволи да го опозная.
Случвало се е също да се срамувам от него.  Confused

# 31
  • Мнения: 17
Обичам го, подкрепям го и се гордея с всеки негов успех.  Grinning . просто се радвам когато и той е щастлив  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 1 216
Понякога...понякога ме заливат такива вълни от гордост и дълбока благодарност към съдбата, че това хубавото момче баш на мен се падна.
Но както има една приказка, че мъж, който бие жена си, бие доброто си, така и жена, която не показва респект и зачитане към мъжа си, възхищение, да го гали по егото често, вреди на себе си, респективно семейството. Та по-добре да се гордеем, нали, важно е това за мъжете, какво да ги правиш  Laughing
И аз донякъде се гордея с моя в някои моменти. Даже ми е съвестно, че той няма как да се гордее с мен, защото не блестя с нищо, а ми се иска, но не ми стигат силите да направя нещо голямо.
Е как бе,родила си му три деца,до него си,обичаш го,подкрепяш го...сигурна съм,че се гордее с теб Wink
А,  деца, кой ти гледа слугинажа, чакай ти признателност!
Виж, обаче може да му кажеш, че темата ти за манджата - такава проста тема, за една манджа, набра голяма скорост, както и повечето ти теми. Това не всеки го може!

Поздрави   bouquet

# 33
  • Мнения: 2 757
А,  деца, кой ти гледа слугинажа, чакай ти признателност!
Виж, обаче може да му кажеш, че темата ти за манджата - такава проста тема, за една манджа, набра голяма скорост, както и повечето ти теми. Това не всеки го може!

Поздрави   bouquet

Бегай бе, както си ме знаят като скромничка, никой няма да повярва в успеха на темите ми. Та и с това не върви да се гордея да му се не види. Но темата за манджата си е актуална, просто съм повдигнала наболел въпрос  Joy

# 34
  • Мнения: 9
Да,рядко и за кратко.
Винаги се намира бързо кой да се ....на метеното Mr. Green
[ote]    Взе ми го от устата.  bouquet                                                                                                                                                                                                                                                                     

# 35
  • Мнения: 535
Гордея се много какъв баща е и колко ми помага в къщи, целия квартал майките ми завиждат и цъкат след него  Mr. Green (то не, че това е много хубаво, ще вземе да ми го отмъкне някоя "блондинка"  Laughing)

И в работата си постигна много, та и затова го уважавам. Но и със себе си се гордея не по-малко  Mr. Green

# 36
  • Мнения: 2 011
Ами моят не е артист, така че с талант не може да радва хората.
Истината е, че го обичам много, но не мога да кажа, че се гордея
с него. Ние сме обикновенни хора.
Стига  де .... Това да се  гордееш не е за НЕобикновенните  хора.  Peace Навеждаш ме на мисълта, че по-трудно признаваш пред себе си добрите си постижения ( и не само твоите) - може би имаш по-високи критерии. Не ти вярвам , че не си  се гордяла  с Милото си!  newsm78

# 37
  • Мнения: 1 898
Има неща, които ме карат да се гордея с него, но по-важното е, че не ми дава /много Mr. Green/ поводи да се срамувам...
Вярно, че е по-важното.  Grinning

# 38
  • Мнения: 428
E то остава ССФ да не се гордее винаги с милото. Ма няма такъв филм бе bowuu Crazy ooooh!
Joy
Незнам дали се гордея с успехите и постиженията му, но със сигурност се радвам. Не мога да се зарадвам на ловните му успехи, още по-малко да се чувствам горда с тях, щото това негово хоби ми вдига кръвното, меко казано.  Mr. Green Дори блясъкът в очите и гордостта, която той самият изпитва след лов, не са в състояние да смекчат ситуацията.
О, забравих! Изпитвам огромна гордост от майсторските му способности - направил е две красиви деца!   Laughing

# 39
  • Мнения: 239
Хехе... Calathea .. Те така всики мъже голями майстори ще излезнат.. А и то такъв сложен майсторлък.. Толкова трудно и неприятно се прави тва бебе Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 13 209
Не, не се гордея.. Важното е, че не се срамувам от негови постъпки  Laughing
Гордея се с мои лични успехи и с такив на детето ми (не е бебе  Wink)

# 41
  • Мнения: X
Пригответе си павето, с което да ме замерите - но не се гордея! Може би защото всеки път, когато му споделям за мои лични успехи му е твърде трудно да ме изслуша, камо ли похвали! Може би и защото така и не чух досега от него, че се гордее с мен, а всъщност съм заслужила неведнъж. Но той е твърде притеснен, че мога да отлетя от семейното гнездо, за да ми вдига сам акциите!
Благородно завиждам на онези, които се гордеят искрено с мъжете си, аз лично се разочаровах  Confused

# 42
  • някъде другаде
  • Мнения: 629
Не, не се гордея.. Важното е, че не се срамувам от негови постъпки  Laughing
Гордея се с мои лични успехи и с такив на детето ми (не е бебе  Wink)
И аз така! Peace

# 43
  • Мнения: 1 081
Той е горд че ме има  Mr. Green

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Пригответе си павето, с което да ме замерите - но не се гордея! Може би защото всеки път, когато му споделям за мои лични успехи му е твърде трудно да ме изслуша, камо ли похвали! Може би и защото така и не чух досега от него, че се гордее с мен, а всъщност съм заслужила неведнъж. Но той е твърде притеснен, че мога да отлетя от семейното гнездо, за да ми вдига сам акциите!
Благородно завиждам на онези, които се гордеят искрено с мъжете си, аз лично се разочаровах  Confused
Той е горд с теб, но просто не иска да ти го демонстрира, точно поради причината, която си споделила. И аз получих, в миг на откровение, такова признание от моя мъж, а също си мислех, че изобщо не ме оценява. Мъже, какво да ги правиш, много комплекси, много нещо!? Grinning
А по темата- рядко имам поводи да се гордея с него, все по рядко. Обаче колко е приятно, не е истина. И после настава една любов, едно чудо..... еххх! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт