кога тате окъпа бебто си за първи път

  • 10 438
  • 313
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 577
У нас къпе мъжа ми. Освен когато го няма - аз.
Бебето не съм го къпала никога. Баткото броени пъти. Не се шегувам, това е закон - с къпане, аз не

# 61
  • Мнения: 2 011
Когато стана на 1г10 м   Laughing

# 62
  • Мнения: 3 205
Големия син го окъпа на десетина дни, преди това внимателно наблюдаваше свекърва ми, за да се научел. Втория син го къпе отначало. Аз също не съм ги къпала никога като бебета, почнах да ги къпя (в епизодични случаи) чак когато станах достатъчно стабилни да стоят прави на плочките, без да се пързалят и да ги мия с подвижния душ. Къпането им е част от общуването, и без това ги вижда по малко през деня, защо да му отнемам този половин час общуване вечер с тях.

# 63
  • Мнения: 3 483
Никога никой нищо не ни е показвал - още от първия ден си ги къпахме двамата - той държи, аз поливам и мия Peace Цял живот сме така ooooh! Laughing Само малко му беше ....."плачливо" като хвана по-рано родената ни втора щерка - беше 2600....направо се загуби в големите му лапи (2 метра е и е 120 кг Joy), но бързо се мобилизира.
Това при нас е ритуал, в който взима участие цялото семейство, с голямо удоволствие го правим двамата. После той маже , аз подсушавам косичката. Даже бебока търси кака си, когато я няма в банята.

# 64
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
 От първия ни ден удома, до момента, в който те пожелаха вече да се къпят сами ги е къпал само той. Аз съм вършила тази работа, самокогато го е нямало, т.е много рядко. Peace

# 65
  • Мнения: 9 436
Все още не го е къпал.И моя е от другите Mr. Green

# 66
  • Мнения: 282
Винаги,когато не е отъствал от къщи сме къпали децата(като бебчета) двамата.За него това беше удоволствие,без аз да съм настоявала да го прави.

# 67
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Досега веднъж го е къпал,беше на годинка и половина,когато се случи това "събитие".А вчера за първи път му изряза ноктите.

# 68
  • Мнения: 325
В деня на изписването я изкъпахме двамата.
И ние така. Peace

# 69
  • Мнения: 180
Аз и мъжа ми си къпем бебето от първия ден!  Laughing

# 70
  • Мнения: 58

В деня на изписването я изкъпахме двамата.

# 71
  • Мнения: 4 433
Ох,като бебе забравих кога за пръв път.Може би към 3тия месец.А сега редовно влизат двамата Heart Eyes Mr. Green

# 72
  • Мнения: 19
От раждането я къпим заедно,но аз се явявам "помощницата".В началото докато беше малка бях "поливач",а сега почти съм само наблюдател.

# 73
  • Мнения: 118
Ха при нас таткото е поливач,а аз къпач Laughing
Обаче сам не иска да го къпе много бил шавал и го било страх да не го изпусне.Ще си стискам палци сама да се престраши един ден Mr. Green

# 74
  • Мнения: 493
Преди месец я взе в банята и я изкъпа сам.От тогава още веднъж сме се къпали тримата в банята.И нашия татко е от "другите". Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт