Не пазарувайте от Малечко!!!ГАРАНЦИЯТА НЕ ВАЖИ

  • 10 319
  • 50
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 650
добре де, защо не си ги поръчате отвън ?
Специално за Нео Нато и Bebe Confort не е никакъв проблем

# 46
  • Мнения: 239
добре де, защо не си ги поръчате отвън ?
Специално за Нео Нато и Bebe Confort не е никакъв проблем

Би ли ми казала от къде могат да се поръчат? Специално Bebe Confort ме интересува.

Благодаря ти предварително   bouquet

# 47
  • Мнения: 4 717
По закон имате право на 2 год. гаранция.Каквото и да си говорят търговците,правото ви е такова.Сигнализирайте съответните органи.

да, и до колкото съм чела това е според европ. законодателство, така че на всяка цена трябва да ви отремонтират количките, няма как да се оправдаят с производителя, който давал 6м гаранция Naughty

# 48
  • София
  • Мнения: 15
Искам и аз да се присъединя към недоволните от магазин Малечко (на Симеоновско шосе). През юни месец тази година си купих легло и шкяф с повивалник с доставка и монтаж. Дойдоха едни момчета и за нула време всичко монтираха докато още разглеждах какво се е получило ми бутнаха да подпиша един протокол прибраха парите и се ометоха още преди да съм разбрала какво става. Нито ми издадоха бележка за парите които платих (които никак не бяха малко), нито ми издадоха гаранционна карта. Сетих се за тези неща едва като затвориха вратата след себе си (самоизпратиха се на бегом). След няколко дни ми предстоеше да влезна да раждам и беше суматоха, хиляди неща имаше да се свършат и нямахме време да вървим в магазина да се разправяме. Сега се счупи колелцето на шкафа с повивалника (детето беше отгоре и за малко да падне така рязко се наклони на една страна и се отвориха и трите чекмеджета на шкафа и го повлякаха надолу) и влезвах да потърся телефон на магазина да питам за сервиз и попаднах на вас и ми стана ясно, че сервиза ще е "мисията невъзможна", но все пак ще се обадя да им видя наглостта. Ама като ви чета вие с гаранции неможете да се оправите, а аз даже и нямам такава. Това е безобразие уж с големите претенции, а вместо да гледат клиента да е доволен, те ден за ден го карат. Така кой ще се върне да пазарува там а и при всеки удобен случай пред всеки който пита така ще го "похваля", че скоро и малкото клиенти които има ще бъдат само бегъл спомен. Единия магазин този който беше та Константин Величков го затвориха ще затворят и останалите.

# 49
Търсех едно бебешко корито и така попаднах тук. Обаче в скоро време ще трябва да се купуват и други екстри, поне сега разбрах от къде да не взимам каквото и да било. Достатъчно ми е много малко да не пазарувам от някъде, камо ли да не ми признаят гаранцията. За мое щастие мога да си позволя /и го правя/ да пазарувам от чужбина и искрено съжалявам, че техния пазар и закони няма да ги имаме НИКОГА.

# 50
  • На дивана, под юргана
  • Мнения: 563
... и искрено съжалявам, че техния пазар и закони няма да ги имаме НИКОГА.

Аз пък ВЯРВАМ, че ще ги имаме! Може да не е днес, може да не е и утре, може дори и да не е след 10 години, но ще ги имаме.
Само ако го искаме. От всички нас зависи! Наготово обаче не се получава...

Общи условия

Активация на акаунт