плуване за деца?

  • 8 145
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 401
И аз моля за координати за "Спартак" за тригодишния ми Бучкозавър.  Hug

# 16
  • Мнения: 600
и аз моля за координати за спартак. иначе се обадих в тези на обозримо разстояние, само света софия и спартак. ще ги обходя и решавам според часовете и треньора.

rila11, не очаквам чудеса, но това е най-малкото, което мога да направя за нея. а аз самата не влизам в басейни, така че й трябва треньор.

# 17
  • Мнения: 13
НИЕ ХОДИМ НА СПАРТАК НА 2 Г И 9М СМЕ И СМЕ ПРИ ВЕЛИЗАР (С АКУ6ЕРСКА ПАРЕЗА СМЕ), НО ТАМ ХОДЯТ И БЕБЕТА,ТАКА 4Е МАИ  НЯМА ОГРАНИ4ЕНИЯ ВЪВ ВЪЗРАСТТА.

# 18
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
дайте повече инфо,защото в сайта на Спартак нищо не пише
Кога х одите,колко пъти,цени и тн?
искам поне лятото да я запиша мойта на плуване

# 19
  • 1st floor
  • Мнения: 9 105
В 33-то в Люлин 3 - телефона на плувния басейн е 02 927 10 19
Ние ходим при Стоичкова , много сме доволни, но сме вече големи...за възрастова граница не знам , трябва да питаш, но мисля , че ще работят чак септември...

# 20
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
В БСФС взимат само деца, навършили пет години (е, понякога се правят изключения за някой и друг месец, но не повече). Големият ми син плува там.

# 21
  • Мнения: 600
НИЕ ХОДИМ НА СПАРТАК НА 2 Г И 9М СМЕ И СМЕ ПРИ ВЕЛИЗАР (С АКУ6ЕРСКА ПАРЕЗА СМЕ), НО ТАМ ХОДЯТ И БЕБЕТА,ТАКА 4Е МАИ  НЯМА ОГРАНИ4ЕНИЯ ВЪВ ВЪЗРАСТТА.

това е един младеж, който има часове през цялата седмица вкл събота и неделя ли? просто търся някой мил и спокоен, че ако й вкара повече стрес и шум от необходимото, се влошава заекването...

# 22
  • София
  • Мнения: 253
Не, не само Стоян Церовски работи на "Спартак" с малки деца. Аз лично от него не съм доволна, ама изобщо. От повече от година и половина ходим при Велизар /на същия басейн/.  Работи с деца с проблеми и определено знае какво и как да направи. Ако те интересува, мога да ти пратя координати на лични.
Присъединявам се към мнението. Стоян е направо "сбъркан" за мене, да не кажа по-силна дума. Водих сина си когато беше на 3 годинки и още на първия урок той му натискаше главата под водата, за да му покаже колко не е страшно. Детето изпадна в такъв стрес ,че 2 години ми трябваха, за да се отърси детето от стреса от басейн изобщо.
Честно казано ако на мен така някой ми беше започнал урок по плуване, щях да го шамаросам.
Тогава се задоволих да извадя малкия от басейна, а пък Стоян ни се нахвърли и ни овика с обидни думи. Нямам думи просто!

Общи условия

Активация на акаунт