Рожденни дни на 1-2-3г деца, как празнувате, кого каните?

  • 3 233
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 245
1-ия РД с дечица, на следващия ден с роднини. 2-ия РД в детски клуб.

# 16
  • Мнения: 2 131
За втория РД на Алекс поканихме у дома на детско парти няколко негови приятелчета с майките си. Мисля, че се получи супер. У дома в дневната има достатъчно пространство и за игра, и ние да седнем на масата. Ясно е, че дребосите не се заседяват много  Mr. Green

# 17
  • София
  • Мнения: 3 825
Първите рожденни дни вкъщи, а следващите в детски клуб.

# 18
  • Мнения: 9 973
в нас първия
втория в детски клуб,че ще имаме бебе на 1м.

# 19
  • Мнения: 2 478
Не обичам да правя празненства за моят РД. Но да организирам празниците на синът ми е любимото ми занимание.
И двата му РД празнувахме с много приятели и техните деца в подходящо, за възрастта и интересите им, заведение.
Много любими хора, атракционни, подаръци, торта -какво повече трябва, за да се зарадва едно малко дете.

П.С. Винаги купувам подарък за РД на близко дете, независимо дали ще му правят празненство. Все пак подаръкът е за малкият човек, не за родителите му.

# 20
  • Мнения: 11 004
1 РД -  бебешко парти вкъщи.
2 РД - в заведение, този път с повече гости.
И двата пъти бабите и дядовците ги канихме отделно. Големият празник с торта и подаръци беше само за рожденичката и приятелчетата й.

# 21
  • Мнения: 171
Първият рожден ден...го съчетахме с кръщенето и празнувахме в заведение..като събрахме роднини и малко приятели...Вторият рожден ден го правихме в къщи... с роднини и една, две приятелки с бебоците им...Сега за третият съм решила да го направим с деца...в някое заведение... Flutter

# 22
  • Мнения: 2 015
В детски клуб с деца от първия му РД Peace

# 23
  • София
  • Мнения: 1 555
На първия рожден ден - едно празненство в къщи с роднини и после в детско клубче с връстници на дъщеря ми и с техните родители. Следващите по същия начин, но предполагам, че ще направим и едно празненство в яслата.   Tada

# 24
  • Мнения: 790
В детски клуб.
 Но каня малко деца - само тези, с които се познава добре и си играе с тях. Не каня непознати за него, само защото майката ми е приятелка, например. Гледам да се съобразя с дневния му режим, да не му нарушавам часовете за спане, да не го стресирам с много хора, които не познава, с много шум и т.н.

# 25
  • Мнения: 1 192
Първия РД съчетахме с кръщене и поканихме и роднини и приятели в заведение
И ние така.След кръщенката се събрахме в заведение с роднините,кръстниците и семейството на кръщелника ми,а следобяд преминахме към неговия втори рожден ден на гости във вилата им. Преди 1 година раждането на моят син беше подаръкът от нас за първия рожден ден на кръщелника ми. Wink

# 26
  • Мнения: 946
Първия рд празнувахме на деня с мои най-близки приятелки с децата.В съботата кръщене с роднините като хем празнувахме рд хем кръщенето.
Втори рд не празнувахме,защото бяхме много болни,дойдоха само свекитата  понеже бяхме в майка ми.Идваха и две от приятелките ми да му дадат само подарък.
Тая год. рд празнувахме на детски кът пак с приятелчетата пак същите най-близки с които си играе.
Купувам подарък за детето  само за най-близките ми приятелки дори и да не отида.Ами ето и нашите кумци вече втора година не ни канят на малкия на рд ама и аз нищо не съм му купила.Не донесоха и детето на нашия рд,дори не ни се обаждат за празниците  Confused

# 27
  • Мнения: 2 609
Първата година беше в нас, с роднини и кръстниците и. Имаше 2-3 деца, но по-големички.
Втората, пак в нас, но с доста приятелчета на нейна възраст.
Третия / в къщи/  и четвъртия /на пикник и много се забавляваха/ също с дечица колкото нея.

# 28
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 750
Празнувахме с роднини отделно и с приятели отделно.Деца не съм събирала,защото ходих на подобен РД и беше пълна лудница.Когато порастне още малко и започне да разбира,тогава ще каня деца.

# 29
  • някъде
  • Мнения: 4 955
на пьрвият РД поканихме близките в едно заведение на вечеря, вторият ми се искаше да е с дечица, но нямаме място вкьщи и затова през деня се наигра с приятелите и вечерта се сьбрахме с близките, а за третия все още не знам, а остава 1 месец до тогава.
Купувам подарьци на най- близките ни дечица дори и да не сме канени.

Деца не съм събирала,защото ходих на подобен РД и беше пълна лудница.Когато порастне още малко и започне да разбира,тогава ще каня деца.
напьлно сьгласна Crazy

Последна редакция: пн, 15 юни 2009, 19:28 от didka_81

Общи условия

Активация на акаунт