с какво мазахте раните си от секцио

  • 15 382
  • 102
  •   1
Отговори
# 90
  • dobrich
  • Мнения: 13
Аз мазах с крем Здраве. На мен лекаря ми каза да мажа с мазен крем. Бързо се възстанових.

# 91
  • Мнения: 72
Контрактубекс! Много съм доволна. Операцията ми беше доста голяма , а сега белега едвам се забелязва.

# 92
  • Мнения: 1 629
Мазах с Контрактубекс, но като свърши опаковката и спрях.

# 93
  • Мнения: 371
Дерматикс, мазала съм се с него за други белези от операции и за белега от секциото пак него ще ползвам. За конратубекса знам , че е по-неефикасен, затова и не съм пробвала

# 94
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Не съм мазала с нищо.На края на първия месец започнах да нанасям контратубекс , за да се заличи белега.Почти няма следа от белега .С много фантазия може да се види , че съм оперирана.

# 95
  • Мнения: 2 149
Мазах с Контрактубекс, но като свърши опаковката и спрях.
И аз Peace

# 96
  • Лондон
  • Мнения: 122
след като се прибрах от родилното раната ми не е мазана с нищо,а в болницата ме мазаха при всяка смяна на превръзката,но незнам с какво.

# 97
  • София
  • Мнения: 293
Защо се учудвате?!Аз бях с рана с 5 конеца,поради това,че детето беше едро и матката ми беше преразтегната ,заради което и кървях много първата нощ.
В момента използвам крема против белези Sodermix.

Последна редакция: пт, 10 юли 2009, 13:46 от mimosaria

# 98
  • Мнения: 297
Не съм мазала раната от секциото /т.е. белега/ с нищо. Чувала съм, че някои се мажат с разни мазила, които помагат за заличаване на белега, но на мен почти не ми личи вече без никакво мазане. Казваха ми да се мажа с мас, за отпускане на кожата, но и това не направих. Не е нужно, времето ще я заличи.

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 296
С нищо не съм мазала - докторът, който ме оперира каза, че нямало нужда от мазане и аз го послушах. С времето избледнявало уж.  Confused

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 529
И аз не съм се мазала. Нито са  ми казвали. За заличаване после се зачудех за Контратубекс, обаче ме домързя и не съм се занимавала Rolling Eyes

# 101
# 102
  • Мнения: 189
                  След махането на конците пръсках с катоксин върху операцията,докато свърши флакон4ето.От там насетне с нищо.

Общи условия

Активация на акаунт