Ти какво сготви? Снимай, покажи!? - 40-та тема

  • 89 647
  • 676
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 7 424


        Кафенце струва ми се, че ябълковия сладкиш е на Селма. Виж в нейните любими.
     Има и някаква глазура отгоре.Май,не е моя..... Thinking

# 436
  • Мнения: 1 777


        Кафенце струва ми се, че ябълковия сладкиш е на Селма. Виж в нейните любими.
     Има и някаква глазура отгоре.Май,не е моя..... Thinking
Може и този да е. Blush

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=376323.msg11186681#msg11186681

# 437
  • Мнения: 930
Завъртях едни еклерчета набързо. Grinning

може ли рецептата за еклерите
в 22,02 часа ми се доядоха Embarassed

# 438
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
И аз ще чакам рецептата за еклерчетата на natia  Grinning

# 439
  • Мнения: 1 777
И аз ще чакам рецептата за еклерчетата на natia  Grinning
Докато чакате ето една рецепта.

http://www.gotvetesmen.com/forum/index.php/topic,1910.0.html

# 440
  • В сърцето на живота!
  • Мнения: 3 160
Pety благодаря ти.  bouquet

# 441
  • Мнения: 9 146
Селма, пак сладки  Heart Eyes Ама онези канелените ме зарибиха, ще се възползвам от рецептата ти - обожавам такава комбинация на бисквитки   bouquet

пак набързо минавам  Blush утре ще чета, че снощи пред гости, сега след и едва закарвам до монитора  Crazy

сиренца в бекон



и наденички сбирщайн със салати

# 442
  • Мнения: 679
Тази вечер от мен:

1) Шопска салата; 2) Панирани гъбки; 3) Само гъбките;



4) Само салатката; 5) Печени наденици; 6) Салам от бисквити (снимката е стара, днес не го снимах)



Веси, содената питка не я правя по определена рецепта. В тази питка  сложих 2 мнооого големи яйца, 1 кофичка кисело мляко, около 1 чаена лъж. сода, сол на вкус (горе-долу една мерителна лъжичка от адаптирано мляко, май беше 4.5 мл...) и брашно колкото поеме за меко тесто. (Около половин пакет може би...) Меся го наръка, като първоначално разбърквам с лъжица, докато се замеси добре (мразя да ми лепне по пръстите - тоя трик го научих от свекърва ми Simple Smile), после меся с ръце известно време. Разточвам или разтягам (в случая) тестото с ръце, поставям в намазнена и набрашнена тава, мажа с олио, отгоре накъдрям и набоцквам питката с вилица и пека. Това е. Simple Smile

Какво не ти се получава на содените питки? По принцип са по-твърди от тези с мая. Ако ти става прекалено твърда, пробвай с по-малко брашно.  Peace Аз това й харесвам на содената питка, че е хрупкава. Особено, когато е топличка.  Heart Eyes

Последна редакция: пн, 01 юни 2009, 23:15 от dixi

# 443
  • Мнения: 1 777
И вечерята е готова -пълнено пиле с ориз и салата. Simple Smile

# 444
  • Мнения: 7 424
Селма, пак сладки  Heart Eyes Ама онези канелените ме зарибиха, ще се възползвам от рецептата ти - обожавам такава комбинация на бисквитки   bouquet

  Ако говориш за бананово-канелените курабийки,да те предупредя,че излизат доста бройки.Като за голямо семейство. Crazy

    А ти,пеп-4o, уж набързо,но също не си поплюваш! Grinning Сиренца,бекони,наденички....Ехе! thumbsup Ще ми се и бутилка хубаво винце да им прибавя! Wine Glass И на масата на Дикси и към пилето на Пети! Crazy
    Страшни сте ,момичета! Hug
    Да не забравя и еклерите на Натия!Тях ги взимам за закусчицата утре!С едно ароматно кафенце!  food010

# 445
  • На брега
  • Мнения: 1 482
Ех момичета, какво правите  Hug , страхотни сте! Не мога да ви следвам темпото   #Crazy
...надявам се скоро и аз да се отчета  Embarassed ...
Петьофи  поздравления за менюто   bouquet Може ли линк или по-голям размер на снимките за да разгледам морските дарове  Praynig , моля
 

# 446
  • Мнения: 9 146
  Ако говориш за бананово-канелените курабийки,да те предупредя,че излизат доста бройки.Като за голямо семейство. Crazy

май сме такова, значи дозата ще ни е по мярка  Wink За тях да  Peace

Мюсли торта за закуска  Grinning



Хубав ден, момичета   bouquet

# 447
  • Мнения: 121
Здравейте!
Записвам се да следя темата и се връщам назад да прочета какви вкусотийки готвите.

# 448
  • Мнения: 3 675
Благодаря на Бъни за рецептата.Повечето продукти го имам остава да взема само две малки тиквички.Може леко да запържа зеленчуците, а след това да ги задуша с водичка или бульонче. Hug

# 449
  • Мнения: 310
тортата на Лео

къббе по рецепта на Петя 911 и картофки пържени

Беше много вкусно всичко, но на снимките не е фотогенично  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт