ЯНУАРСКАТА тайфа расте , бие в мама малко сърчице

  • 13 216
  • 291
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 63
Здравейте и от мен!Днес бяхме на вилата и сега се прибрахме.Реших да видя какво сте писали,но виждам че е доста малко.
Цоци аз също мисля ,че тези изследвания трябва да се поемат от касата,а не лекарите да правят пачки от нашите страхове.Тука си много права.В крайна сметка за какво плащаме осигуровки.Накрая и за раждането пак те гледат в ръцете и се чудиш в коя болница да отидеш та да не те ,,оберат,,.Аз обаче ще си направя ФМ ,защото ще ми даде спокойствие че всичко е наред.А и ще разбера какво е бебчето.Толкова искам да е момиченце. Praynig
Аз ФК я пия след закуска,защото иначе започва да ми се повдига от нея.Закуската обаче е най-трудната задача.Станала съм толкова капризна относно храните.Яде ми се докато не го видя и после ми се повдига и вече не го искам.Ужасна съм.Дано да премине ,че вече не знам какво да ям.

# 61
  • Мнения: 57
Момичета много ми се поду коремът и много вода ми се пие.
vivianka1 как сте ти и бебчо? имашли си вече коремче?
Как сте днес какво си правите, коремчетата растат ли ви?

# 62
  • Мнения: 81
При мен скоремчето се получава същото както и миналия път.Изглеждам като в 5-ти месец ....газове  Laughing

# 63
  • Мнения: 373
Здравейте и от мен! Аз лично си имам корем още от първата бременност не ми се е прибрал. Иначе на съм пълна, но корем винаги съм си имала, но май по-бързо расте от преди. В тази връзка на първа страница пише, че съм първа бременност Embarassed,  втора съм Simple Smile

# 64
  • Мнения: 15
За изследванията не съм много наясно. Не съм се разровила да се информирам на тази тема. Утре ще ходя за кръвна картина и т.н.
На мен апетита доста ми е спаднал и много хора казват че съм отслабнала, въпреки че съм си 70 кг а си бях около тях.
Моето мнение относно диети - категорично не. Даже днес спорих с приятелки, на които казвам, че въпреки че нямам апетит трябва да ям поне 3-те основни яденета на ден - т.е. закуска обед и вечер, както и гледам да ям полезна храна.
Само сладко не мога да понасям сега под каквато и да е форма, не че някога съм го обичала / плодове може Simple Smile/
Най-трудно ще отвикна да не друсам хорца Sad играя в един клуб. Тая вечер бая тропнах и се попритесних после, дано всичко е наред. Смятам днес да е последното ми хороигране с групата.
Хайде лека и спокойна нощ на всички Simple Smile

# 65
  • София
  • Мнения: 1 345
Мили майчета много ми е криво след днешният ден. Писах по -напред за реакцията на майка ми за второ бебе, днес ходихме до тях тя казала на баща ми и той сега сърдит. Не сме били мислили на време,че как ще се оправим пък и за него трябвало да почвае да мислим  Confused.Много ми докрива,защото никога нищо хубаво в моят живот не можах да споделя със тях със щастие,а все със страх от реакцията им. Майка ми и тя нищо не каза мълча и ме гледа на криво.Понеже реших да запаля цигара (не се гордея с това),но ми се доплака, а тъкмо се мъча да ги спра и като скочи срещу мене да не пуша ама доста злобно чак вуйна ми се намеси да ме остави на мира(значи представете си).Нервирах се и и викам абе ти пушила ли си с мен и то много нали за разлика от мен.Тя - да за това си такова лайно ето. Еми извинявайте ама много ми стана гадно все още не мога да се отърся може би заради надеждата все някога да реагират нормално. Отидохме с малкият те бяха при баба ми, а тя е възрасстна жена и не проветряба и ги помолих да излязат на вън да не вкарвам малчо пък и на мен ми се догажда всички излязоха само баща ми си остана вътре.Появих се по едно време вътре да го питам как е, а той как да бил бил сърдит,че никой не го поздравил.Като му казах,че  съм ги повикала вън и му оббясних,защо и му казвам ти защо не дойде той - Ха вие трябва да дойдете не аз и край. От горе на всичко имам рлоблеми с малкия не ще на новото място иска си старият дом даже почва нас да не иска и да вика,че сам ще се гледа ама да е в старата къща и аз направо съм аут. Съжалявам,че ви надух главата, но съм мн. разстроена и се чудя дали пък не трябваше да чакам още заради детето ми и дали не направих грешка? Дайте малко кураж,че да не свърша някоя глупост. Cry

# 66
  • Мнения: 57
Мили майчета много ми е криво след днешният ден. Писах по -напред за реакцията на майка ми за второ бебе, днес ходихме до тях тя казала на баща ми и той сега сърдит. Не сме били мислили на време,че как ще се оправим пък и за него трябвало да почвае да мислим  Confused.Много ми докрива,защото никога нищо хубаво в моят живот не можах да споделя със тях със щастие,а все със страх от реакцията им. Майка ми и тя нищо не каза мълча и ме гледа на криво.Понеже реших да запаля цигара (не се гордея с това),но ми се доплака, а тъкмо се мъча да ги спра и като скочи срещу мене да не пуша ама доста злобно чак вуйна ми се намеси да ме остави на мира(значи представете си).Нервирах се и и викам абе ти пушила ли си с мен и то много нали за разлика от мен.Тя - да за това си такова лайно ето. Еми извинявайте ама много ми стана гадно все още не мога да се отърся може би заради надеждата все някога да реагират нормално. Отидохме с малкият те бяха при баба ми, а тя е възрасстна жена и не проветряба и ги помолих да излязат на вън да не вкарвам малчо пък и на мен ми се догажда всички излязоха само баща ми си остана вътре.Появих се по едно време вътре да го питам как е, а той как да бил бил сърдит,че никой не го поздравил.Като му казах,че  съм ги повикала вън и му оббясних,защо и му казвам ти защо не дойде той - Ха вие трябва да дойдете не аз и край. От горе на всичко имам рлоблеми с малкия не ще на новото място иска си старият дом даже почва нас да не иска и да вика,че сам ще се гледа ама да е в старата къща и аз направо съм аут. Съжалявам,че ви надух главата, но съм мн. разстроена и се чудя дали пък не трябваше да чакам още заради детето ми и дали не направих грешка? Дайте малко кураж,че да не свърша някоя глупост. Cry
Не се отчайвай все пак това си е твоята рожба, според мен не си направила никаква глупост.
Всички ще свикнат с новият член на семеството ти, най важното е да не се ядосваш и да си почиваш.
Не слушай сега какво ти говорят.

# 67
  • Мнения: 803
Евка, знам че е много тежко да не получаваш подкрепа от най-близките. Особено в моменти, които са повратни в твоя живот.
За съжаление не можем да ги променим. Трудно е и да се примирим с подобно отношение.
Опитай се засега да ограничиш малко контактите с тях. И без това периодът е емоциалнално натоварен за теб, не е нужно да преживяваш още негативни моменти.  Пази се! Пази бебчо, пази вътрешния си баланс и хармония.
Опитай се да не взимаш навътре думите и отношението им. Знам, трудно е. На мен лично ми отне години... И въпреки това на моменти пак ми е тежко и обидно.. Но не забравяй, че животът си е твой и че ти избираш как да го живееш. Ти имаш своето право на щастие, имаш си свое семейство, а това е свещено! Мисли за това, не мисли за лошото отношение и обидните думи.

# 68
  • Мнения: 97
Eвка не се притеснявай ,с времето ще се оправят нещата , сигурна съм Hug
Абе момичета продължавам да свалям кг...това нормално ли е?От началото до сега съм смъкнала 700/800г...а си хапвам Rolling EyesПочнах да се притеснявам.Да не би да свалям заради физическото натоварване покрай малката.......тя не се спира....и аз след нея.....Вчера след парка едва гледах Tired
Н родилите скоро ,ще кажа ,че е нормално да им личи в коремчето повече,защото коремната стена все още не се е стегнала от първото раждане.То в коремчето и на мен си ми ли4и Embarassed

# 69
  • Мнения: 0
При мен скоремчето се получава същото както и миналия път.Изглеждам като в 5-ти месец ....газове  Laughing

И моя беше много подут, но днес сутринта, ме хвана нещо като щастие, нали рабирате, и се изчистих сега се чувствам много леко, а относно  мамчето на което и се пие много вода, не се притеснявай, човек трябва да пие много вода, а още повече в това положение наистина трябва да се пие вода за да може да функционират добре бъбреците, така че не се притеснявай.

# 70
  • Мнения: 3 675
Здравейте, момичета.Нека и аз да се присъединя към вашия отбор, въпреки че разбрах, че съм бременна едва преди 3 дни.Миналият месец си правих 2 теста и бяха отрицателни и затова не си давах много зор с други, но вече нещата са потвърдени с тест, а до дни от доктор предполагам.Леко бременеене на всички от мен и само положителни емоции.
По изчисленията на калкулатора терминът ми е на 3 януари.Май чудото е станало на имения ми ден. Crazy

# 71
  • Мнения: 1 491
Добро утро момичета  Wink

Еvка гадно е това, което ти е казала майка ти, и въпреки че знам, че думите няма да ти помогнат много... Не си го слагай на сърцето и знай, че имаш нашта подкрепа тука  Hug

Норе, аз знам за балансиранато хранене по време на бременност - 1
ви триместър + 65 кал на ден; 2ри триместър + 265 кал на ден; 3ти триместър + 665 кал на ден. Но според мен разковничето е - да не се прекалява!  Mr. Green

И аз се чудя, дали да правя толкова много и различни изследвания  newsm78 На миналата бременност, нищо не ми казваха, никакви изследвания не ми правиха и когато в средата на 8мия месец отидох да се видя с доктора, който щеше да ми прави секциото и той ме пита <на каква доза магнезии си дневно?> и аз  Shocked  newsm78  ами на нула.... В ЖК нито фолиева киселина, нито скрининги, нито морфологии, нито за зъби, абе ... ooooh!

Вчера установих, че съм влезнала в ревливия си период  hahaha Току ме избива на плач, а ако е нещо съществено, като ниагарски водопад съм  Mr. Green

Хайде приятен и усмихнат ден и на мами и на бебовци [/color]

# 72
  • Мнения: 425
Добро утро, момичета, и успешна седмица на всички.  Hug   Hug  Hug
Добре дошли на новите попълнения и успешен край с пухкави бебета.

Аз днес съм на доктор от 17,45, моля ви да стискате палци всичко да е наред, а и силно се надявам да можем да чуем сърчице.  Praynig При първа възможност ще докладвам.

Изчетох какво сте писали през уикенда. За ФМ и БХС съм напълно съгласна с Цоци, че до голяма степен просто пълним гушите на докторите. Друг е въпросът обаче дали по тоци начин не си купуваме така необходимото спокойствие по време на бременността. Считам, че всеки сам за себе си решава кое е най-добре за него.

Евка, ти най-добре си познаваш родителите и предполагам, че до някаква степен си свикнала с тяхното отношение. Предполагам, че в момента си по-емоционална и затова още повече ти тежи от тяхното поведение. Как се държи мъжът ти? Подкрепя ли те? Все пак ще ти е по-леко, ако можеш да "плачеш" на неговото рамо. Не знам какви глупости можеш да направиш, но мисли в перспектива. С теб сме.  Hug

Приятна седмица, изпълнена с много положителни емоции и най-вече новини.   bouquet   bouquet   bouquet

# 73
  • Мнения: 11 607
Евка, Евка, като те чета теб и си представям себе си.....Но пък знае ли се....Когато мъж им каже, да видим каква ще е картинката при нас!

Иначе - разбирам те много добре, гушкам те и те съветват независимо от всичко да продължиш да се бориш и и да живееш живота, който ти сама искаш. Бъди силна и им докажи,че ти можеш да следваш мечтите си! И ще видиш как след време ще ти се извиняват за всичко, което са ти казали......

Гита, добре дошла при нас! Приятно ми е да те видя тук.

Кармелита, довечера чакаме хубави новини!

За свалянето на килограми - не се притеснявайте! Ембриончето така или иначе си взима всичко от нас......Не се косете! Аз винаги в началото свалям малко килограми, след 4-5 месец нещата ще си дойдат на местата си.

Минана, сбъркала съм, ще се поправя! Затова гледайте  и се обаждайте!

Хубав ден ви желая днес!

На всички мами и дечица честитя днешния Първи Юни!Безгрижно и весело детство да имат дечицата ни, и само усмивки на лицата им!


# 74
  • Мнения: 8
Евка  Hug
Честит празник на всички деца!

Общи условия

Активация на акаунт