Лятото дойде, САМОКОВчето се стяга за море!

  • 10 075
  • 315
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 18
На мен пък ми се струва че много мами ни се губят напоследък и не пишат  newsm78

А пък откога не сме правили среща  Rolling Eyes...

# 61
  • Мнения: 3
ммм мисля от осми март Thinking

# 62
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Исе ми то в това лятно време ако не махахме памперса и ние нямаше да се спрем в къщи Mr. Green
За срещата съм малко далече, иначе ще ви спретна една на бързо Party на мен са ми много приятни тези събирания Heart Eyes

# 63
  • Мнения: 24
Аааааа и аз да кажа че 4-ти ден вече ходим из къщи по гащи. Цвети още не си казва, но аз го подканвам на 15-тина минутки и засега върши работа. За акането казва като се наака и започва да плаче че се е наакал ва гащите. Но мисля че ще свикне детето. Аз съм упорита и твърдо решена да махнем памперса. Засега и аз го слагам само докато спи и като сме навън, но навън също го подканвам на честичко да пишка и валям и слагам памперс / само го разлепвам и залепвам де без да го свалям целия /. Вчера например понеже беше лошо времето и не излизахме и до два часа Цвети не се напишка нито веднъж, само в гърнето, обаче като стана от следобедния сън..... Игра си половин час на чешмата и пи вода от една чашка, пииии и после за 20 мин - 4 пъти се напишка  ooooh! тъкмо сменя гащите и пак..... Но както казах мен това не ме плаши, гащи съм купила и пера, сменям пак пера пак сменям.......Ще свикне няма начин

# 64
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Жане защо не вземеш памперс-гащи мн са удобни ние вече 6м. ги ползваме и не бих ги сменила за памперси да нищо на света. За вън ще ти е мн лесно.
От Либеро съм мн доволна, на Памперс сякаш по-малко ми събират Thinking

# 65
  • Мнения: 18
СилвЕ, как е времето там? Нещо прогнозата дето гледах по ТВ ми събра очите -от понеделник трйно влошаване на времето  #Crazy newsm78 Май ще се наложи да отложиме морето с няколко дена...

# 66
  • Мнения: 0
Здравейте мами аз не пропускам вечер да ви чета  като имам време.Извинявам се че не пиша но по повод памперсите да Силве и аз съм много доволна от Либерото но ви и завиждам че вече напредвате да ги премахнете извинявайте ама аз от вчера съм стресирана от закопуването на поредния пакет памперси от 35.60 на 38.90 ooooh! Cry  Не знам как ще се справям от тук нататък.това вече е ненормална работа.Кажете си моля ви мнението дали аз не греша не знам.

# 67
  • Мнения: 18
Катя Мойто мнение е че повечето майки се справят перфрктно и без Либеро  Shocked - щом тези са ти скъпи пробвай по-ефтини....

# 68
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Исе ние ние тук сме друга БГ, навсякъде из страната може да вали, да гърми...при нас най-мн се появи някой облак и прохладен ветрец Wink
Наще гащи май бяха към 15.70лв 22бр. то при тях по-големи разасовки няма. Иначе и на мен ми е правило впечатление, че има доста евтини памперси Thinking

# 69
  • Мнения: 0
Да мила така е но не си мисли че не съм пробвала и други по евтини само че ние сме по дебелички и другите модели не ни стават единствено тези му стват като размер и попиват повече.Не си мислете че съм от хората дето държат на марката напротив голямото ми дете ползваше най евтините памперси,  но при малкия просто нямам избор.А между другото Гого ми беше на 3 месеца когато се обрина от памперс.Нямам избор просто да не ги копувам не че ми се иска те всички от дупето на детето отиват в коша единственото нещо което ме дразни е че цените непрекъснато се прменят а майчинството и детските  стоят на едно положение. Извинявам се че така се разписах просто това е моето мнение.  Поздрави на всички!!! Hug

# 70
  • Мнения: 22
То какво ли пък е евтино newsm78 не знам въобще дали на някой с малки деца му е лесно финансово за детските и майчинството просто без коментар  #2gunfire да сме живи и здрави ние и дечицата ни пък другото ще се нареди някак.

# 71
  • Мнения: 0
Да права си Praynig Hug

# 72
  • Мнения: 22
Лека и спокойна нощ от мен!                                                       
                                                         

# 73
  • Мнения: 0
добро утро!!!!да пиинем по едно кафе че после пак по улиците!!!!момичета днес пред младежкия дом има парти-по случай ваканцията на децата -гатанки томбола награди-ние ще ходим-минете и вие и ще оформим мини форумска среща!дано се видим!
относно памперсите браво на всички мами и деца-ние много бързо ги отказахме-вече ви казах-даже на петия ден махнах и нощния памперс-защото елиза вече не ги иска"аз не бебе" Joyи милото става и през ноща да пишка,а от време на време,явно когато е много дълбоко заспала и се напишка ooooh!,става лудо пране но няма начин така ще е Wink.мисля че в билла памперсите сега бяха на промоция някъде около 34 лв но не съм сигурна-проверете.наистина всичко е много скъпо но здраве да е.
ние утре сме на р д на кумовете на детето-става на 8 години и днес ще обикалям за подарък-незнам какво да купя най-вероятно дрешка че на тази възраст............ newsm78
относно морето къде ще ходите момичета-как са цените-проверили ли сте-искам и ние ама незнам дали ще стигнем. Praynig
онзи ден ни докараха дърва и цял ден прибирахме-още съм синя-но нали подсигурихме зимата-пък дано останат и за море Praynig
лек и приятен ден на всички!!!!!

# 74
  • Мнения: 3
Здравеите и от нас Еве много хубави снимки браво,аз изкам да ви попитам от каде да купя памперс гащи мерси предварително Whistling

Общи условия

Активация на акаунт