Лятно слънце и море, очаква с нетърпение януарското дете!

  • 11 133
  • 294
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 774
Благодаря за отговорите! При нас на вън сега е между 13 и 22-3 градуса. Никога не се знае колко е студено или горещо, докато не излезеш навън. Духа непрестанен вятър и се чуваства винаги много студено. И аз като Натали си ходя още със зимното яке. То при вас големи горещини. Аз съм си зиморничева по принцип и сега спя с олекотена завивка и с одеало при тия 19-20 градуса в стаята и пак ми е студено.    Аз си мисля, че все пак щеше да се позатопля, че и попретопля, ако беше навлечена, ама тя даже не зачервява бузи. Сутрин ръцете са й ледено студени, чак червено-сини. Това се чудя, ако я навличам, защо не се затопля?

# 16
  • Мнения: 20
Здравейте и то нас  Hug

Дони,   bouquet

За дрешките- през деня е по боди с къс ръкав или къси панталонки и тениска, но само като излизаме (че сме в крак с модата) Simple Smile, а през ноща спи с боди с дълъг ръкав, без крачоло само чорапки. Аз реших да не го събличам изведнъж рязко, щото все пак сме зимно бебе и до сега е бил облечен по- плътно, та постепенно го разсъбличам ( като захранването- по една лъжичка  hahaha . Инче и ние спим на ПРЕТВОРЕН прозорец, за да влиза хладно, но не и да става течение.
За гладенето- само някои определени неща гладя, но повечето-не.

За стерилизирането, аз все още стерилизирам на 2-3 дена бибите и шишетата, но и моя стерилизатор е за микровълнова и не ми коства време.

А за нас няма ли да се намери някоя снахичка? Моя син обещава по цял ден серенати на ниски и високи тонове- няма скука с него  Heart Eyes

# 17
  • Мнения: 656
Бубче, има един друг тип чувалчета - буквално като чували изглеждат - с един отвор и ластик на него и се слага детето вътре в него (той до подмишниците си стига  Peace) Абе не знам дали го обясних добре  newsm78 - в Пигиса ги има  Peace

Ели, мъж ти ракия пие ли?  Mr. Green Имаме мнооого убава Силистренска кайсиева Wink

Аз още стерилизирам  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 645
Запис в новата тема!
Дони  bouquet
Аз още гладя въпреки,че мразя,ама нали трябва да сме изгладени ако ни хареса някоя мацка,та по въпроса- много се засватихте тука,някоя свободна мадама да е останала Mr. Green
Нощем спим на отворен прозорец,ама щората е пусната  почти до долу,само дупките се виждат,Марио е облечен с боди къс ръкав и го завивам с тънка пеленка.
Вчера се принудих и климатика да пусна беше 30градуса в стаята Shocked
Не стерилизирам,мия всичко с веро"Бочко"с отделна гъбичка и четка Peace
Д а ви разкажа днес какъв майтап,седя си аз на компа и същевременно слушам новините по тв-то,а Марио на спалнята,и по едно време гледам някакъф филм дават newsm78,като поглеждам пъпешчо докопал дистанционното на тела и си прещраква каналите Mr. Greenами и го олигавил  Mr. Greenей от бебе си личи че ще е телевизионер.

Последна редакция: пт, 12 юни 2009, 20:59 от desisladka

# 19
  • Мнения: 56
Здравейте и от мен в новата темичка!
Дони Hug
Ягодка, прочетох за премеждията ви с колата. Ужас! Добре пак, че малкия дявол!
А защо не се обадихте ,че ще идвате в Лондон? Много сте непослушни! Heart Eyes
 Анджито я обличам през нощта с  памучно гащеризонче с дълъг ръкав и крачоли. Мятам й и едно памучно одеялце.
Ако се тревожиш, защо най-добре не говориш с хелт адвайзора за ръчичките. Едва ли е проблем, но за да си спокойн а ти!

Аз се позагубих, понеже тези дни с Анджи си обръщаме внимание на бабата, че след седмица си тръгва. Но, този гаден английски вятър така ме издуха, че днес съм си вкъщи с температура....гадост....но поне имам време за форума Laughing

# 20
  • Мнения: 45
Ели, мъж ти ракия пие ли?  Mr. Green Имаме мнооого убава Силистренска кайсиева Wink

Ауууу, кайсиева, аууууу....как обичааааммм....Сиси нямаш сърцеееееее

# 21
  • Мнения: 524
Сиси, пие, пие  Mr. Green, а кайсиевата как добре му влизааа  Joy. Ама ние ще направим едно транс"градско" дунавско сътрудничество  Laughing Свищов - Силистра, че и София накрая. Е това, ако не е съдба, всичко със " С" започва и свеки и тя със същата буквичка  Wink.

# 22
  • Мнения: 31
В училището на 9 месеца, казаха да пипаме гърдичките-не нослето, ръцете или крачката. Ако те са топли, значи и на бебето му е гопличко.

# 23
  • Мнения: 774
Angelviolet, благодаря!
Иначе аз как го обясних, то тук зимните чувалчета са по-скоро летните български - мнооого тънички.
Радостчо, радвам се, че се появи! Ние в Лондон бяхме само от 1 до 6, нямаше да има време да се видим така и така. Току що получихме глоба за 60 паунда. Явно има някаква такса, която се заплаща за движение през деня в абсолютния център на града, която ние въобще не сме подозирали, че съществува. Това пътуване още дълго ще ни преследва.  Mr. Green

# 24
# 25
  • Мнения: 180
 smile3533

Като сме почнали Simple Smile

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 535
  нашата мома е свободна ЗА сега  Wink
ха,да видим сега кой форумски момък ще и грабне сърцето  Grinning
показах и Марио и Божидар и.............май ги иска и двамата  hahaha ................голяма радост беше,голямо пищене

# 27
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Аз пък чадото си не давам  Mr. Green То не, ме ще пита като му дойде времето ама....
И не гладя, вече. Само от време на време като ме хване ентусиазма.

# 28
  • Мнения: 865
и аз си ги пазя моите Heart Eyes

# 29
  • Мнения: 656
Ей, Ягодке, верно край няма това ваше пътуване  Laughing Hug

Ели, значи ще се разберем  Mr. Green А това със С-тата - ми да - виждаш ли - писано било  Mr. Green

Павлинааа, Павлина... Кво ще те правим теб сега, а? Освен на другата среща да помъкна и едно шише ракия  Joy Ще лъжем, че е вода  hahaha

Айде, лека от мен, бебокът заспа преди час, аз още не мога.. Е на какво прилича това  Crossing Arms

Общи условия

Активация на акаунт