Как ви действат баловете?!

  • 4 541
  • 127
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 30
Да се дразниш от веселбата на млади хора си е лелско и тъпо от всякъде.  Peace
Ок. Ама може ли тази веселба да е по-тиха. "щото ний у село рано си легъми

Като си от село кво правиш у града?
 Стига, бе как може да сте толкова злобни всички?  #Crazy Броели до 12, еми ще броят като искат. Кво ви пречи на вас това? Това, че 10 дена има малко повече викове от нормалното в 4 часа през ноща няма да ви се отрази на психиката.

 Някой беше написал, тежко ни, ако те ни управляват. По-хубаво ние да ви управляваме, от колкото вие да продължавате!  Wink

# 61
  • Мнения: 25 672
Вапцаха ме Вълчо,вапцаха ме,едни такива подобни млади хора,които ми върнаха надеждата,и вярата... Hug

Прощавайте за отклонението, ама Червена/зелена шапчице, ти още не си влязла в НС и започна да се пребоядисваш, какво ли ще е, ако успееш да влезеш там?  ooooh!
Тъкмо се бях зарадвала, че ще има за кого да гласувам, а то...  Tired

Не ме дразнят абитуриентите. Надявам се да излязат по-читаво поколение от обсъждащите ги.

# 62
  • София
  • Мнения: 3 099
Как ми действат баловете?...  newsm78 Чернодробните изследвания ще покажат.  Sunglasses

# 63
  • Няма такава държава!
  • Мнения: 1 308
Принципно им се радвам на децата, само тази претенциозност и показност в празнуването леекичко ме дразни.
Но когато едно лапе, каращо зад автомобил с абитуриент ме засече рязко на Стамболийски и се вряза в колоната точно пред нас, само защото закъснявал и изпускал абитуриентската кола, издивях - баловете и празнуването са си балове и празнуване, но празнувайте си навсякъде другаде, само не на пътя, че грешките там се плащат жестоко и от от невинните. Карах три деца зад мен в колата - две мои и едно на приятелка - ако ме беше избутал от платното, тогава какво? Ако се бяхме обърнали, тогава какво? 

# 64
  • Мнения: 1 470
Абе с тия ваште Х.йаве...Цяла нощ само това ми е в главата... Grinning

# 65
  • Мнения: 13
Как ми действат баловете?...  newsm78 Чернодробните изследвания ще покажат.  Sunglasses
като спра да  кърмя....така ще се напуша, че белият ми дроб да стане черен, та тогава да видите с два черни дроба как се пие.... Twisted Evil Mr. Green
не ми требва абитуриентски вечеринки, да го пробвам Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 4 008
Дразнят ме, явно остарявам. Като знам какво е нивото на средното образование, просто не знам на какво се радват. А за просташките изпълнения по пътищата, за младежите в кома след препиване, за полуголите момичета, стърчащи от колите, просто не ми се говори. Направо ме е яд да ги гледам! Какво да правиш, горда смяна, връстници на демокрациятя, както казва баба ми, "дупе да ни е яко"..... Wink

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 15:28 от Rima

# 67
  • Мнения: 2 401
Всеки път като ги видя си мисля "Радвайте се, радвайте, не знаете какъв х.й ви чака"  Embarassed
В събота си седях в компанията на един професор и тпй каза точно тази реплика  Mr. Green Mr. Green Аз пък се сетих за миналогодишното й споменаване от МАрадона ( тогава Селинджър) и се усмихнах вътрешно. А човека гони осемдесетте..

Тя тая реплика си е откак бал балува. Аз я чух на собствения си, оттогава не пропускам да  я спомена, макар и на ум като видя щастливите им физиономии.

# 68
  • Мнения: 17 407
Никак.
Шапке, абитУРИЕент се изговаря и пише. Няма се излагаш в НС, ей! Simple Smile

# 69
  • Мнения: 188
Аз пък не мога да го разбера/не че и аз нямах бал де/ ама погледнато като цяло на какво се радват толкова , че завършили средно образование, то показност,  харчене, ресторанти ,гости ,тоалети за една вечер от по 1000лв и за какво, за едно кирливо средно...А  никой който е завършил  висше не ме е канил на бал/нито пък аз като завърших/ newsm78

# 70
  • Мнения: 2 401
А четохте ли за разградското фермерско чедо, дето го изпратили с лимузина и гвардейци?

# 71
  • Мнения: 4 585
А, имаше и с ферари, червено, с английска регистрация и десен волан.
Никак.
Шапке, абитУРИЕент се изговаря и пише. Няма се излагаш в НС, ей! Simple Smile
Точно така, но с едно "е".

Последна редакция: сб, 30 май 2009, 18:13 от Вълкът с дълъг ник

# 72
  • Мнения: 36 001
гледам ги от моя автомобил, чакам да се източи колоната от коли с висящи от тях деца и се моля някое от тях да не падне
а после се надявам, че някое от тях няма да седне на волана и да направи 'веселото' на себе си и на компанията за последен път

# 73
  • Мнения: 54
Мен пък много си ми харесват...Зареждат ме...

 и аз така

# 74
  • Мнения: 23
действат ми някак.....................носталгично... Tired

Общи условия

Активация на акаунт