Депозит - къде е най-изгодно да си направя депозит?

  • 77 560
  • 304
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 253
ПИБ предлагат едногодишен депозит с нарастваща лшхва, която на 12-тия месец ти е 5 процента. Всичко е описано на техния сайт, не знам какво и къде гледаш

# 271
  • Мнения: 13 771
12-тия месец е 5%, но първите е по един-два. Годишна средно около 3% сигурно.

Ето тук можете да сравнявате - http://www.moitepari.bg/Depoziti/Depoziti.aspx. Сравнително актуална е информацията.

# 272
  • Мнения: 72
Цоп и аз да следя темата, че скоро ми изтича депозита. Колебая се между КТБ, ПИБ и срочните влогове в Общинска. А някой чувал ли е нещо за "Популярна каса"? Свекър ми ми се похвали че неговите пари са там, спомена за 11% лихва, това изобщо банка ли е?

# 273
  • Мнения: 54 509
Цоп и аз да следя темата, че скоро ми изтича депозита. Колебая се между КТБ, ПИБ и срочните влогове в Общинска. А някой чувал ли е нещо за "Популярна каса"? Свекър ми ми се похвали че неговите пари са там, спомена за 11% лихва, това изобщо банка ли е?

Аз не, но ми стана интересно? Thinking

# 274
  • София
  • Мнения: 6 277
Цоп и аз да следя темата, че скоро ми изтича депозита. Колебая се между КТБ, ПИБ и срочните влогове в Общинска. А някой чувал ли е нещо за "Популярна каса"? Свекър ми ми се похвали че неговите пари са там, спомена за 11% лихва, това изобщо банка ли е?

Аз не, но ми стана интересно? Thinking

И на мен ми стана интересно. Като видя такива лихви и ставам много мнителна.

# 275
  • Мнения: 6 561
Има ли случаи при депозитите, в които се иска да се декларира "произхода" на парите? Някъде бях чела и сега ми изникна като въпрос... newsm78

# 276
  • Мнения: 3 922
В "Популярна каса" съм имала депозит преди 15 години. И тогава им бяха високи лихвите.
Иначе те са инвестиционен посредник, финансова къща.

# 277
  • Мнения: 13 771
Има ли случаи при депозитите, в които се иска да се декларира "произхода" на парите? Някъде бях чела и сега ми изникна като въпрос... newsm78

При внасяне над 10000 наведнъж.

# 278
  • Мнения: 6 561
Ясно. Значи, ако са толкова, но са на вноски няма да има нужда. Това има ли го някъде регламентирано, къде може да се прочете?
Мерси

# 279
  • Мнения: 54 509
Не знам къде и какъв е регламента, но на мен са ми искали при банков трансфер на сума 20 000+.
Казаха ми, че до 20 000 не се изисква.
След време,  пак при такъв трансфер, но от друга банка, не ми искаха. newsm78

# 280
  • Мнения: 6 561
Ще питам на място следващия път пък да видим  Peace

# 281
  • Мнения: 11
А бихте ли дали интернет адрес на тази популярна каса?

# 282
  • Мнения: 54 509
А някой ползва ли техни продукти, мен ме интресува мнение от първа ръка.

# 283
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
Какъв е проблемът с Инвестбанк? Нищо не открих в нета.

# 284
  • Мнения: 13 771
Имаше някакъв скандал с един техен клиент, че му присвоили 1 млн. Уж било доказано от БНБ... Кой прав, кой крив обаче?

Общи условия

Активация на акаунт