Съзнанието ми е обсебено изцяло от новото влечение

  • 6 767
  • 93
  •   1
Отговори
# 60
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Цялото учение

Цитат
ЖИВЕЙ НА МИГА
Единственото, което наистина имаш, е настоящият миг.
И миналото, и бъдещето са извън твоята власт.

ми звучи, като "живей на ръба", ама няма да давам акъл,
ти се знаеш най-добре Simple Smile погледни за всеки случай в
"Пътеводител на галактическия стопаджия“ може там да има
готова рецепта .

# 61
  • Мнения: 2 448
Lola,  да си влюбена и да обичаш са различни неща. Ти си влюбена във въпросния тип.   Crazy

# 62
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Lola,  да си влюбена и да обичаш са различни неща. Ти си влюбена във въпросния тип.   Crazy
Този път ти ме изпревари, щях да напиша същото.

Обичаш единия, но си влюбена в другия. И на мен ми се е случвало и знам колко е трудно.

# 63
  • Мнения: 3 641
Лола, стига си се мъчила и терзала.Изживей го докрай тогава,наслаждавай се, но и внимавай. Може пък да ти мине изведнъж.

# 64
  • Мнения: 35
Цялото учение

Цитат
ЖИВЕЙ НА МИГА
Единственото, което наистина имаш, е настоящият миг.
И миналото, и бъдещето са извън твоята власт.

ми звучи, като "живей на ръба", ама няма да давам акъл,
ти се знаеш най-добре Simple Smile погледни за всеки случай в
"Пътеводител на галактическия стопаджия“ може там да има
готова рецепта .
Всъщност това  е един от Законите на Рейки  Grinning

# 65
  • Мнения: 35
Всъщност може и да сте прави, днес идвам в офиса и с нетърпение чакам да се появи от някъде. След като се появи не го погледнах и в очите дори, само тайничко огледах задните му части и изтръпнах цялата.
Много тъпо се чувствам, като някаква разгонена лелка. Даже вече ми е жал за него. Дано да се усети по скоро, че е играчка за да се одръпне той. Добре че заминава за 4 дена, през това време ще усмисля положението и ще се постарая да не мисля за него. Защото днес реших, че ще го консумирам  Embarassed

# 66
  • София
  • Мнения: 397
 А не можеш ли да подходиш към секса с мъжа ти по същия начин- като задоволяване на див нагон, а не като детеправене? Ако го увлечеш със същата страст, може да се изненадаш от неговата сексуалност и да установиш, че дубльорът не е чак толкова незаменим.

# 67
  • Мнения: 24
Последен шанс, наистина.

Абе режи я, бе, кво я гледаш!...Егати толерантния човек си!

# 68
  • Мнения: 35
Последен шанс, наистина.

Абе режи я, бе, кво я гледаш!...Егати толерантния човек си!

Как теб те режат майките на детските площадки ли. Ще ти издам една тайна, защо ?????? Ако ще да се навреш в златен скафандър няма да предизвикаш интерес дори в Люлинска женка. Не си интересен, скучен си !!! Много даже !!! Sick

# 69
  • Мнения: 34
Последен шанс, наистина.

Абе режи я, бе, кво я гледаш!...Егати толерантния човек си!

Как теб те режат майките на детските площадки ли. Ще ти издам една тайна, защо ?????? Ако ще да се навреш в златен скафандър няма да предизвикаш интерес дори в Люлинска женка. Не си интересен, скучен си !!! Много даже !!! Sick

Ама "люлинските женки" знаеш ли какви надарени ги клатят. Нямаш си и на идея дори. Пожелавам ти от два стола....

# 70
  • Мнения: 1 749
Не е влюбване...Не е и обич.Нещо друго е,но е сериозно. Simple Smile И аз съм изпитвала такива чувства към един мъж преди .

# 71
  • Мнения: 35
Последен шанс, наистина.

Абе режи я, бе, кво я гледаш!...Егати толерантния човек си!

Как теб те режат майките на детските площадки ли. Ще ти издам една тайна, защо ?????? Ако ще да се навреш в златен скафандър няма да предизвикаш интерес дори в Люлинска женка. Не си интересен, скучен си !!! Много даже !!! Sick

Ама "люлинските женки" знаеш ли какви надарени ги клатят. Нямаш си и на идея дори. Пожелавам ти от два стола....


Аз понеже съм Люлинска!!!!!  Имам и трети за резерва  Grinning

# 72
  • Мнения: 194
Лола, просто си се разгонила.

# 73
  • Мнения: 35
Лола, просто си се разгонила.

Знаех си че е нещо толкова "просто" като "просто" ама НА !!!!! - Докато някой не ти го каже не го приемаш  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 1 441
На мен пък друго ми е странно - обичаш и цениш приятеля си толкова, че искаш да имаш дете от него (при това не импулсивно, а обмислено) и в същото време имаш не един, а два  Shocked резервни варианта?!? Това с детето някаква форма на самоизява ли е?
Не мога да си представя такъв реален сценарий, но явно мноооого съм остаряла и не ги разбирам днес младите... Tired

Общи условия

Активация на акаунт