Любители на кучета-8

  • 38 875
  • 442
  •   1
Отговори
# 435
  • На земята, която е всъщност звезда.
  • Мнения: 2 540
Pri razstrojstvo, umereno, bez temperatura- enteroferment, smecta i glad 24 chasa. Posle zahranvane s biskviti i oriz.
Ako ima temperatura ili diariq- pri veta za izsledvane, lekarstva i eventualno sistema.

sorry za latinicata!

# 436
  • София
  • Мнения: 360
А някой знае ли какво стана с Рита на Марийка? Rolling Eyes

Днес трябва да се видим с един човек, близък на Moon Walk. Стискайте палци, дано се харесаме взаимно! Peace
имам още един кандидат, но той не ми вдъхва доверие, поне от това  което ми е писал - просто предчувствие, нищо лично!

# 437
  • Мнения: 7 723
А някой знае ли какво стана с Рита на Марийка? Rolling Eyes

Днес трябва да се видим с един човек, близък на Moon Walk. Стискайте палци, дано се харесаме взаимно! Peace
имам още един кандидат, но той не ми вдъхва доверие, поне от това  което ми е писал - просто предчувствие, нищо лично!
Praynig..................... fingerscrossed

# 438
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
А някой знае ли какво стана с Рита на Марийка? Rolling Eyes

Днес трябва да се видим с един човек, близък на Moon Walk. Стискайте палци, дано се харесаме взаимно! Peace
имам още един кандидат, но той не ми вдъхва доверие, поне от това  което ми е писал - просто предчувствие, нищо лично!
И от мене стиснати палци  fingerscrossed

# 439
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
А някой знае ли какво стана с Рита на Марийка? Rolling Eyes

имам още един кандидат, но той не ми вдъхва доверие, поне от това  което ми е писал - просто предчувствие, нищо лично!
Слушай си интуицията, щом нещо ти е светнало, няма нужда да я даваш на него, все ще се намери някой друг.
А на моето куче не му минава. Вече трети ден не е ял нищо и не е спрял да повръща, въпреки лекарствата. Не го знам колко може да издържи така.

# 440
  • Мнения: 2 617
Леле, Unknown_lady, лоша работа! Sad
Какво казват ветеринарите - ако не се оправи в близките часове, какви са вариантите? Нали най-опасно е да не се обезводни от повръщането, особено сега в тези жеги... Хората в такъв случай ги слагат на системи, с кучетата не знам как се процедира. newsm78

А, Вселена е писала, значи същото.
Дано скоро му мине на хайванчето! Praynig

# 441
  • София
  • Мнения: 360
И с кучетата пак така: на системи. Обикновено при децата/мисля, че и при кучетата/ след първата се оправят, но тя продължава около 2 часа. Много важно след това е захранването, защото може всичко да започне отначало.
Бързо да оздравявате! Hug Hug Hug

# 442

Общи условия

Активация на акаунт