СЛИВЕН

  • 34 687
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 119
Здрасти  Hug
Да се похваля, че току що ставам!!! Не, не съм се напила предната вечер... Joy
Малката е при баба си и дядо си, мъжа е за риба. Резултата е 14 часа непробуден сън за мама.  newsm44

Кафе да предлагам ли?

# 31
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384

 Резултата е 14 часа непробуден сън за мама.  newsm44


И аз искаммм  newsm45

# 32
  • Мнения: 2 000
...14 часа непробуден сън...

Е, как ги правите тези неща не знам. Аз колкото и да съм опитвала повече от 8 часа никога не съм спала.

# 33
  • Мнения: 119
...14 часа непробуден сън...

Е, как ги правите тези неща не знам. Аз колкото и да съм опитвала повече от 8 часа никога не съм спала.

Може, и още може но трябваше да пооправя и къщата, че след малко ще се приберат дзверчетата... Laughing

# 34
  • Мнения: 15 619
Като бях бременна, се наспивах бързо. Mr. Green Сега ми се спи, ама няма кой да ме остави.... Crazy

# 35
  • Мнения: 2 000
Добро утро.

Честит рожден ден на Велина. Меги, да ви е жива и здрава, и много щастлива.

# 36
  • Мнения: 165
Честит Рожден ден на момиченцето ти и от мен Меги! Tada

# 37
  • Мнения: 119
Меги, честита ти рожденничка!!! Пожелавам ти да ви е жива и здрава и само да ви радва!!!  smile3525 smile3525 smile3525

# 38
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 384
Меги, честита ти рожденничка!!!  bigdance2  bigdance2  bigdance2

# 39
  • Мнения: 15 619
Честит празник, Меги!
Да са ти живи и здрави и двамата, че и вие покрай тях!

# 40
  • Мнения: 8
Меги, честита ти рожденничка!!! Пожелавам ти да ви е жива и здрава и много да ви радва!!!

# 41
Здравейте , извинявам се, че нахълтвам така в темичката ви.Но спешно търсе да закупя 2ръка кошница-столче на Бертони или Чиполино въобще нещо до най много 30лв.В продавалника всички са все в София и реших да пробвам тук да стане по лесно.Благодаря предварително ще следа тези дни ако има предложения.

# 42
  • Мнения: 731
Меги, да ти е жива и здрава рожденичката   bouquet Пожелавам и прекрасно детство  Hug

# 43
# 44
  • Мнения: 2 000
Дидке, що тъй срам?

Общи условия

Активация на акаунт