СТРАСТИ - градините в СОФИЯ - класиране/записване

  • 68 393
  • 1 557
  •   1
Отговори
# 1 545
  • София
  • Мнения: 1 555
Списъците на чакащите преди класирането изчезнаха? При предишните класирания не беше така.  Thinking

blanc - Честито! И успешно преместване ви желая, за да не се стига до пътешествия... Simple Smile

Ще се опитам да дойда на протеста.  Peace

# 1 546
  • Мнения: 590
Отдавна не ви следя , но май пак ще почна по принуда  Tired

Имам питане . Дете родено 2005 е прието в градината Х преди 4-5 месеца , но не е  записано има ли право пак да кандидатства в същата градина в , която не е записано . И ако - да , това значи ли , че се появява като пръв при чакащите .
Благодаря.

# 1 547
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
Отдавна не ви следя , но май пак ще почна по принуда  Tired

Имам питане . Дете родено 2005 е прието в градината Х преди 4-5 месеца , но не е  записано има ли право пак да кандидатства в същата градина в , която не е записано . И ако - да , това значи ли , че се появява като пръв при чакащите .
Благодаря.
След като 2 седмици не се е записало,би трябвало да отпадне от опашката автоматично.
 Освен ако не сте му деактивирали кандидатурата след първата седмица.
 И сега един вид кандидатства наново с дата,час,минути.... И може да е отпред само ако има предимство.

 
 Щурчо,трябва да ги подкрепим,задължително.

# 1 548
  • Мнения: 7 386

 Щурчо,трябва да ги подкрепим,задължително.
                 Благодаря ви за разбирането! Hug Ама благодаря от името не на директорките! Laughing

# 1 549
  • Мнения: 590
Отдавна не ви следя , но май пак ще почна по принуда  Tired

Имам питане . Дете родено 2005 е прието в градината Х преди 4-5 месеца , но не е  записано има ли право пак да кандидатства в същата градина в , която не е записано . И ако - да , това значи ли , че се появява като пръв при чакащите .
Благодаря.
След като 2 седмици не се е записало,би трябвало да отпадне от опашката автоматично.
 Освен ако не сте му деактивирали кандидатурата след първата седмица.
 И сега един вид кандидатства наново с дата,час,минути.... И може да е отпред само ако има предимство.

 
 Щурчо,трябва да ги подкрепим,задължително.

Не става въпрос за моето дете .Следя до къде е стигнал синът ми в опашките и ми направи впечатление , че  номерът на първият чакащ е доста малък сравнение с другите .Върнах се в класиранията и видях , че е бил приет , но незаписан . Не видях да има предимство - нали се изписва отстрани , когато има ?
Нямах време да разглеждам подробно, а сега е заключено .
Имах някакъв смътен спомен , че губиш правото да кандидатстваш отново за същата градина , ако не си се записал .Та затова питах .

# 1 550
  • Мнения: 4 465
               Хайде,мами,подкрепете персонала на ДЗ,които ще протестира на 16-ти срещу решението на общината да вземе още 10 % от бюджета на ДЗ.С тях средствата ,които се спират стават 20 %.Ако това стане всички на делегиран бюджет ще закъсат и тогава няма значение дали сте приети или не - ще се наложи да се затварят ДЗ ноември и декември.Сборния пункт за начало на протеста е пред КНСБ в 10 ч. Peace

Сборен пунк пред КНСБ. Оттам нататък накъде че аз ако цъфна ще съм с дребосъка и е добре да знам дали ще ни е по силите да се включим.

Не искам да съм лош пророк, но като знам каква беше присъствеността на протестите за нови места, много се съмнявам че родителите ще уважат и това мероприятие.

# 1 551
  • гр.София
  • Мнения: 4 154
 Manele, точно така,няма право да се нареди отново със същото време.
 Но имаше няколко прецедента .
  За единия случай, ако Вени* ни чете-да разкаже. Едно дете и на 3-о класиране си стоеше най-отпред и пак се класира. Оказа се,че по някое време е деактивирало,замразило кандидатурата,така че не могат да го изключат от опашката.

 Другото дете-Моли Саара-обявиха място,класираха я, тя не се записа 2 седмици,на 3-тата я нямаше, а на четвъртата пак цъфна отпред на опашката.
 Отговорът на ИСОДГ беше,че обявеното свободно място е обявено погрешно.
 
 А защо казваш,че му е малък номерът? Има ранен час,нали?
 И,да,предимството се изписва до името,вдясно.
 

# 1 552
  • Мнения: 590
Manele, точно така,няма право да се нареди отново със същото време.
 Но имаше няколко прецедента .
  За единия случай, ако Вени* ни чете-да разкаже. Едно дете и на 3-о класиране си стоеше най-отпред и пак се класира. Оказа се,че по някое време е деактивирало,замразило кандидатурата,така че не могат да го изключат от опашката.

 Другото дете-Моли Саара-обявиха място,класираха я, тя не се записа 2 седмици,на 3-тата я нямаше, а на четвъртата пак цъфна отпред на опашката.
 Отговорът на ИСОДГ беше,че обявеното свободно място е обявено погрешно.
 
 А защо казваш,че му е малък номерът? Има ранен час,нали?
 И,да,предимството се изписва до името,вдясно.
 

Да , има ранен час . Но ще погледна по - подробно  като отключат системата .В момента детето е първото в чакащите , а е било прието и незаписано преди няколко месеца .

# 1 553
  • Мнения: 2 280
Отдавна не ви следя , но май пак ще почна по принуда  Tired

Имам питане . Дете родено 2005 е прието в градината Х преди 4-5 месеца , но не е  записано има ли право пак да кандидатства в същата градина в , която не е записано . И ако - да , това значи ли , че се появява като пръв при чакащите .
Благодаря.
След като 2 седмици не се е записало,би трябвало да отпадне от опашката автоматично.
 Освен ако не сте му деактивирали кандидатурата след първата седмица.
 И сега един вид кандидатства наново с дата,час,минути.... И може да е отпред само ако има предимство.

 
 Щурчо,трябва да ги подкрепим,задължително.

Не става въпрос за моето дете .Следя до къде е стигнал синът ми в опашките и ми направи впечатление , че  номерът на първият чакащ е доста малък сравнение с другите .Върнах се в класиранията и видях , че е бил приет , но незаписан . Не видях да има предимство - нали се изписва отстрани , когато има ?
Нямах време да разглеждам подробно, а сега е заключено .
Имах някакъв смътен спомен , че губиш правото да кандидатстваш отново за същата градина , ако не си се записал .Та затова питах .
2005г кандидатстват по стария регламент..
Доколкото помня, ако не се е записал е отпаднал от списъците и ако сега реши да кандидатства ще е най-отзад с днешна дата...т.е..не вярвам да има пак шанс..
Но..нека кажат по-запознатите мами..

# 1 554
  • Мнения: 2 280

Сборен пунк пред КНСБ. Оттам нататък накъде че аз ако цъфна ще съм с дребосъка и е добре да знам дали ще ни е по силите да се включим.

Не искам да съм лош пророк, но като знам каква беше присъствеността на протестите за нови места, много се съмнявам че родителите ще уважат и това мероприятие.

Ели, аз ще съм там.. Mr. Green .. като най-малко ангажирана..  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 1 555
  • София
  • Мнения: 1 464
Blanc, да ви е честита градината!  bouquet
Ако е много надалеч ще ви е сложно ходенето, важното е да се закърпи положението, пък после дано се подредят нещата както искате    bouquet
Дидиа, какво? Как така ще отнемат от парите за дз? Тия хора акъл имат ли? Не стига, че парите, които отпуска общината са смешно малко, че ще ги и намалят!
Ще дойдем с децата на протеста, само да не вали, ще видя на картата къде е мястото!
p.s. Щурчо, благодаря ти отново!

# 1 556
  • Мнения: 2 280
Мястото е до площад Македония . До там има удобен транспорт почти от всякъде..
Точно срешу министерство на Земеделието и горите..

# 1 557

Общи условия

Активация на акаунт