МЕЛОДИЯ НА СЪРЦЕТО - от 28 май по НОВА

  • 100 239
  • 455
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 122
Имали някъде където да гледам 1 и 2 серия без да иска регистрация,във vbox неможах да ги намеря.

Заповядай!


  bouquet


# 181
  • Мнения: 0
Шеф е прав/а, АСИ е страхотен сериал. Първата серия миналата година като гледах, ме плени, и оттогава гледам с нетърпение всяка серия

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 12:24 от BGpapa

# 182
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Благодаря  bouquet

# 183
  • София
  • Мнения: 639
Аз намерих 1 и 2 серия в сайта от който свалях за "1001 нощ"
http://www.lapache.info

# 184
  • Мнения: 1 425
Хайде да се запиша и аз при вас.....филма наистина е прекрасен.Заслужава си да го следите.Мисля че не трябва да го сравнявате с 1001 нощ,просто нямат нищо общо..но също е много добър от всякъкво естество..дори бих казала в някои отношения по-добър. Rolling EyesТова е сериал предимно за любовта и страданието около нея........аз го следях по турската телевизия......Преди няколко дни беше финала и многоооо плаках.Горещо ви препоръчвам да го следите и няма да съжалявате.... Peace

# 185
  • София
  • Мнения: 34


Добър ден, момичета и момчетата Grinning Тази хубава снимка не може да не внесе малко настроение ! Интригата е основно межди тези главни герои! А кой каза нещо " лошо" за  Йозге Йозгер - Бизнес дамата - - или както я наричат принцесата Джавидан  Peace Моля, моля - я вижте по-добре !  И в този филми има страхотни хубави сцени, пейзажи и актьори, разбира се - малко търпение.... Най- вече - Йозге е щастливо омъжена за един от другия филм , който за сега няма възможност да гледаме - На сбогуване !
Преди 2 години , в Анкара, откъдето е Йозге се омъжва за актьора Тансел Йонгел ( Керим от " На сбогуване.) Завършила е Университета в Анката- мастер - Театър. Звездава й изгрява с една от главните роли в сериала Юнска нощ; играе активно в Градски Театър; мечтае да играят заедно със съпруга й заедно . На 30-ия си рожден ден, Йозге получава от Тансел диамантена огърлица от бяло злато със 48 диаманта .....
Малко наистина има "остри" черти - явно това е част от стайлинга й Laughing

Следващото инфо вероятно ще бъде за Джемил Hug

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:39 от шеф

# 186
  • На ръба..
  • Мнения: 2 115
Хайде да се запиша и аз при вас.....филма наистина е прекрасен.Заслужава си да го следите.Мисля че не трябва да го сравнявате с 1001 нощ,просто нямат нищо общо..но също е много добър от всякъкво естество..дори бих казала в някои отношения по-добър. Rolling EyesТова е сериал предимно за любовта и страданието около нея........аз го следях по турската телевизия......Преди няколко дни беше финала и многоооо плаках.Горещо ви препоръчвам да го следите и няма да съжалявате.... Peace

Мога само да кажа, че бях зависима на моменти от сериала. Има толкова впечатляващи, ужасяващи и прекрасни моменти, че захласвах по филма редовно. Гледайте го в началото не е това, което става после..

# 187
  • София
  • Мнения: 34
DiDi_too Hug
 Bgpapa - въпрос - твоето предчуствие за финала на Аси  Thinking

# 188
  • Мнения: 0
финалът не е задължително да е за всички герои хепи енд. За Демир и Аси е ясно, за останалите... добре е да има и раздели и неразрешаване на проблемите (както стана с 1001 нощ), аз съм назад със сериите, гледам го по интернет, че не всеки петък смогвам по Kanal D.
Иначе.. имам предчувствието, че Нова ТВ ще го пусне този сериал след 1001 нощ. Но... да видим

# 189
  • София
  • Мнения: 34
След снощната много тъжна серия , аз вече се съмнявам за хепи енд за Демир и Аси. А и трейлъра е доста  непредсказуем. Но така бе и с 1001 нощ! По форумите финала се очаква със 71 епизод  - така че доста неща могат да се случат. Единственият донор за Демир се оказва Асия, ако някой не разкрие тайна от неговото детство. Това са само фантазии.... Дано да имаме щастие да го гледаме и с превод Praynig

# 190
# 191
  • Мнения: 0
музиката от серияла тук http://zshare.net/download/537565899e0690c7

# 192
  • Мнения: 76
На мен ли ми се струва или наистина музиката в "Мелодия на сърцето" е същата, като в "На сбогуване"  #Crazy newsm78

# 193
  • Мнения: 1
заповядай и от мен - мелодия на сърцето 1 и 2 епизоди - vbox7.com - потребител:  liubomilabuba
отиваш на канали в нейния профил,последният канал е за мелодия на сърцето
http://www.vbox7.com/channel:89349
Приятно гледане

# 194
  • Мнения: 1
Имали някъде където да гледам 1 и 2 серия без да иска регистрация,във vbox неможах да ги намеря.
заповядай и от мен - мелодия на сърцето 1 и 2 епизоди - vbox7.com - потребител:  liubomilabuba
отиваш на канали в нейния профил,последният канал е за мелодия на сърцето
http://www.vbox7.com/channel:89349
Приятно гледане

Общи условия

Активация на акаунт