''Парфюмни размисли и страсти'' 23

  • 18 031
  • 420
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 202
                                                      


                                                                


                                                              Kenzo Fashion week 2009 spring/summer

                                                                                                 God gave me    

                                                                        

                                          
                                              
                                            
                                            


                                                                              
                                                                            
                                                                

                                                                            Kenzo Amour
                                                                
                                    
                                                                
                                            
                                                              
                                      
                                                      L'Eau par Kenzo
                                                                  
                                                                  
                                  
                                                                  

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 20:03 от Tess d`Urberville

# 1
  • София
  • Мнения: 74
Записвам и аз във вашата чудесна тема! Оформлението винаги е толкова страхотно!    bouquet   bouquet   bouquet

Все още не притежавам нищо на Kenzo, но много харесвам L`Eau Par Kenzo Eau Indigo, Parfum D'Ete, Amour Florale и разкошната Kashaya!

# 2
  • Мнения: 13 627
Честита ни нова тема Simple Smile
Аз обаче не съм почитателка на Кензо Sad
Майка ми има тези
1вото е като индийски пръчици, а другото е воден аромат

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 16:03 от Jaquie

# 3
  • София
  • Мнения: 5 658
Тес,   bouquet  bouquet  bouquet

Нямам нищо Кензовско в колекцията си, с изключение на виалче от Flower, което обаче ми идваше прекалено тежко и задушливо. На приятелка харесвам L'eau par Kenzo, но не знам на мен как ще ми стои. От тест харесвам лилавото Кензо винтидж и Джангъл Елефант, той е много мой стил - тежък, характерен, подправков... но не знам дали ще мога да го нося.

Последна редакция: чт, 11 юни 2009, 16:04 от Атти

# 4
  • Мнения: 2 677
Благодаря ти, Тес, отново перфектно изпълнение!
Ооо, моето Кензо е Цветето  Heart Eyes Много е подходящо за лятото при това!

# 5
  • Мнения: 389
А, Кензо, браво!  Laughing

Amour много отдавна го искам, но повечето ми парфюми са зимни, та не знам кога ще стигна до него.

L'eau Par го имах в 15 мл. и много си го харесвах. Цветето беше любим на сестра ми, трябва пак да й го подаря.

Атии, получи ли пробата, какво мислиш?

# 6
  • Мнения: 2 590
Честита ни тема.  newsm44

Тес, отново си се постарала подобаващо, за което много ти благодарим.  Hug  bouquet

Много харесвам: Лю пар Кензо(и дамския и мъжкия), Цветето, Amour - шареничките, а също така и кафевия. Новия бял Amour floral, също ми допадна. А за лятото Кензо самър е чуден, мирише ми на чистичко и хубаво сапунче, но ми харесва.

Много са ми любопитни Джънгъл и Мадагаскар, но не съм ги пробвала, то май няма и къде newsm78

# 7
  • виртуално
  • Мнения: 2 868
Харесвам цветето и Лю пар Кензо - точно днес съм с втория, прекрасен аромат за топлото време

# 8
  • Мнения: 2 013
ОО,каква лятна тема;)))))Тес,супер попадение,ей от тук познавам само 2 дансмки и 1 мъжки:)Има да ви чета   bouquet  bouquet  bouquet

ПП.Бавно но славно се влюбвам във Ангела на Мюглер Embarassed Алиен категорично не е мой,но Ангел..днес 3 пъти минавах пред Б3 и трите пъти се нафъщах smile3508 сега вуня Mr. Green мммммммммм

# 9
  • Мнения: 4 202
Честита да ни е темата Simple Smile, момичета благодаря ви Hug  newsm51

На Кензо съм имала Лю пар Кензо - бях буквално влюбена в него, като си го купих ми трепереха ръцете, сериозно Laughing - голяма страст, голямо нещо, пак бих го носила, имах и цветето на Кензо, пак с голям мерак го взех, но в последствие нещо го разлюбих, омръзна ми бързо. Д'Ете също харесвам, както и Съмър, а Кашая отдавна искам да я пробвам и все не успявам Crazy

# 10
  • София
  • Мнения: 5 658
Рони, писах в предната тема с голяма благодарност към теб    bouquet - изключителен парфюм, много ми хареса, вече е поръчан от фрагранса  Laughing надявам се да не ме кара да го чакам дълго, защото съм рожденичка този месец, това ще бъде моя си подарък към мен  Laughing  Flutter

Ауууу, РЕ, завиждам ти, Ангелът е голяма моя парфюмна любов, обожавам го през всички сезони без оглед за евентуално задушаване на околните.

# 11
  • София
  • Мнения: 74
Кашая ще е една от следващите ми покупки, мнооого я обичах на времето... Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 4 202
Ноар би ли ми я описала малко, моляяя Praynig Simple Smile, много ми е интересна  bouquet Ейнджъл си Ейнджъл - как да не се влюби в него човек, и аз бих го носила през всички сезони, което ми напомня, че трябва да си го взема скоро smile3508

# 13
  • София
  • Мнения: 20 208
Тес, отново страхотна тема! И песничката е супер.   bouquet
Не познавам много-много парфюмите на Кензо, имах преди години и много харесвах този, дето капачката му е като цвете /не помня даже как се казва  Embarassed/, а доскоро имах Индиан холи, харесваше ми. Много искам да помириша Джангъл Елефант, но не мога да го намеря никъде, за съжаление.

# 14
  • София
  • Мнения: 5 658
Джангъл Елефант го има в мола на Хемус.

Общи условия

Активация на акаунт