Лидокаин спрей?

  • 40 641
  • 16
  •   1
Отговори
  • Провинция
  • Мнения: 509
Момичета,някоя от вас ползвала ли е и Лидокаин преди кола-маска или епилация?Води се за обезболяващо средство-има ли ефект според вас?И другия ми въпрос,предизвикан от една статия в нета,е-ползвали ли сте го за интимни нужди?В Гугъл намерих това- http://lns.17.forumer.com/a/_post123.html и ми се стори малко смешно и налудничево?

# 1
  • София
  • Мнения: 175
Доколкото знам, лидокаинът действа върху лигавица /може и да бъркам/, и това обезсмисля използването при кола маска. Виждала съм да пръскат в козметични салони, но според мен ефектът е психологически, а не физически  Peace

# 2
  • Мнения: 67
Аз съм ползвала такъв, съвсем в началото, когато започнах да ходя на кола . Нямаше никакъв ефект.
Но пък след това си купих един друг - спрей, охлаждащ, в голяма зелена опаковка.
Беше преди години, и не помня как се казваше, но пък си спомням, че в аптеките питах за охлаждащ спрей, който се ползва при пробиване на уши.

Надявам се да съм била полезна

# 3
  • Мнения: 3 634
Това за секса и лидокаина ми е доста странно. Все пак това е локален анестетик и целта му е да намалява чувствителността на третираното място. Винаги съм си мислела, че в секса се търси по-добра сетивност, но може и да са ми остарели разбиранията.  Rolling Eyes

Логично е да има ефект при епилация, но не е препарат, с чиято употреба трябва да се прекалява. Аз съм го ползвала по друг повод и съм доволна от ефекта.

# 4
  • Мнения: 10
Струва ми се, че идеята за лидокаина е да намали чувствителността при мъжа с цел той да свърши по-бавно. Обаче не е логично да се пробват такива неща без консултация с лекар, защото ако беше толкова безвредно и просто, щеше да се продава и в сексшопа, а аз поне не знам той да се предлага там. Само в аптеките като обезболяващо, а не като секс аксесоар Laughing

# 5
  • Мнения: 144
НЯма ефект никакъв. Само и единствено действа върху лигавица. И аз го взех с надеждата да намали болката при кола маска на триъгълника но ефекта беше нулев.

# 6
  • Мнения: 3 634
Струва ми се, че идеята за лидокаина е да намали чувствителността при мъжа с цел той да свърши по-бавно.

Хм, лидокаина ще го превърне в еко-вибратор. Да, той ще е по-издръжлив вероятно, но няма да усеща нищо или почти нищо. Ще се клати безцелно и безчувствено. Колко дълго може да издържи в желаната посока без стимулация? 

# 7
  • София
  • Мнения: 38 484
За секс - Лидокаин гел.
За обезболяване при епилация - спрей или аз употребявам обезболяващ спирт.

# 8
  • Мнения: 178
Това в големия зелен флакон най-вероятно е Репарил айс спрей.Ползват го при леки травми в спорта,за да може състезателят да довърши играта.
Ще взема да го пробвам,че като се епилирам е голям ужас .

# 9
  • Мнения: 1 692
 в темата за кола маска четох, че се позлва при кола маска.Вчера си го купих поради таза причина - интимна кола маска, но за сега трябва първо да изчакам да стана готова за кола маска(имам предвид дължината на косъмчетата), затва не мога да кажа.Сега пръснах все пак да пробвам дали ще има ефект но не чувствам нищо.
Колко пъти се пръска?

# 10
  • Мнения: 2 673
Спреят НЕ Е ЗА КОЖА, така че няма да подейства. За интимни нужди има интимни мазила Mr. Green

# 11
  • Мнения: 158
ползват го при хемороиди Mr. Green

# 12
  • Мнения: 9
За секс - Лидокаин гел.
За обезболяване при епилация - спрей или аз употребявам обезболяващ спирт.

Обезболяващ спирт.. съвсем безвредно ли е при кола маска? Би бил най-евтиният вариант в такъв случай. Повече информация за спрейовете може ли? Някой спомена Репарил Айс... не съм сигурна дали е удачен за козметични процедури.

По темата
ползват го при хемороиди Mr. Green
има логика. Simple Smile Но както вече беше казано неведнъж, действа само върху лигавица. И не става за обезболяващо при кола маска съответно - дори на интим зоната. Също не бих го вкарала в употреба и при секс Laughing Мъжът ми не е машинка, че да го смазвам за да издържи по-дълго... И все пак - различни хора с различни вкусове.
ПС: Чета, че лидокаинът горчи, така че добре е да се отмива преди орални ласки Laughing Все пак... там се търси преди всичко чувствителност.

Последна редакция: сб, 24 окт 2009, 15:36 от Деесс

# 13
  • Мнения: 1 692
в темата за кола маска четох, че се позлва при кола маска.Вчера си го купих поради таза причина - интимна кола маска, но за сега трябва първо да изчакам да стана готова за кола маска(имам предвид дължината на косъмчетата), затва не мога да кажа.Сега пръснах все пак да пробвам дали ще има ефект но не чувствам нищо.
Колко пъти се пръска?
няма никакъв ефект  #Cussing out  и го пуснах да го продам, защото той фактически е нов..  #Cussing out

# 14
  • Мнения: 3
Струва ми се, че идеята за лидокаина е да намали чувствителността при мъжа с цел той да свърши по-бавно. Обаче не е логично да се пробват такива неща без консултация с лекар, защото ако беше толкова безвредно и просто, щеше да се продава и в сексшопа, а аз поне не знам той да се предлага там. Само в аптеките като обезболяващо, а не като секс аксесоар Laughing

Лил, абсолютно си права за идеята, обаче си в грешка, че не се продава в секс шоповете. Продава се и още как под формата на "специални спрейове за задържане на ерекцията". Вероятно в много ниска доза на много по-висока цена.

А този обезболяващ спирт "Анестезол" ли се казва и има ли ефект? И да си призная, че не разбрах Репарил Айс действа ли?

Общи условия

Активация на акаунт