Lierac козметика

  • 36 931
  • 63
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 57
Здравейте! Преди около 2-3 години и аз ползвах въпросните ампули против стрии. Беше малко след раждането на второто ми дете. Реших да си взема скъпа , маркова козметика, защото след първата бременност, ми се появиха доста стрии, а след втората - и някои нови, а старите се уголемиха. Избрах област на единия крак , която мазах доста време /ампулите бяха поне 5 бр./. Мазах и стари /на около 7 години/, и по-нови стрии /на около 6 мес/. Мазах ги доста повече от срока, в който трябваше да се забележат положителни промени, но уви.... положението е същото като на крака, който не съм мазала. Та така за "марковата " козметика.... при мене не подейства изобщо. Доста съм проучвала въпроса и единственият метод , който ми се струва, че би могъл да помогне е някакъв пилинг, който да изравни тена на кожата и така просто да позаличи стриите /няма как да се премахнат, пак ще са там, но няма да си личат толкова/. Четох в някакъв "фитнес" форум, за дерматоложка, която направила пилинг със солна киселина на един от съфорумците, ама това беше преди доста време и темата вече я няма. Мисля си, че пилинг със сол. кис. не би трябвало да е скъп /при мене зоните са големи/. Дори аз бих си го направила без никакви притеснения, стига да знам от къде да си намеря солна киселина. Май че ми трябва химик! Wink

# 46
  • София
  • Мнения: 1 956
Аууу, солната киселина (ХЦл) такава дупка може да ти направи където я капнеш по кожата си, че чак до кокал стига!!! НЕ съм химик, а молекулqрен биолог. Не помисляй дори за солна киселина!!! Тq, както и сqрната, са от наи-силните киселини. По форумите можеш да прочетеш и много глупости, от които да си навлечеш сериозни бели. Онези жени, залqти с киселина, са именно или със сqрна, или със солна...

# 47
  • Мнения: 5
Martat, благодаря, че сподели опита си за ампулите. Аз още ги мисля, ама като чувам не толкова добри отзиви....нямам излишни 69 лв. Аз от няколко дена почнах един друг курс, мисля, че има ефект. Повече за него можеш да прочетеш в темата Отново стриите. И при другите момичета има ефект, така че може да го пробваш и е евтино  Peace

# 48
  • Перник
  • Мнения: 195
Хайде да побутна темичката Simple Smile
Някой може ли да сподели мнение за крема и концентрата Mesolift?

# 49
  • Мнения: 372
Гледам, че главно за антицелулитните им продукти се е писало...
Аз да похваля околоочното им кремче за тъмни кръгове под очите:


При мен избледняха и вече почти не личат.  Peace

# 50
  • Мнения: 3 675
Имате ли впечатления от Лиерак ексклузив и по-конкретно http://www.lierac-bg.com/products/face/anti-aging/lierac-exclusive/premiumyeux
Написах цял роман и се изтри всичко........сесията ми били изтекла  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil     

Околоочният крем ми харесва. Не е мазен, не образува мазен филм, но хидратира много добре. След нанасянето сутрин си чувствах  кожата много добре хидратирана до вечерта  . Ползвах го през зимата Simple Smile
Вечер след свалянето на грима (вследствие на почистването и миенето) си чувствах кожата суха и раздразнена, но след слагането на крема кожата веднага ми се успокояваше и хидратираше.
В крема има блестящи частици, които озаряват очите. Със суха и чувствителна кожа съм, но този крем не ми е дразни очите, действаше ми успокояващо, хидратиращо и почти заличи мимическите ми бръчки. Тъмните ми кръгове си останаха...с тях не успя да се пребори Sad . Докато го ползвах очите ми никога не са били подпухнали. След това си купих на Avene един крем, който много се харесва във форума, но от него ми подпухнаха очите и го спрях. Последната ми покупка е на Clarins - Special Eya Contour Balm - не съм впечатлена 
Околоочният крем на Lierac е с помпичка и това много ми хареса. Скъп е но е много икономичен и според мен си заслужаваше парите. Благодарение на помпичката не беше нужно да ровичкам в бурканче и можех да изпомпвам много лесно необходимото ми количество. Simple Smile
Кремът и серумът от тази серия не ми харесаха. Полза от серумa не видях. Нямаше никаква разлика дали съм си сложила серум + крем или само крем. Спрях ги защото забелязах разширяване на порите, а и в областта на слепоочията ми се появиха много дребни пъпчици, като обрив ooooh!
Когато си купих кремчетата в аптеката ми дадоха мостри на ФДТ-те и те не ми харесаха. Намирам ги за ужасни. Пробвах  и хидратиращ крем от тестер и той не ми се видя лош, но не бих могла да кажа много за него, защото беше тестер и не съм го ползвала продължително време.
Ползвала съм и  Ultra Jour. Той ми хареса много повече от Premium (от него нямах обрив и порите не ми се разшириха) но не мисля да го купувам отново.
Кремът за очи ми хареса наистина и него ще го купя отново. Simple Smile


Последна редакция: пт, 06 май 2011, 08:29 от B & C

# 51
  • Мнения: 3 265
От около две седмици ползвам антицелулитния Ultra Body Lift 10. Почти нямам целулит, само леки неравности на единия крак отвътре. Засега няма никакъв ефект, мажа се сутрин и вечер. Мисля си, че при такива леки случай поне минимален ефект трябва да има.
Дадоха ми тестер и на Coherence L.IR, мисля,че ми е рано за него, но го ползвам само за челото. Имам много леки линийки, които заличи и кожата изглежда много подхранена.

Чудя се на някой околоочен Деридиум и на крема Apaisance против зачервявания  Rolling Eyes

# 52
  • Перник
  • Мнения: 195
А аз се чудя между крема Месолифт и флуида Хидра Хроно и затова чакам някой да сподели мнениеза тези два продукта

# 53
  • GYM
  • Мнения: 814
Хидра-хроно е великолепен крем Simple Smile Мезолифт не ми допадна като консистенция и аромат и го подарих. Много зависи и от кожата и това, което очакваш от самия крем  bouquet

# 54
  • Перник
  • Мнения: 195
Хидра-хроно е великолепен крем Simple Smile Мезолифт не ми допадна като консистенция и аромат и го подарих. Много зависи и от кожата и това, което очакваш от самия крем  bouquet
Ами на 23 години съм...кожата ми е смесена,зимата по-сухичка...иска ми се нещо за хидратация и тонус,за блясък,защото кожата ми изглежда уморена и точно както пишат по кремовете"девитализирана".
Ще се радвам да ми препоръчате нещо....а също се чудех и на измиващия им гел  newsm78

# 55
  • Мнения: 3 675
malvinka88, според мен е по-добре да си вземеш за лятото Hydra-chrono fluide.
Lierac имат тестери и преди да си купиш нещо е хубаво да го пробваш.
Флуида е за нормално и смесена кожа.
Ако си чувстваш кожата суха, можеш да пробваш и Hydra-chrono creme confort - той е за суха кожа.
Кремът е розов и мирише много приятно.  Heart Eyes
Ако не държиш кремът да е на Lierac, може да пробваш и този крем

Аз много го харесвам и според мен е идеален за млади дами до 25 г.

# 56
  • Перник
  • Мнения: 195
malvinka88, според мен е по-добре да си вземеш за лятото Hydra-chrono fluide.
Lierac имат тестери и преди да си купиш нещо е хубаво да го пробваш.
Флуида е за нормално и смесена кожа.
Ако си чувстваш кожата суха, можеш да пробваш и Hydra-chrono creme confort - той е за суха кожа.
Кремът е розов и мирише много приятно.  Heart Eyes
Ако не държиш кремът да е на Lierac, може да пробваш и този крем

Аз много го харесвам и според мен е идеален за млади дами до 25 г.
Много благодаря за съвета  Hug стана ми интересен този гел крем на кларинс,но нещо не го намирам по интернет за да прочета малко за него...  newsm78
По принцип лиерак или кларинс се води по-качествена козметика?или нямат база за сравнение?

# 57
  • Мнения: 3 675
Ако търсиш информация на български език, може да прочетеш тук: http://www.facebook.com/pages/Clarins-Daily-Energizer/330778818465

На английски език тук: http://ca.clarins.com/face/daily-energizer/0116/

За качеството нищо не мога да кажа. Важното е ти да си доволна и да се чувстваш добре.
Lierac се продава в аптеките, но това не означава, че е по-качествен или различен от другите марки, които не се продават в аптеките.

При Lierac има нещо което ме подразни. В аптеката ми дадоха една книжка с описание на продуктите и там нещата така бяха представени, че все едно серията Premium е без парабени, а на практика се оказа, че само околоочният е без парабени. Аз използвам продукти с парабени, но се дразня от подобни опити да се заблудят клиентите. В книжката имаше снимка на продуктите и бяха написали  "без парабени", но не ставаше ясно, че това се отнася само за околоочният крем

Последна редакция: пт, 06 май 2011, 21:08 от B & C

# 58
  • София
  • Мнения: 1 956
B&C, огромни благодарности за написаното! Ще се купува значи този крем...
Аз много харесвам хидратиращата маска на Лиерак, Хидра хроно също е много хубав, но не можах да нацеля флуид или крем ми трябва - флуидът ми е лек, кремът ми е тежък... МЕзолифт ми харесва, но не за дневен, защото лъщи. Околоочните от серията Диопти не вършат работа. Слънцезащитните също много лъщят.  Други впечатления нямам.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 704
Радвам се,че открих тази тема.Ползвам козметика на Лиерак ,досега Deridium,Hydra-Hrono,Initiatic,околоочния против бръчки.
Сега искам да попитам за Mesolift,подходящ ли е за първи бръчки,както Deridium или е само за тонизиране и освежаване на кожата и наj-вече съдържа ли парабени?
Например Initiatic съдържа,иначе ми допада.Deridium не съдържа,но миризмата му не ми допада особено.
Предварително благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт