Любовта е опиянение, а бракът си е .......

  • 2 756
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 593
Ох... ето къде била петъчната!  Laughing

Любовта е опиянение, бракът си е...

... пиянство доживот. Къде по-силно, къде по-слабо, къде с моментни проблясъци на трезвеност. Наздраве!  Drunk

Много точно казано, нямам какво да допълня!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 749
Ииии верно бееее .НЯма петъчна тема! ooooh!

# 17
  • Мнения: 2 132
Любовта е опиянение, а бракът си е ... алкохолизъм  Joy
Подрепям PeaceДано така си остана- алкохоличка доживот!!!

# 18
  • София, откъм тъмната страна
  • Мнения: 246
Според мен не подписа е отрезвителната супа, а по-скоро появата на детето. За мен има два етапа във връзката между двама души - преди и след малкото човече. Какво точно ще настъпи обаче тук вече зависи от хората...

# 19
  • Мнения: 1 749
Според мен не подписа е отрезвителната супа, а по-скоро появата на детето. За мен има два етапа във връзката между двама души - преди и след малкото човече. Какво точно ще настъпи обаче тук вече зависи от хората...
Много правилно...

# 20
  • Мнения: 1 844
стига с тия клишета и страх от брака. Shockedимам чувството,че повечето хора приемат брака за някакво наказание,което рано или късно трябва да се изтърпи. Shockedбракът е страхотно нещо,смисълът на живота и любовта,ако си попаднал на човека! Mr. Green

# 21
  • Варна
  • Мнения: 472
Всяка връзка след определен "стаж" стига до агрегатното състояние на бульон трезве. А дали връзката е официализирана или не, това съвсем няма значение.

Съгласна. Не мисля, че бракът е виновен.

# 22
  • Мнения: 830
Брака е такъв какъвто си го направите, за едни идилия за друг истински ад. Пък дали е бульон трезве...зависи какво надежди си влагал докато си се опиянявал    Wink

# 23
  • Мнения: 2 388
Не знам, нямам брак.

# 24
  • Мнения: 592
стига с тия клишета и страх от брака. Shockedимам чувството,че повечето хора приемат брака за някакво наказание,което рано или късно трябва да се изтърпи. Shockedбракът е страхотно нещо,смисълът на живота и любовта,ако си попаднал на човека! Mr. Green
Ако беше без това последното м........о "ако", щях да ти повярвам! А то цапа в повечето случаи!  Peace

# 25
  • Мнения: 592
Внимавай - една позната ми казваше навремето - то тия дето сте без брак сте по-зле и от бракуваните!  Peace Wink

# 26
  • Мнения: 593
Ух... notar... то за тебе и с брак, и без брак - все е лошо.

Ако имаш някакви проблеми в брака - кажи, ще ти помогнем.
Нали затова сме ние, съфорумките/съфорумците.  bowuu

# 27
  • Мнения: 592
Ух... notar... то за тебе и с брак, и без брак - все е лошо.

Ако имаш някакви проблеми в брака - кажи, ще ти помогнем.
Нали затова сме ние, съфорумките/съфорумците.  bowuu
Laughing Благодаря, ще те черпя някой ден зяа готовността да помагаш! Аз честно казано след опити и на двата фронта, взех че се ожених щастливо и сега нямам никакви проблеми!

# 28
  • Мнения: 2 153
Любовта и брака вървят ръка за ръка! Поне при нас е така!

# 29
Хората са го казали-Любовта е сляпа  Wink Направо главата ти  е кат празна консервена кутия  Joy Влюбено загубено hahaha После идва трезвето ама горчивия вкус и лошият дъх все още ги има както и тупана на полка все още кънти  Wink Но пък остава хубавия спомен за пиянската вечер и веселата компания с която си бил и така до следващото пиянство  Joy Joy
Наздраве за пиянството  Wink

Общи условия

Активация на акаунт