Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора

Моля ви, момичета, помагайте!
Знаете ли къде в София мога да намеря нощница като за първа брачна нощ Laughing
Ходих къде ли не и не мога да намеря нищо. Почти всичко е сатенено, но на мен ми се ще да е дантелена. Харесвам разни модели, но те все са черни, а на мен ми трябва екрю или бяла.
Благодаря!
Цитирай

Севлиево

Аз си купих от ТСМ. не е сатенена, но е с дантелени апликации. Черна е. Просто нямаше други цветове, когато я купувах.

ама за пурва брачна нощ си мисля, че не ти трябва нощница  Mr. Green
Цитирай

Купи си бяла, но не и екрю.

Цитирай

На Раковска до Дондуков имаше магазин за спално бельо. Доколкото си спомням продаваха ио луксозно такова.
Цитирай

Burgas

Виж в сайта на Биби. Wink

CAFE AMUR

Аз откога точа лиги за някоя парцалка оттам, ама дълбоко се съмнявам, че в момента ще ми стои супер секси. Tired
А защо трябва да е нощница, може да просто да е някакво секси бельо, жартиери, тва- онва. Но и аз ти препоръчвам бяло. Харесах ти даже едно тоалетче: Smile

Цитирай

Страхотно е. Как не се сетих за този сайт Blush Ще разгледам всичко.
Мерси Love

Защо да не е екрю? Роклята ми не е бяла, нали вече не съм така невинна както преди, щеше да е в тон Crazy
Цитирай

Току що разбрах, че екрю и цвят шампанско не било едно и също Tired, така че се издирва нощница с цвят шампанско.
Цитирай

София

Току що разбрах, че екрю и цвят шампанско не било едно и също Tired, така че се издирва нощница с цвят шампанско.
И каква е разликата.... newsm78 Wink Wink
Цитирай

Защото за мен това е цвят-страстоубиец. Мое мнение все пак. И бялото е в пъти по-ефектно, но разбира се, изборът остава твой.

Но истината е, че и мъжене не харесват особено този цвят.
 Wink
Успех в избора!
Цитирай

София

Привет Very Happy
Мисля, че задължително трябва да прескочиш до "Палмърс" на Витошка - там има /или поне имаше/ уникални нощнички, бодита, потничета и т.н....всякакви само не и сатенени Wink Също предполагам си ходила и до "Севън секъндс" - то си е класика и може да намериш нещо ефектно Rolling Eyes Хайде успех и да пишеш с какво си се сдобила, макар че покрай шопинга за сватба новите придобивки са хиляди...и сладурски Laughing...а!! нали не си забравила за жартиерчето, че аз в еуфорията забравих за този ритуал и ме беше много яд, когато  ди-джея тръгна да го обявява Embarassed Very Happy
А относно екрюто или шампанското от рози...или каквото и да е там, мисля че е перфектен цвят - много по ефектен от бялото Thinking даже и мойта сватбена рокля, бельото, чорапите и нощницата с все халата / които междудругото все още си нося с кеф/ бяха в този цвят Crossing Arms Smile
Цитирай

И каква е разликата.... newsm78 Wink Wink

Екрюто било нещо като бежово, т.е. по-тъмно, а шампанско е почти бяло, ама не точно. Ха ха, какво обяснение Laughing

Защото за мен това е цвят-страстоубиец. Мое мнение все пак. И бялото е в пъти по-ефектно, но разбира се, изборът остава твой.

Но истината е, че и мъжене не харесват особено този цвят.
 Wink
Успех в избора!

Ми моя бъдещ мъж харесва само черно бельо, аз също, но сега случая налага светъл цвят. На мен лично бялото ми е малко бабешко Embarassed , но като трябва да се носи, не отказвам. 
Благодаря!
 Wink
Привет Very Happy
Мисля, че задължително трябва да прескочиш до "Палмърс" на Витошка - там има /или поне имаше/ уникални нощнички, бодита, потничета и т.н....всякакви само не и сатенени Wink Също предполагам си ходила и до "Севън секъндс" - то си е класика и може да намериш нещо ефектно Rolling Eyes Laughing...а!! нали не си забравила за жартиерчето, че аз в еуфорията забравих за този ритуал и ме беше много яд, когато  ди-джея тръгна да го обявява Embarassed Very Happy

Не обичам Палмърс, а в Севън секъндс ходих, но нямат нищо като за мен. Сега са намаления, може би с новата стока, но не мога да ги чакам Confused
Няма да имам жартиер, моя не иска да го сваля, не било БГ традиция Rolling Eyes
Цитирай

между два цигански квартала

аз бих ти препоръчала да си вземеш бледо лилава секси нощница. Хем е нежно и невинно хем лилавото е цвета на страста.

Сещам се за едни магазин на Графа накъде с/у Ориндж, мисля че имаше на Бенетон бельо и луксозни нощнички- прозирни, с дантели и тн .
Цитирай

София

Ауууу, Лейди, ще ме вкараш в затвора... Mr. Green

Duci, намерили си нощница?
Цитирай

Burgas

Ами ти и ти отде ги намираш тия сайтове! smile3527
Вместо да ни предложиш някакъв сайт, където предлагат скромно памучно бельо Mr. Green ти гледай какви ни ги сервираш...не те е срам... newsm54 ppp tongue
Цитирай

София

Ами ти и ти отде ги намираш тия сайтове! smile3527
Вместо да ни предложиш някакъв сайт, където предлагат скромно памучно бельо Mr. Green ти гледай какви ни ги сервираш...не те е срам... newsm54 ppp tongue

Хахаа...памучно бельо...да бе  Laughing Outta Joint с 28% непорочност ... ppp
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 17 отговора