Ядем пясък, пием шампоан!!!

  • 3 299
  • 38
  •   1
Отговори
# 30
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Добър хранителен режим имате  Hug
Мисля си, че ще надрасне този си навик, когато започне да разбира повече.Намирам поведението на детето за етап в развитието Peace

# 31
  • Мнения: 9 973
Добър хранителен режим имате  Hug

Joy Joy Joy

май всички сме го преживяли  Wink

# 32
  • Мнения: 1 380
И моето дете редовно пиеше шампоан "бочко".
Кремът против подсичане също е опитвала....
Пясък вчера опита, но не и допадна....само в обувките си го носи.....
Скоро изконсумира един фон дю тен на "виши".....и без това беше старичък.... Mr. Green
Сега сериозно:явно е период и всички го  минават..... Hug

# 33
  • Мнения: 998
Ние шампоан сме разсипвали по пода-така се беше разпенил ,все едно се намирах в
анимационнен филм.Едва го измих.Но иначе е ял червило,сега ми намира гланцовете
за устни и се забавлява да маже навсякъде.Почти всичко съм изпокрила.
Имам доста почистващи препарати и всичките са на най-високото място-на хладилника
отгоре,защото си е опасно.

# 34
  • Мнения: 801
Все едно чета за моето синче Hug
Що пясък изяде на морето, че трева, клечки и пръст за мезе. Гризкаше чехли и обувки, ако докопа.
Е, той достъп до промишлената химия и козметика няма, но пък си сръбва редовно водата от ваната.

# 35
  • Мнения: 2 960
Синът ми миналата година се опитваше да изяде камъчетата от алейките в Морската градина.
Пясъка на плажа обаче хич не му допадна.Подарява го от цялото си сърце на главите на околните деца и възрастни Mr. Green
Обича да се мазоти с крем по лицето/докато съм се разсеяла за секунди/ и да облизва обилното "наслагване" ooooh!
Сега обаче все по рядко посяга към такива нетрадиционни "храни"

# 36
  • Мнения: 139
Брат ми обичаше да яде земя от саксията на фикуса и на майка ми червилото, спря като се обзаведе с повечето си зъби.

# 37
  • Мнения: 89
Чета отговорите на някои от момичетата и оставам с впечатлението, че ставаме с бебо и аз за закуска слагам пред него шампоан, крем за бръснене, кофичка пясък и душ гел та да си избере какво да си хапне.
Разбира се, че не експериментирам с това, каква химия ще му допадне повече. А и не го слагам на плажа с лопатката и -яж маме, да ти е сладко. На кой не се е случвало бебо да набара нещо от забранените неща???
Просто исках да кажа, че ми е направило впечатление, че ако е близнал шампоан, крем  или изял шепа пясък, то започва да си го търси като някакъв десерт, харесва му. Затова питах, дали не е някаква липса на минерали при него.

# 38
  • Пловдив
  • Мнения: 834
Може би просто е любопитен.

И моят син има афинитет към кремовете,само ги търси ,отваря ги и иска да ги ближе.Затова всичко ми е нависоко или заключено.

Залъгвам му интереса с празни,употребени и измити опаковки от стари кремчета и шампоани.Споерд мен ще отмине и е период Peace

Общи условия

Активация на акаунт