Тъжно е ...

  • 5 077
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 654
Имало ли е момент в които ви се иска времето да спре?
Да извикате така че целия свят да чуе?
На мен ми се случи за пръв път когато майка ми почина.По това време почина и Фреди от Куин.
Гледах репортажите по тевизията и се чудих:А мама?Никой няма да разбере че един добър човек го няма.Искам да извикам всички да чуят и да я почитат.
Днес е Черешова задушница.Трябва да си спомним хора които не са между нас.Хора които не сме забравяли.
По новините дойде това:
29 деца загинаха при пожар в детска градина в Мексико
http://dariknews.bg/view_article.php?article_id=363256
Тъжно е.
Бог да помага на близките и приятелите им.
За всички които не са между нас  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 1
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
И на мен ми е много криво. Отиваме на гробища,
нали днес е Задушница.
Още не мога да възприема, че съм сираче, макар
и дърто.
Бог да прости нашите скъпи покойници  Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 2
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540
Аз съм далеч от родното си място и от гроба на баща ми, така че много ти благодаря за тази тема  Hug
Искам тук виртуално да сложа едно цвете за него....... Tired Face
Flowers Rose

# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
Тъжно е, че не мога да отида на гроба на татко и кака, но са много далече  Cry
Ще мина през някоя църква да запаля свещ !

# 4
  • Мнения: 804
И аз няма как да почета на гробищата починалите ми дядовци,двамата ми любими човека,живея далеч от родният си град,така че днес не само ще си спомня пак за тях,но и слагам тук виртуално една голяма роза и целувка за тях!!!  Flowers Rose   love001

# 5
  • Мнения: 6 441
Поклон пред паметта на моят любим дядо.
Толкова много го обичам.


Незнам дали е някаква символика,но ще го споделя с вас.
Синът ми е роден на датата,на която почина дядо.2 години след неговата смърт.
Знам,че в моят син ще се прероди неговата доброта,човечност.
Обичам те,дядо!


Слагам цвете и пред паметта на мой много любим приятел.
Тогава всички бяхме на 13.И той остана на толкова.

# 6
  • Мнения: 421
и аз съм далече,за мое голямо съжаление няма да мога да отида на гроба на майка.незнам дали еза мое успокоение но почти не минава ден без да помисля занея.ужасно ми липсва. Flowers Rose Flowers Rose за всички близки хоракоито съм изгубила Sad

# 7
  • Мнения: 3 641
Поклон пред паметта на всички близки Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose
Поклон пред паметта на моята любима баба ,която почина скоро Cry
Бабче, липсваш ми много Sad

Последна редакция: сб, 06 юни 2009, 13:38 от *Jeny*

# 8
  • Мнения: 2 388
Да, имало е.
Когато, преди 10 години почина баба ми, жената, която ме е отгледала и възпитала, тази, която ме обичаше, колкото майка. Тя ми беше един от най - скъпите хора.

Миналата година на първи юни, още е пред очите ми катафалката, а отгоре бременната ми приятелка изпраща бащата на още нероденото си дете.
Толкова страшно и болезнено, че с думи не може да се опише. Мислиш си защо, иска ти се да крещиш, да направиш нещо, да кажеш, но всичко е безмислено...

После на 08.08.08, изпращаме мъжа на другата ми приятелка.....

Лека им пръст!

# 9
  • София
  • Мнения: 2 840
За милата ми баба, която ми беше повече от майка и с която не успях да се сбогувам.
Обичам те, бабо!

# 10
  • Мнения: 1 090
Исках времето да спре, когато лекарите казаха, че мама е болна и няма надежда. Исках да не е вярно, исках тя да се пребори с болестта, исках да дочака неродения си внук, исках да бъда до нея, но бях далеч...

Обичам те, мамо!  Flowers Rose Flowers Rose

# 11
  • Мнения: 473
Как искам поне веднъж да мога да те видя, мой мили тате! Почивай в мир, завинаги на 29 години!

# 12
  • Варна/UK
  • Мнения: 1 008
Тъжно ми е за всички вас, които сте изгубили любими хора!  bouquet Flowers Rose
Тъжно ми е, че моето братче остана завинаги на една годинка.

# 13
  • Мнения: 325
Тъжна тема,много е тъжно.Аз все пак успях да отида до гроба на баща си,но за всички мои близки,които вече ги няма Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose Flowers Rose

# 14
  • Мнения: 411
дядо ми казваШе 4е знае 4е Ще умре на празник и сред цветя,ами да когато разрязахме тортата на моята дъЩери4ка за първия рожден ден ,сестра ми се обади 4е дядо ми е по4инал.
той беШе 4овека който най много съм оби4ала.беШе ВЕЛИКИ 4ЕТВЪРТЪК и РОЖДЕН ДЕН.
оби4аШе празниците и музиката,не искаШе да пла4ем за него а да танцуваме.
малката е ве4е на 10 год. и колкото и да не искам да си спомням,неволно поглеждам 4асовника и си казвам "нека да по4ива в мир моя оби4ан дядо"

баЩа ми по4ина миналата година,бях сама с него в болницата .уверявам ви 4е е много по трудно когато 4овек умира пред о4ите ти а ти ниЩо не можеШ да направиШ.

не знаех 4е е задуШница,но днес Ще запаля свеЩ в тяхна памет.
дано не съм досадна  заЩото съм писала в друга тема,но в памет на баЩа ми направих една бутилка с която много се гордея.
http://nrdd.multiply.com/photos/album/17/DEKUPAGE#16
http://nrdd.multiply.com/photos/album/17/DEKUPAGE#17

изваждам я от витрината слагам си свеЩта до нея и запалвам.
прахът му е на 3500 км
а в памет на дядо ми Ще си направя една с коне ,4е той ги обожаваШе а и името му е Тодор.


Общи условия

Активация на акаунт