Наистина ли са такива цените на зъболекарските услуги???

  • 114 915
  • 534
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 195
Аз където ходя ми взима 20лв. за метална и 25лв. за фотополимерна пломба. За отваряне на канал в зъба 10лв. и за запълването пак толкова. Доволна съм. Един зъб , който трябва да се лекува от пулпит ми излиза 65лв. или 85лв. в завимост от броя на каналите или корените не съм много сигурна от кое точно.

# 466
  • Мнения: 0
От кой град си....? Толкова ли са евтини наистина  Shocked ,Чак не ми се вярва.!!!!

# 467
  • Мнения: 195
От кой град си....? Толкова ли са евтини наистина  Shocked ,Чак не ми се вярва.!!!!

От София съм.

# 468
  • Мнения: 0
ТРЯБВА ДА МИ ПРЕПОРЪЧАШ ТОЗИ ЗЪБОЛЕКАР. Наистина имам нужда!!

# 469
  • Мнения: 195
ТРЯБВА ДА МИ ПРЕПОРЪЧАШ ТОЗИ ЗЪБОЛЕКАР. Наистина имам нужда!!
От София ли си ?

# 470
  • Мнения: 824
за такава цена,се абонирате за този зъболекар  Mr. Green

# 471
  • Мнения: 0
Не не съм от софия, но съм в костинброд, което ми е близо, заслужава си да пътувам за тези цени.

# 472
  • Мнения: 195
Не не съм от софия, но съм в костинброд, което ми е близо, заслужава си да пътувам за тези цени.

Д-р Мария Попова. Кабинетът и е в сградата на Нипроруда.  Намира се на бул. Константин Величков срещу Двореца на децата.

# 473
  • Мнения: 3 738
Моля някой запознат да отговори!
Каква е оринтировъчната цена на мост с един липсващ зъб /преден/. Знам че , нещата са относителни, но все пак грубо към колко излиза?
Благодаря!

# 474
  • Мнения: 824
моят мост е от 4 зъба,един от които е липсващ.4000 лв платих,но са предни от цирконий

# 475
  • Мнения: 3 738
Определено няма да е цирконий, предполагам металокерамика. Старият се счупи и трябва да правя нов, иначе предишния беше с един липсващ и един пилен зъб.

# 476
  • Мнения: 6 844
Определено няма да е цирконий, предполагам металокерамика. Старият се счупи и трябва да правя нов, иначе предишния беше с един липсващ и един пилен зъб.

За металокерамика си приготви поне по 160 лв. на зъб.  Simple Smile

# 477
  • Мнения: 54
Аз където ходя ми взима 20лв. за метална и 25лв. за фотополимерна пломба. За отваряне на канал в зъба 10лв. и за запълването пак толкова. Доволна съм. Един зъб , който трябва да се лекува от пулпит ми излиза 65лв. или 85лв. в завимост от броя на каналите или корените не съм много сигурна от кое точно.
Мъжът ми скоро ходи да му лекуват пулпит и на него също му взеха по 20 лв. на канал - за почистване и запълване на зъба! Пломбата после му беше от здр. каса, та зъб с 3 канала - кътник му излезе 66 лв! За Пловдив става въпрос!
Има и мост да прави - за металокерамична корона зъболекарката му е казала цена 120 лв. на зъб!Аз си мислех че е много, 3 зъба в моста ще излезе 360 лв, но като ви чета то направо евтино излиза!

# 478
  • Мнения: 5 832
120 лв. на зъб е една много добра цена. На мен преди 3 години в Ямбол ми искаха толкова, а за метална 60 лв. Радвайте се, че сте намерили такава цена, отделен е въпросът колко ще е качествено. Проверете доктора, да не ви излезе евтиното скъпо. Не е шега работа, зъби са и една зле изработена корона може да създаде големи ядове, а и не само ядове. Не слагайте корони при случайни лекари, информирайте се, говорете с познати, поискайте да видите снимки от работата му по други пациенти. Виждала съм хора, на които от км им личи, че са с корони, не е никак красиво.

# 479
  • Мнения: 1
"Горчивината на ниското качество трае много по-дълго от сладостта на ниската цена !!!" - цитат на един много умен тип Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт