Отговори
# 75
  • Мнения: 242
аууууу второто ми име е тъпигьозка,що ми беше да гледам това дето си го есложила фоксуната под линийките за бягство от затвора smile3538 smile3538аз не го бях догледала а милото само ми викаше мале мале ако знаеш как свършва веднага ще го изгледаш.е вече няма смисъл Joyмноооо съм простааааааа Banghead

Ти пък ако знаеш аз къв рев му ударих...Има и последна серия,тоест направен филм,за това как е гушнал букетчето Майкъл Cry Cry Cry В Замундата го има... The final break.Специално го направих тоя клип,щото и песента,преведена означава "Плача".Уф,много кривонделско ми стана,че така завърши най-уникалния сериал...Ама няма повече да пиша,за да не развалям темата..

# 76
  • Мнения: 360
Ето малко разведряване щом искате:
http://www.youtube.com/watch?v=qtwdYDEsJpY

препоръчвам да се гледа с памперс....  smile3521

п.п
последните 25 секунди....  smile3521

Последна редакция: пт, 29 май 2009, 11:26 от alximika

# 77
  • Мнения: 72
Благодаря Ви момичета за честитките за Краси!
Отдавна не съм писала,нямам време с двамата, да Ви почерпя  newsm38 beer3
Ние сме добре за сега, да чукна на дърво, днес сме на консултация и вторите ваксини,ако мога после пак ще пиша и ще чета, успях да прочета само 3 стр., бързо оздравяване на всички болни!!!!!!!! Hug

# 78
  • София
  • Мнения: 83
Ох много имам за четене,но по-късно.

Честити месечинки на всички, които празнуват днес.

Хайде до после.

# 79
  • Мнения: 80
тук сме на 1 час


а тук на 3 мес.и половина

Е най-после успях, съжалявам за големите снимки.

# 80
  • Мнения: 140
Ето малко разведряване щом искате:
http://www.youtube.com/watch?v=qtwdYDEsJpY

препоръчвам да се гледа с памперс....  smile3521

п.п
последните 25 секунди....  smile3521

мале, горкото коте...от кой етаж ли го пусна Crazy
zitka , много сте сериозни на 2-та снимка Laughing

# 81
  • София
  • Мнения: 2 508
Баш Алхимика,включвай се по-често да разведряваш обстановката,че сме много/само жени тук,хормонално претоварени,а и времето се скапа...и темата се нагнетява малко.. Outta Joint

 smile3521

Момичета, на мен ми беше толкова зле, че въобще не казах нищо на dideroncho... Миличка, не се притеснявай, всичко ще се оправи, нали мъжът ти е до теб, ще спре кървенето, обещавам ти. И ако имаш нужда някой да ви отмени за няколко часа, пиши тук във форума, сериозно! Ние имаме опит с бебета, нали, ще помогнем. Точно аз сега не съм в кондиция, но...

Да се похваля и аз с моята свекърва: поспах 2-3 часа сутринта и като станах, къщата блестеше!!! Измила пода 3 пъти, чиниите, прах, ваната, изпрала, абе всичко! Голям късмет имам... Hug

Алхимиче, имаме същата играчка на Playgro! Много време се чудя какво точно представлява...
За Prison Break: не съм гледала само The Final Break и никак не искам, защото знам, че смъртта на Майкъл не е била естествена... newsm45

И сега да ви разсмея за финал. Аз още съм с 38 и се разхождам с една маска и Йойо като ме видя първия път ревна и се изплаши... После като разбра, че съм аз, почна да се хили... Grinning Ето ме в целия ми блясък:

# 82
  • Мнения: 242
Доре,супер си,нема се притесняваш,душко Hug
Ако на някоя друга мама й трябва маска-да казва.Нашия тати работи в една фирма за дезинфекциране,така че..маски бол Mr. Green

Мами,имаме ли съсектантка,която да е от Ямбол?!?

# 83
  • Sofia
  • Мнения: 2 483
Добро утро, сладурки!
Изчетох всичко и понеже малкия спи  Shocked (чудо невиждано от 1 месец през деня) да се включа и аз.

Силве, на теб исках да пиша вчера също! Радвам се, че с мъжа ти всичко е наред! Дано му отминат бодежите и да е спокоен вече! Praynig А това за "с добро да ме запомните" много ме разсмя! Мъжа си е мъж - приготвил се да си ходи горкия! hahaha Да го гушнеш от сектантките, ама не му казвай, просто ей така, че много е сладък горкия... Hug

А баш Алхимика пак изби рибата, особено с онзи емотикон с четчицата! Joy Joy Просто точно така си ви представям двамката с Мимето!...А как е нашата снахичка? Че Венци ме питаше сутринта... Mr. Green

Доре, ама много си фИешън! Така да си ходиш и като оздравееш Wink А като ти видя страхотната къса прическа и така ме засърбяват ръчичките пак да се офъкам...! Така ми се искааааа......... 2 години ходих с къса черна коса.

А Дидето къде е? Как си, душко? Пиши, че те мислим и те сънувах тази нощ, ама не помня какво беше....

А аз нищо не съм чула вчера по новините и така ми стана мъчно сутринта  Cry Егати ужасната трагедия! А тръгнали хората да празнуват...УЖАС! Sad

Ами отивам да се стягаме за консултация и втората ваксина. Какво да очаквам? Температура? Казват, че втората по-трудно се понасяла.... Rolling Eyes

# 84
  • Мнения: 649
Добро утро и от мен,

тая нощ беше тежка. Бебо се събуди в 4.30 и не заспа до 6. После в 8 пак да се храним. Но към 9 заспа , та откарахме до 11.

Всички болни мами и бебоци да се оправяте бързо.
Баси скапаното време и е голям студ, май днес ще сме затворници.

За Prison Break: не съм гледала само The Final Break и никак не искам, защото знам, че смъртта на Майкъл не е била естествена... newsm45
В какъв смисъл не е била естествена  newsm78

Мами,имаме ли съсектантка,която да е от Ямбол?!?
Има, мисля че беше Деиа

# 85
  • Мнения: 242
Десика,не му беше естествена смъртта,в смисъл,че не умря от проблемите,които имаше,а се пожертва заради Сара,след като организира и нейното бягство от затвора.Но трябва да гледаш последния филм,за да разбереш за какво ти говоря...

Ето тук съм пуснала една анкета от чисто любопитство,за да разбера колко хора харесват финала,независимо,че Майкълчо умира..

# 86
  • София
  • Мнения: 2 508
Еее, Фокси, голям SPOILER сииии! Laughing

Коте, никаква температура нямахме след втората ваксина, а аз го кърмих в един ужасен вятър и пак си беше ОК.

тая нощ беше тежка. Бебо се събуди в 4.30 и не заспа до 6. После в 8 пак да се храним. Но към 9 заспа , та откарахме до 11.

Питай ме що съм на тоя хал... При нас това е всяка нощ... ooooh! #Crazy

# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 216
Алхимиче -http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=143238това е само статия ,все още немога да намеря репортажа от снощи.
нещо не ще.

Боже, мила, само като прочетох и се разплаках, горкото момиченце, дано се осъзнаят европейските власти, а и нашите дипломати си свършат работата и тя се прибере жива и здрава при баща си, брат си и баба си, как може да има такива майки, а Господ да отнема това щастие на жените, които хиляди пъти го заслужават, не е истина просто!!!!!!!

# 89
  • София
  • Мнения: 216
Мами,имаме ли съсектантка,която да е от Ямбол?!?

Да, Фокси, Дая09 или Дая9, ама съм проста, не помня, та тя е от там, дано всичко е наред със семейството й!!!

Общи условия

Активация на акаунт