Открих най-ефикасното средство против стрии

  • 59 425
  • 77
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 544
Ще ви чета.

# 61
# 62
  • Мнения: 93
този крем Витаслим в аптеките ли се намира?
искам да споделя,че забелязах да ми са се образували нови стрии Cry какво масло да си взема?в темата сте споделили доста мазила,но незнам кое да избера? newsm78
незнам как ми са се образували,най-много да съм качила 2 кг и от толкова малко да ми са се появили Sad толкова се отчаях

Последна редакция: вт, 13 окт 2009, 12:27 от JuJu_

# 63
  • Мнения: 4
слушала съм много за тия грозотии...аз имам от вътрешната страна на бедрата...в следствие на 20 ки надебеляване...нямам да на дар място...от една година ги имам и те седят все още червени...а доколкото знам отдавна вече трябва да се бели....онзи ден и аз си купих Е и ще видим...но специално моето  мнение  е че трябва да се опитва...дори и да не ни се вярва трябва да пробваме...!!!аз желая на всички вас вярващи и невярващи УСПЕХ....!!! Grinning Grinning Grinning

# 64
  • Мнения: 0
Аз си купих щраусово масло,ефекта е поразителен.не съм вярвала че някога ще си махна стриите.Провайте.

# 65
  • Мнения: 473
Аз си купих щраусово масло,ефекта е поразителен.не съм вярвала че някога ще си махна стриите.Провайте.

В аптеките ли го има и каква му е цената ?

# 66
  • Провинция
  • Мнения: 509
Аз си купих щраусово масло,ефекта е поразителен.не съм вярвала че някога ще си махна стриите.Провайте.


А колко са "пресни" или "стари" стриите и напълно ли ги заличи.Ако може и цена

# 67
  • Мнения: 2 068
grehanasarceto само се хвалиш по форумите и после нищо....дай повече информация

http://forum.fema-bg.com/viewtopic.php?p=35409&highlight=#35409

http://club.biberonbg.com/read.php?5,582323,1056602,page=3

http://krasota.rozali.com/tialo/c6997_0.html

Ти да не го продаваш?

# 68
  • Мнения: 1 531
няма да мога да изчета всички мнения, за което моля пишещите да ме извинят. аз открих един страхотен турски крем - реконтур. ефектът е невероятен и не е скъпо да ви го донесат от там. тубата е голяма и стига за дълго. излиза към 30 лв и стига за месец.

# 69
  • Провинция
  • Мнения: 509
няма да мога да изчета всички мнения, за което моля пишещите да ме извинят. аз открих един страхотен турски крем - реконтур. ефектът е невероятен и не е скъпо да ви го донесат от там. тубата е голяма и стига за дълго. излиза към 30 лв и стига за месец.

От къде се взима?

# 70
  • Мнения: 408
няма да мога да изчета всички мнения, за което моля пишещите да ме извинят. аз открих един страхотен турски крем - реконтур. ефектът е невероятен и не е скъпо да ви го донесат от там. тубата е голяма и стига за дълго. излиза към 30 лв и стига за месец.

От къде се взима?

да, Sunbeam  Party моля те сподели как можем да си го набавим. аз съм отчаяна вече.
стриите, които си заличила, колко ти бяха стари?
Много ще се радвам да пишеш!

# 71
  • Мнения: 20
И аз бих искала да попитам за щраусовото масло и за турския крем...как да се снабдим? Мен ми препоръчаха мазане с чист гръцки зехтин и не знам дали си внушавам, но сякаш има ефект... обаче като цяло вместо да ми омекотява кожата, стои една такава... нз как да я определя, но не е като с лосион със сигурност (аз си мажа цялото тяло и особено по краката, където кожата ми е много суха, дори след обилно нанасяне на зехтин, след няколко часа пак си е суха).

# 72
  • Мнения: 217
Много моля пишещите да дават по пълна информация за продуктите от които са доволни ;а не да "хвърлят бомбата" и ... Peace

# 73
  • Мнения: 1
Здравейте момичета.Искам да попитам някоя от вас ползвала ли е рициново масло при борбата със стриите.Една моя приятелка твърди че така си е оправила нейните(доколкото може да се нарече оправяне).

# 74
  • Мнения: 750
Чудя се как вярвате на такива неща. Crazy
То ако можеше с едно олио за 25 лева да се заличават стрии,нямаше да има лазер за ЛЕЧЕНИЕ на стрии.Всички щяха да се мажат с олиоце за 20 лева. LaughingНе съм песимист,но четейки подобни рекламки на евтини продукти ми става леко комичен момента на изчезването на стриите от олиото което хвалиш тук мила ми авторке Laughing

Общи условия

Активация на акаунт