Паралия Катерини с фирма ОАЗИС А

  • 11 949
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 3 854
Шани, като четях поста ти не можех да повярвам,че има място по-различно от циганията на Паралия Катерини, което е съвсем близо.Тъй като ние се запознахме там с други българи, които ходят за не знам си коя година в района на море и те казаха,че в самото Катерини нямало нищо какво да се види, даже аз останах с впечатлението че няма никакъв център с магазини или кафета и че целия живот на това място е това, което е в Паралия Катерини.Всичко това е мой пропуск и грешка,че съм се доверила, ако ходим натам тази година непременно ще го посетя.

# 16
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Истината е, че ц-ра не е голям. Но ми хареса атмосферата в градчето. Ние бяхме една неделя привечер, нямаше лудница, нямаше глъч и беше доста тихичко. Може и затова да ми е харесало.

# 17
  • Мнения: 4 965
Плажът на Катерини беше хубав преди години - симпатично, малко градче, тихи семейни хотели, много магазини, разкошен пясък, чисто и спокойно море. С моите родители бяхме станали редовни клиенти на хотел "Анна". Последните години обаче далеч не е каквото беше - на мен лично ми напомня на Лозенец, от който не съм очарована, заради многото хора, цялата шумна лудница и т.н. Но има всякакви вкусове. Аз предпочитам плажуването в Северна Гърция (ама пусто, кръвта вода не става) и по островите.
За фирмата не знам нищо - единствено съм я чувала като име, но аз ползвам услугите на друга агенция. Peace

# 18
  • Мнения: 144
azaf,  ти коя агенция ползваш, иска ми се да отидем до Гръцко в началото на Септември и за сега събирам инфо за агенции.

# 19
  • Мнения: 4 965
azaf,  ти коя агенция ползваш, иска ми се да отидем до Гръцко в началото на Септември и за сега събирам инфо за агенции.

Не знам дали няма да прозвучи като реклама. За България ползвам Съни Турс - имат добри оферти. За чужбина пътуванията си ги организирам сама - част от работата ми е свързана с това - самолетни билети купувам от Хепи Травъл и ДиДи Трейд (с тях работя и служебно), а спането си го уреждам пак с тях или през venere.com  Peace
В чужбина предпочитам да не ходя с група, а сама - груповите пътувания ме натоварват с истерията на екскурзоводите.

Общи условия

Активация на акаунт