90 дневна диета - килцата ти стопи и фиданка остани-тема №56

  • 15 593
  • 446
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 112
Честно да ви кажа,че при нас в предприятието нямаме такива проблеми.Майките са ни на пиадестал,а сега от нова година нали има и отпуск по майчинство за бащите та и тях ги гоня да идват да си попълват декларациите и молбите за отпуска,за да можем да ги носим в НОИ и да им изплатят парите за отчетния месец.
Така,че съм спокойна,ако реша да имам второ дете Joy , колежките са ми печени Wink

# 31
  • Мнения: 362
Даничка ами браво на вас Peace ,но явно не навсякъде са такива.Моята вс еми казва -ами аз по теб се уча  Shocked щото нали имало нови правила,абе нямам думи ooooh!

# 32
  • Панагюрище
  • Мнения: 104
Ами да ви кажа и в нащо предприятие нямаме проблеми

# 33
  • Мнения: 112
Даничка ами браво на вас Peace ,но явно не навсякъде са такива.Моята вс еми казва -ами аз по теб се уча  Shocked щото нали имало нови правила,абе нямам думи ooooh!

Направо ми е мъка,за вас.Аз пък имам една комшиика и тя работи в една частна фирма и майчинството и беше винаги мин.РЗ нямам спомен да не са и го забавили.Така,че напълно ви разбирам.

# 34
  • Мнения: 362
   Е да ама лошото е ,че аз не съм в частна фирма,а в държавно училище,но да не спамим темата повече.Ели пра вас как е Crazy

# 35
  • Мнения: 99
     Жани мерси за новата тема   bouquet Почивай си днес,че явно не ти понася добре загубата на повечко кръв ConfusedДано бързо ти мине  Hug Кажи ти спазваш ли някакъв режим сега.
Благодаря мила Hug
До колкото е възможно ще си почивам....но малкия спа до 12ч. първи сън и сега дивее, а пък е ред на баткото да спи. Сега големия съм го оставила сам в другата стая със заръката да ляга да спи иначе ще си го пратя утре на градината. То на градина вече няма да ходи защото свърши 4-та група но как иначе да го накарам да слуша Mr. Green И сега докато баткото се наспи и ще дойде ред малкия пак да спи...и днес ще спят на смени ooooh!
Иначе в момента не спазвам никакъв режим.....но винаги като ми мине цикъла и следва пълнолуние и на мен ми идва музата да слабея Laughing Та предполагам, че понеделник ще е добър ден за начало на малко слабеене Thinking

# 36
  • Мнения: 13
Здравейте!Искам да попитам мога ли във белтъчния ден да ям пица.И нали в плодовия ден се ядат само плодове ,а тук Мелиситка е писала някаква рецепта която съдържа и ядки.Аз съм нова в диетата и мн. неща не са ми ясни.Благодаря ви предварително! newsm03 newsm03 newsm03

# 37
  • Мнения: 362
Анита добре дошла   bouquet В белтъчен ден неможе пица,само във въглехидратен и то зеленчукова. В плодовия ден може да ядеш плодове(сурови и сушени),зеленчуци(неувкусени) и сурови ядки-с интервали между тях два часа.Плодовете в този ден може да ги смесваш в едно хранене PeaceНадявам се да съм ти била полезна.Ето аз днес съм на плодове и в момента си хапвам сурови орехи и семки Crazy

# 38
  • София
  • Мнения: 1 832
привет и от мен,

Жани, дано се оправят нещата при теб по-бързо.
Ели, как си, какво става с теб?
Жабче, успя ли  да се пребориш с бюрократщината?
Пампси, много добре изглежда сладкиша /аз съм си свалила и другите ти рецепти, но нещо все не сколасвам да ги направя, въпреки че са много лесни и най-вероятно ужасно вкусни/.
Елчо, много добро постижение, браво!
Аз изядох два банана сутринта и за обяд около килограм ягоди, за довечера имам два грейпфрута.
Но килограмите ми не мърдат!

# 39
  • Мнения: 622
Уффф, благодаря ви момичета! Малко си успокоих нервите, ама то е защото хапнах три прасковки...  Blush Mr. Green

# 40
  • Мнения: 99
Анита добре дошла при нас Hug както виждам НаТи ти е отговорила на въпросите. Пицата в белтъчен ден е категорично НЕ. Пица може ако е зеленчукова във въглехидратен ден. Относно рецептите от Мелисита-това са преведени рецепти от книгата за 90 дневната диета, която е на руски. Ето тук има рецепти за диетата за всеки ден, които са превод от самаат книга рецепти от книгата
Ще те посъветвам да се върнеш в уводната част на темата и хубаво да прочетеш кое може и кое не по дни. И да прегледаш рецептите от превода. А в закованата тема с рецепти тук в този форум има много, които изобщо не са за диетата. Така, че ако се затрудняваш в началото просто кажи, че ти трябват идеи за храната и ще завалят предложения Peace
Верабел благодаря ти и дано утре кантара да се размърда Hug
Лю  Hug
Иринка слизай от балкона и ела кажи как е работата, нали те слушат колегите?  Hug

# 41
  • Мнения: 1 234
И аз да се запиша в новата темичка, че с каквито темпове върви  ooooh!
Ходих при доки наобяд, изписа ми хомеопатични, витамини и т.н. засега, ще видим как ще е вечерта и утре. Сега съм си в къщи малко полежавам, че ми е изморено.
Утре мисля да не съм на вода само, а да си хапвам плодчета, пък каквото ще да става. Чудя се и друго, дали да не направя още една четворка, и тогава да изкарам водния, просто да го избутам, незнам...
За счетките и аз да кажа, че аз също съм такава, но имам доста познати, които са абсолютно незаинтересовани и не си вършат работата както трябва. Съвсем наскоро прехвърлях майчинство от майката на бабата, която работи в нашата фирма, и душата ми излезе, докато разбера, че са й превели паричките на бабата. То си е до човека. Лю, според мен иди и питай, като се преместят, да не те забравят пак...търси си твоите права  Peace
Памси, това сладкишче нали може да го ядем във въглехидратния ден, изглежда страхотно  Peace

# 42
  • Мнения: 87
Я как се поразписахте. Време беше активността да се покачи. Айде бе НаТи най-после и теб по-често да ти видя.
Днес и аз на плодове. За сега сутринта отбележих един банан, а на обяд салатка от домати и краставици само че аз я овкусявам иначе не мога да я ям.
Памси много хубава рецепта а снимката  накара корема ми да къркори пак. Ще се възползвам и ще я направя някой ден.

Хайде както сте се понасъбрали да пийнем по едно следобедно кафенце.


# 43
  • Мнения: 102
Фиданчици сладки, влизам само набързо да кажа, че резултатите най – вероятно утре ще излязат. Много Ви благодаря за подкрепата.
Жабче миличко, обещай че повече няма да плачеш и ще видиш как утре резултатите ми ще са ОК
Лю понеже съм в течение на твоя проблем от близо и просто ще си замълча, но както каза Даничка не всички счетоводителки са такива, аз говоря като една бивша такава.
Нати при нас в училище нямаме такива проблеми с майчинството. Всичко си пускаме навреме, дори сега при промяната на закона се обаждахме на майчетата ни да идват да си подават наново документите. Така че си е до хората и това до колко са приели навътре работата която вършат.
Честито на всички с минусчета, аз след стриктен черешов ден /като изключим едно бонбонче сутринта, но нали ми бе зле/ съм с плюс. Странно, но явно на мен черешите не ми влияят добре, а имам още две чантички за доизяждане, а не ми се хвърлят.
Днес да кажем е по – спокоен ден, като изключим че тази сутрин една наша ученичка включвайки си зарядното в класната стая я удари тока, обгоря и ръката, но е добре слава богу. А аз съм подложена отново на изпитание, от тази вечер почвам да бия инжекции на майка. Ще се преквалифицирам май на медицинска сестра. Припадам при вземане на кръв, пък от биене на инжекции не, смешна работа.
Днес белтъчен ден, посгафен малко предвид, че хапнах не разрешените за днес кренвирши на обяд. Признат грях половин грях. Ако прецените че съм за бухалчене, няма проблем.
Памси благодаря, че сподели този разкошен сладкиш с нас.
Martin4e по важното е душа да се оправиш, водния ден може да го изкараш витаминозен, но да продължиш с една четворка и тогава водния, не мисля че се налага. Карай си както ти е подред.
Ирка ти обеща нещо миличка, изпълни ли го?
Жани мерси за темичката и дано дядо е по – добре, дръж ни в течение  Hug
Гали как са нещата около вас? Споко миличка, Господ ще те дари с внучки.
Добре дошли на новичките девойки, и виждам че са ви отговорили на възникналите въпроси.
И Виржи мерси за кафенцето, аз още си допивам моето сутришно  Hug

# 44
  • Мнения: 362
Вирджиния   Hug аз моето кафенце го изпих ама ще ти правя компания  Laughing
     Аз за довечера мисля салатка да хапна и също си я овкусявам и друг път съм писала PeaceЧе наобед ядох череши и ягоди и както казва Ели в корема ми в момента е революция,да видим как ще завърши Mr. Green
  Ели  Hug  Hug За кранвиршите голяма работа,свиркай си  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт