101-ва лятна тема САЩ

  • 16 491
  • 308
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 1 800
Кларет4е, дълъг и изпълнен със щастие семеен живот!!! И аз да повторя, хубавото тепърва запо4ва  Simple Smile  bouquet

Ванхорн, много неприятно, но хубаво, 4е ще подадеш оплакване. Стискам палци да махнат малоумника и да ти е спокойно Hug
--------
Добре дошли на новите моми4ета!

# 301
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Клерет, честито, дълъг и щастлив семеен живот! 

За медицинските разходи (ето вече да дам мнение на специалист  Grinning) - принципно сте прави, че застраховките плащат по-ниски цени от индивидуални пациенти. Обаче, както те се споразумяват за плащане, така и вие можете. Застрахователните компании, естествено, имат по-добра позиция за договаряне на цени, но нищо не пречи на пациентът да се пробва. Освен договаряне на цената, може да се договори разсрочено плащане и т.н.

За пример - цена за частно лице може да е 25% по-висока от тази за застрхователите, обаче после болницата може да даде отстъпка на частното лице, особено ако сумата се плаща наведнъж, до 40%.

И друг ориентир - има болници, като тази, в която работя, които са "по-социални" от други, и това проучете предварително.

# 302
  • Мнения: 3 988
Клер, в първия ден, в който сте се събудили един до друг като семейство, ви пожелавам никога да не забравите този момент. Важните неща са търпение, готовност за компромиси и време един за друг.

# 303
  • Мнения: 1 173
Kлеър честито и от мен ...здраве най-вече и дълги години изпълнени с мнгого щастие   bouquet

# 304
  • Мнения: 868
Clair,  i ot mene mnogo pojelaniya za shtastie!!  Normalno, shtyah da te pozdravya s pesen na Sinatra, no eto edna ot pesnite, koito naposleduk sa v glavata mi Simple Smile    

Pojelavam ti mnogo krasiv i pulen s love svyat:

A whole new world
http://www.youtube.com/watch?v=qloIDylCnK8&feature=related

Последна редакция: нд, 14 юни 2009, 19:56 от Pixie

# 305
  • Мнения: 1 783
Честито Клер!

# 306
  • Мнения: 384
Може ли да помоля, хората с опит в отварянето на нова тема ,да отворят една, че скоро ще ни теглят ключа
  bouquet

# 307
  • Мнения: 2 563
Може ли да помоля, хората с опит в отварянето на нова тема ,да отворят една, че скоро ще ни теглят ключа
  bouquet

Аз нямам опит, ама се пробвах http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=405723.new#new

# 308
  • Мнения: 2 386
Клер, честито! Пожелавам ви много, много разбирателство, любов и здрава връзка по между ви!  bouquet


Аз съм в България от 2 седмици, май ви казах, но не помня. Ей сега пък разбрах от нек'ва съфорумка, че съм била в САЩ ''покрай мъжа ми''.  Joy Да си знаете. ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт