Мнения за 167 ЦДГ Малкият принц?

  • 56 510
  • 298
  •   2
Отговори
# 180
  • Мнения: 505
dennis имаш ли идея колко деца са до момента във филиала?

# 181
  • Мнения: 858
molestosa нямам идея колко са децата.Вчера в лудницата,най-важното ми беше да си оставя детето спокойно,без истерии и рев.А днес от многото въпроси,съзнавам че много съм пропуснала да задам.Днес 2-3 дечица влизаха с нас към 8.35ч. и отвътре не се чуваше някаква силна врява.Синът ми казва,че всичките са големи колкото него(не знам дали това е така).От неговата група са общо 5 деца.
На 27ми се очаква да е родителската среща,за различните групи в различни часове,за да можело и директорката да присъства по думите на госпожата тази сутрин.
Felicidad не срещнах родители доволни от случващото се.

# 182
  • Мнения: 718
От родителите, които познавам - на полвината от тях децата им ще са в старата сграда и са ок с цялото положение, другата половина са на позицията "Пак добре, че все пак са настанени някъде".
За съжаление няма да мога да присъствам на родителската среща, ако е в края на месеца. Силно се съмнявам директорката да се появи.

# 183
  • Мнения: 505
dennis доколкото знам от Асенова, всичките деца във филиала ще са на еднаква възраст. Има още седмица до родителската, живот и здраве, ще се видим. Simple Smile 

# 184
  • Мнения: 799
А тези, които сме на майната си, как ще разберем кога е родителската?
Щото не си представям да тичам до Малкия принц, само за да чета обявите, още повече, че не е сигурно, че ще ги има.

# 185
  • Мнения: 718
От сайта, който не е обновяван откакто някой е взел пари да го направи.
С тази реплика "Ми следете на вратата, всичко се изнася там" просто... Само гълъби дето не ни пращат.

Пачикрак, ние сме наблизо, ще пиша в темата. Ако изобщо го направят.

# 186
  • Мнения: 858
molestosaда,ще се радвам да се видим.
pachikrak тази сутрин настоях да разбера ще има ли среща с родителите и след 3 питания ми казаха.Няма никъде,нищо написано.Предавам само какво знам.То така си е направо като слух или клюка  Mr. Green
Аз пък си задавам въпроса,защо от английският толкова настоятелно по мейли ме приканват да платя таксата,като не е ясно сега как ще се организират тези занимания  Rolling Eyes
Felicidadаз не съм ок със случилото се.Не смятам,че само защото имаме "късмета да сме приети в държавна детска градина" ,може да се случва целият този цирк.Приемам че,сградата е за ремонт,че няма да стане готова от раз,че може би няма пари и т.н. и че се налага да изтърпим ние и децата някакви неудобства.Но не съм съгласна с липсата на комуникация между родители и управа на детската градина,които естествено не са от днес.И поставянето на всички в патова ситуация.Не за първи път ме поставят в такава.Миналата година направих пътека до там.Без резултат.Точно това с пощенските гълъби вчера и аз го коментирах  Mr. Green
Тези който останаха в старата сграда....не знам до колко и те са доволни.Там си мирише жестоко на канализация  Sick .Рядко съм влизала в онзи блок(може би 2 пъти),защото ние бяхме в централната сграда.
Миналата година не знам дали ви направи впечатление,но като ни четяха правилника за вътрешният ред имаше една точка,в която се казваше,че родителите нямат право да пишат в интернет пространството нищо срещу учители,директорка или друг персонал от детската градина  Wink Свободата на словото,къде отива...ехее.

Последна редакция: вт, 18 сеп 2012, 17:33 от dennis

# 187
  • София
  • Мнения: 142
И аз не съм ОК със случващото се, но пък Александър е. Харесва му. В Буката сме, беше разпределен в 3-та група, но пък аз съм малко зле с ориентацията, и се озовахме в 1-ва. Учителката каза, че децата няма да са заедно и няма проблем да си остане там. Вчера е бил само той от Детелина, но днес имаше още дечица. Сутринта говорих с медицинската сестра, каза ми, че може би ще ги разместват постоянно в групите, каза да се сърдим на "тези отгоре", защото в тяхната градина не е предвидено място и за нашите деца.

# 188
  • Мнения: 718
Ще ги разместват постоянно?! Стига бе, хора, направо ме отчайвате. И какво значи I-ва, III-та група? Нали имат някакви занятия, материал, научено, просто недоумявам...

# 189
  • Sofia
  • Мнения: 523
Няма доволни родители. Просто сме сложни за организиране.
А ние няма ли да ходим на родителски срещи по градините, в които сме разпределени? Никой не го е разяснил това ......  #Cussing out

# 190
  • Мнения: 799
В Буката казаха, че не не трябва да ходим на родителски срещи. Децата ни в трета група учат материала за трета група, като Малкият принц услужливо е дал хартисали миналогодишни учебни пособия  Joy
На практика, всички са недоволни от ситуацията - учители, родители, директор на Буката, само Александрова мълчи като ...
А учителките ни Маринова и Владова - какво се случва с тях? В отпуск ли са сега, някой има ли инфо?

# 191
  • Мнения: 858
Днес видях,че има списък с различни пособия,който се изискват ,за предучилищна.Тетрадки,блокчета.Попитах този списък до кога трябва да се изпълни.Учителката каза: "Ааа,това е за нашите деца.На вас ще ви кажем по-късно!"Това ме хвърли в поредната паника.
Нашите,вашите...ооооох  ooooh!

# 192
  • Мнения: 799
Ами реално в Буката учителките са с нагласата, че всичко е само за месец. Там наистина е пренаселено - в трета група са 34 деца по списък + 3 от Детелина - общо 37 деца. Това е извращение.

# 193
  • Мнения: 858
Ние сме във филиала на Янко Забунов.За сега е доста спокойно.Обаче тегне това не знание,кой ,какво ,къде,как,кога?  Crazy

# 194
  • Sofia
  • Мнения: 523
В 129 си мислят, че ремонта тече с пълна сила и даже са казали на някои майки, че се надяват до края на месеца да е приключил ...  ooooh!
Днес са казали на мъжа ми, че тези родителски срещи са си за тях само - ние не трябва да ходим...

Общи условия

Активация на акаунт