Дързост и красота - 31 ..."Всичко ново е добре забравено старо!"

  • 14 441
  • 458
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 1 343
WomanitKa , много повърхностно гледаш на нещата!   Peace   

 Joy Joy Joy smile3560

# 451
  • Мнения: 1 218
Лелееееееееееее .... хиляда хиляди страници, требе да си назнача четач  Crazy

Краси, уникална си мацка, страхотни постове !  bouquet

На Тейлър изпълненията ги пропуснах, ма гледам въздържала се е жената, бравосТ . Не губи разсъдъка си лесно Wink
Ако беше оназ русата , Хектор вече щеше да е употребен , извинен и изоставен , давещ се у сълзи по розовите такъми на русото  Mr. Green

Най-накрая видяхме как реагира нормален мъж в тоя филм. Мъжете не отминават и не прощават така лесно забежките на половинките си, колкото и да им се вярва на сценариститИ обратното  Mr. Green
Ерик - "Махни ръцете си от жена ми !  " Naughty
И това е реплика на баща към син ooooh! ooooh!  ooooh!

Сигурно и това е нормално според отбор фенки   Mr. Green 

# 452
  • Мнения: 1 343
На Тейлър изпълненията ги пропуснах, ма гледам въздържала се е жената, бравосТ . Не губи разсъдъка си лесно Wink

Ерик - "Махни ръцете си от жена ми !  " Naughty
И това е реплика на баща към син ooooh! ooooh!  ooooh!

Сигурно и това е нормално според отбор фенки   Mr. Green 

Хахах Добре че се върна Рич и пожарникара скочи през прозореца  hahaha че иначе незнам в спалнята по нощничка ала Спалнята на Брук как точно щеше да се развие ситуацията  Joy

Второ не не е нормална реплика , но е продиктувана от разговора със Стефка в другата стая , но забравих  ooooh! вие гледате избирателно  Stop

# 453
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
мис арк, де сиии  smile3529..ще ни врътнат ключа тук в скоро време Rolling Eyes smile3547

Имам предложение за заглавие: "Иска ми се да ми стиска с Хектор да се понатискам" Mr. Green  Wink

# 454
  • Мнения: 3 818
краси, ти за Везни си изключително едностранчива..я, кажи час на раждане ако искаш да видя какво се бърка при теб още Laughing..аз подозирам някаква силна земна зодия или пък силен Водолей Laughing

Какво сега набъркахте земните зодии, не мога да разбера Laughing Аз съм козирог, пък не се изживявам като едностранна Laughing Но по принцип везните наистина са много умерени, рядко залитат в една посока.

WomanitKa, според мен Тейлър нямаше да стигне по-напред, нали беше започнала тактично да го отбичва още преди Рич да си дойде?

Джинджи, там е работата, че в случая нямаше забежка, та и Ерик залудо реагира Wink

# 455
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 398
Какво сега набъркахте земните зодии, не мога да разбера Laughing Аз съм козирог, пък не се изживявам като едностранна Laughing

Имам подозрение по-скоро за друга земна зодия Mr. Green Wink Аз по-скоро имах в предвид, че тази упоритост да промени възгледите си дори предвид очевидни факти оборващи позицията и е характерно по-скоро за някоя земна зодия.. Rolling Eyes..но може и да бъркам Peace..(имам и подозрения за Водолей де)

# 456
  • Мнения: 4 496
Хайде, нападайте! Ще я оформя в движение.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=402289.0

# 457
  • Мнения: 1 343
Fairy Ами може ама нали тука си играем на фен - фикшъни че викам да не са само от страна на Брукофилите Simple Smile да се включа и аз Simple Smile
А Тейлър с това тактично измъкване Simple Smile по нощничка на спалнята малко като дърпам се ама ей така за парлама Simple Smile Бягам ама дали не бегам бързо я да взема да си оскубя перушината да види голичко че да се понатисне  Whistling Нещо от този филм ми е да ти кажа .
Ако не искаше нищо с Хектор нямаше да го целува , а малко по - късно да го кани в къщата си дето сигурно има 431431 бани да влезне точно в тяхната спалня с Рич  #Cussing out Ако не беше тошъл Рич и малко беше по нахален Хектор щеше да я опъне стой та гледай  hahaha
Ей точно за това ме дразни ... Хем ми се иска ама не ми стиска ... друг да бърка да й вади горещите кестени. Друг да й спасява семейството, друг да й гледа децата, друг да я подкрепи за работата.  ooooh! То аман вече.

# 458

Общи условия

Активация на акаунт