хронология на SKYPE

  • 6 434
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 25 600
Което си е право, право си е...   Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 116
Аз ако съм един ревнив мъж, хич няма да се тормозя да ровя, да качвам шпионски програми, да следя и слухтя... Просто ще вляза в бг-мамма и като видя милото да пуска (или проявява интерес към) тема "Как да си изтрия...", веднага ще я гепна за гушата, мръсницата!  Mr. Green

Много сложно пак го изкара. Всъщност нещата са много прости и лесни, и метода за действие при подозрение в изневяра от страна на мъжа е елементарен. Бой, бой, бой и пак бой и жената ще си каже и майчиното мляко. Няма нужда истинския мъж да пада толкова ниско че да ходи да следи жена си и други подобни долнопробни изпълнения. Просто и при най-малкото съмнение й хвърляш един хубав бой (на жената) и тя си признава сама...
ще ти сипят гъби Борисе,Сийка е маистор на готвенето им Laughing

# 32
  • Мнения: 48
Замириса на киберсекс... Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

# 33
  • София
  • Мнения: 175
C: , Documents and Settings, User /този, в чийто акаунт си/, Application data, Skype, user в Skype, и вътре триеш всичко, без да изтриваш самата папка. Това е, но за по-лесно просто изключи пазенето на хронологията в скайп.  Peace

E това го знаем, ставаше въпрос , че въпреки че ти е изключена хронологията някъде в компа ги имало записите, затова ми стана интересно .
fusta free знам, че говориш по принцип и аз чета какви ли не истории, но просто уточних , че някои го ползваме  за други неща  Peace
Никъде другаде няма хронолигията като текст, стига да няма key logger.  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 547
и аз да поискам съвет Simple Smile
скоро ще преинсталирам уиндоус, но ми се иска някак да запазя хронологията на скайп, та след принсталацията, тя да съществува, все едно не е имало преинсталация.. ама и аз как го обясних.. ooooh!
предполагам, че трябва да копирам някоя папка, обаче няма такава папка - има 3 папки: "Phone", "Plugin Manager" и "Toolbars" newsm78
някакви идеи?

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Предварително да се извиня на авторката, че й ползвам темата, но може ли да ме светне някой как да си изключа автоматичното свързване в скайп- не като стартирам уиндоуса, а като кликна върху иконата! Искам да ми иска парола ми е мисълта!  Hug

# 36
  • Мнения: 5 370
Предварително да се извиня на авторката, че й ползвам темата, но може ли да ме светне някой как да си изключа автоматичното свързване в скайп- не като стартирам уиндоуса, а като кликна върху иконата! Искам да ми иска парола ми е мисълта!  Hug
ЛА Ди Да, много е лесно. След като ти е зареден Скайп, отиваш на първата опция,горе по менютата, Файл, кликаш и избираш "отписване".

После , като стартираш Скайп, би трябвало да ти иска парола. Пробвай и кажи получава ли се.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Абе, Не тази вечер, Жозефина! !!! Абе, ти си страхотна, бе!!!

 newsm51

Ей, цял ден се мъчих вчера, изчетох всички опции, полудях! За какво не питах по-рано се ядосвам сега!

Тенк ю вери мач!  Hug

# 38
  • Мнения: 5 370
Абе, Не тази вечер, Жозефина! !!! Абе, ти си страхотна, бе!!!

 newsm51

Ей, цял ден се мъчих вчера, изчетох всички опции, полудях! За какво не питах по-рано се ядосвам сега!

Тенк ю вери мач!  Hug
Чей че се засрамих!! Embarassed
Пак заповядай, слънце.

# 39
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
Мисля, че ако запазиш папката със скайп-името си в C:\Documents and Settings\User(твоя акаунт)\Application Data\Skype\ би трябвало да стане.

# 40
  • Мнения: 7 474

Мисля, че ако запазиш папката със скайп-името си в C:\Documents and Settings\User(твоя акаунт)\Application Data\Skype\ би трябвало да стане.

При мен това нещо не излиза Thinking

# 41
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
по принцип папката Application Data е скрита. пусни си hidden files and folders и ще се появи.

# 42
  • Мнения: 5 370
по принцип папката Application Data е скрита. пусни си hidden files and folders и ще се появи.
А може и да има само един акаунт, админски, и ако влиза с него-да е в неговия пат.

# 43
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 182
може, ама аз затова съм и сложила скобите, както и ти си ги сложила в предишното обяснение за другото Simple Smile знам ли, дано се справят Hug

# 44
  • Мнения: 5 370
Ох, Ели, още спя  ooooh!
Отивам си заредя кайвето.

Общи условия

Активация на акаунт