Саниране на ясли и градини във Варна

  • 26 958
  • 538
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 603
Вижте последния абзац.

http://moreto.net/novini.php?g=%E4%E5%F2%F1%EA%E8%20%E3%F0%E0%E4%E8%ED%E8

Ако това е новина.

# 61
  • Варна
  • Мнения: 91
ОДЗ "Чайка" от следващия понеделник няма да работи.Това са казали днес сутринта.Племенницата ми е там.Никакви подробности не са дали.Щели да напишат съобщение в следващите дни Shocked

# 62
  • Мнения: 4 187
В "Мечо Пух" са предупредили, че до 15 Септември групите ще са сборни. Това по принцип е практиката всяка година, но дали ще има преместени деца от ОДЗ "Чайка", каква беше подадената ни информация в края на Май, не знам !

# 63
  • Мнения: 603
Днес говорих по телефона с директорката на Незабравка. Каза ми, че до края на тази седмица ще се знае със сигурност кога ще започне ремонта на градината.
Радвам се, че ще има ремонт, но пък се чудя какво ще правим толкова време с децата в къщи?

Имам предложение - да се събираме по градинките на домашна детска градина  Joy

# 64
  • Мнения: 3
Здравейте на всички, по последна, но все още непотвърдена информация, санирането на градините ще започне от 1 септември

# 65
  • Варна
  • Мнения: 262
 здравейте някой де е чувал за ремонта на ОДЗ Славейче , дали ще почва и ще имали въобще

на нас ни казаха да проверим към 20.08

# 66
  • Мнения: 398
Днес щяло да се разбере дали и кога ще има ремонти.Последно уж от 1 септември,да видим,това затъмнение е ужасно.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 262
http://news.varna24.bg/105644.html

Договори с първите две фирми, които ще ремонтират детските градини с пари по оперативната програма "Регионално развитие", ще бъде подписан през следващите дни, съобщи още Коста Базитов. Общата стойност на проекта е почти 6 млн. лв. и предвижда саниране, подмяна на дограмата, хидро- и топлоизолация на 27 детски заведения.

# 68
  • Мнения: 603
Парите са от Проект "Бъдеще за нашите деца - пълно енергийно саниране на детски заведения на територията на Община Варна".

Ето и линк: http://www.obrazovanie-varna.com/page.php?107

Дано само бързо приключат с ремонтите.

# 69
  • Варна
  • Мнения: 262
ivros  мерси за лика разгледах го . там където пише личен график нещо не мие много ясно какво значат тези оцветени квадрати , тава месеците  ли са и ако са кои са .

общо взето пак си задавам въпроси  newsm78

# 70
  • Мнения: 4 187
И на мен не ми е ясен линейният график  Rolling Eyes. Знам, че градината в която е Рая няма да е от първите ремонтирани, но не мога да се ориентирам ! Някъде квадратите са 3, някъде 4, това може би са месеците ?!?

# 71
  • Мнения: 1 866
Според мен са месеците, които ще отнемат за ремонта на всяка градина. Просто не са записани точните месеци, защото не знаят кога ще започне. Не знам какво ще правим 3 месеца, но забелязах, че има градини, в които ремонтът ще продължи 6 месеца, което ми се вижда наистина прекалено много. Ако започнат септември, то ние до декември няма да имаме детска градина. Интересно ми е какво ще правят с подготвителните групи и как ще наваксват с материала?

# 72
  • Варна
  • Мнения: 262

Вестник Позвънете

2009-08-19 07:56:02

Приключил е срокът за обжалване на обществената поръчка за санирането на 27 детски градини с пари от оперативните програми, съобщи още зам.-кметът по образованието. След дни ще бъдат подписани и договорите с двете фирми, които ще ремонтират забавачниците. Самите ремонти обаче ще започнат след одобрение от комисията към междинното звено за оценка на проектите.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 1 133
И аз се опитвам да схвана нещо от линейния график. Според мен квадратите са месеците от октомври тази година до януари 2011. Ако е така, градината в която е дъщеря ми/Ян Бибиян/, ще я ремонтират другата година от септември до ноември.

# 74
  • Мнения: 4 187
Охх, ако  Чоки е права, при нас ремонта се пада другото лято- юни, юли , август. Това ме устройва идеално, но дали ще стане точно така  Thinking!

Общи условия

Активация на акаунт