По детските площадки с радост, щуреят децата от МЛАДОСТ!

  • 15 042
  • 311
  •   1
Отговори
# 300
  • London
  • Мнения: 292
newsm78 Да не би да има нова тема и аз да не съм я видяла???

Май не.
Но исках да те питам, какво стана с JP-то (за д-р Стефанова) питам?

# 301
  • Мнения: 185
Зачудих се, защото от 2 дни никой не е писал.
А за докторката - днес сме на консултация. Иначе при записването се видяхме само на вратата - аз й подадох документите и това е - беше голяма лудница, не ми беше удобно да я занимавам с опознавателни разговори, като се има предвид колко много хора чакаха. Сега тъкмо ще се приготвям, малкият заспа, аз ще му приготвя нещата за излизане, включае себе си Wink и като се събуди отиваме към медицинския център. Ще пиша като се върнем, ако не сме много сърдити - имаме противохепатитна ваксина днес...

Да се похваля, записахме се на детска кухня - казаха ни да се обадим за ноември  Laughing

# 302
  • London
  • Мнения: 292
Дано, Ви мине леко ваксината и понасянето и.
Много народ в тази Младост  Laughing, чак ноември е много време.

# 303
  • София
  • Мнения: 3 114
Да попитам какви са правилата за пускане на нова темичка тук? Само един човек ли прави новите теми, или който има желание в момента Laughing? Заглавията сменят ли се?

Cherveiche, записахте се, значи.... Laughing Бая ще почакаме за кухнята.... Thinking

Галина започна да пълзи и се свърши със спокойствието. smile3503 Позабравила съм го този период и сега ми идва малко нанагорно. Нямам никакъв спомен какво сме разтребвали и как се обезопасявали, за да могат да пълзят другите деца. newsm78 Впечатлена съм, че едвам пълзи като червей, дето се вика, до онзи ден се чудеше как да се обърне по корем, обаче веднага, щом я пуснах да вършее, си набеляза баш това, което не трябва да пипа! Mr. Green

# 304
  • Мнения: 1 258
По принцип benighted  пуска темите.но нещо се затри напоследък.

# 305
  • Мнения: 185
benighted сигурно още е в Силистра Simple Smile Нали се учеше да кара кола.

ov4ar4eto kalitko, бяхме на консултация вчера - мн сме доволни. Почакахме доста, но иначе... Докторката е много любезна и има подход към хлапетата явно. Мисля, че направихме добър избор  Peace

# 306
  • Мнения: 3 634
Утре ще слагат Преванар на Мите. Очаквам много да се бунтува защото вече разбира и определено се страхува от поликлиниката. doctor
Да се похваля, че бележим страхотен напредък на басейна.

# 307
  • Мнения: 2 274
Измислихте ли заглавие, за да пускам нова тема?
Преди 6 часа се прибрах и чак сега стигнах до компа Simple Smile!
By the way: пазете се, след месец ще си взема книжката и ще стане страшно  Joy! С две думи - вече съм шОфЕрка  Mr. Green!

# 308
  • Мнения: 185
 Добро утро!
Joy честито, benighted !!! Каня се да последвам примера ти в най-скоро време, че в адския транспорт с мелко дете  #Cussing out Какво ще караш, да се оглеждам Фнимателно, като се движа по улиците  Mr. Green

Фър-р-р Бъз-з-з, стискам палци да мине по-леко! Peace

И да попитам - да сте имали проблеми с газове при захранването?Струва ми се, че ние затова се будим през два часа нощем - май го стяга коремчето и много пръцка - на два пъти посред нощ се втурвам да го събувам, защото решавам, че се е наакал - тъй миришеее... а то излиза, че само е пръцкало детето. Но се чудя, да не би да е индикация за някакъв проблем - на 7 месеца не може да имаме колики, нали?!  newsm78

# 309
  • Мнения: 3 695
"Лятото дойде и МЛАДОСТчето иска на море"   sport027 help
benighted, честито! Леко и безаварийно шофиране!  newsm01

# 310
  • Мнения: 2 274
Червейче, като нищо са колики от захранването. Моята докторка като и кажа, че е късно за колики ми казва: А теб като те боли стомах и имаш газове, как мислиш че се нарича? Колики  Mr. Green!
Та детенце явно ще го боли коремчето докато свикне с новите храни. С какво сте започнали захранването? Ако е с плодово пюре, в него има многоо захари и плодови киселини, които могат да доведат до колики. Аз започнах с картофено пюре и не помня да сме имали такъв проблем  Thinking.

# 311
  • Мнения: 2 274
Хайдеееееееееееее на новата темааааааа: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=410932.new#new

Продължавам с оправянето на темата Simple Smile!

Общи условия

Активация на акаунт