в кой месец от бременноста започна да ви расте корема

  • 194 826
  • 809
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 49
В 5тия месец почна да ми личи Laughing

# 736
  • Мнения: 63
към 5тия  месец,вече имах малко кореме Grinning

# 737
  • Мнения: 162
В началото на 5-ят месец, но все още с по-широка блузка, не се забелязва.

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 14 615
Аз пък не мога да преценя.  Laughing
Колежката ми вика, че вече личало - в края на 11 г.с.
Но аз си имам известно количество корем отпреди и ми се струва, че "личенето" е от него.
Килата са същите засега - трябва довечера да пробвам да се напъхам в някои тесни дънки и ще видим.

# 739
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 788
Вторият път ми пролича по-рано - към средата на 5-ия месец. Качих приблизително същите килограми.

# 740
  • Мнения: 23
На мен започна да си ми личи леко към 4-тия месец, но само като бях без дрехи. Иначе по-стабилно започна да си личи корема ми към края на 5-тия месец... и въпреки това в момента съм в 8-ми месец и не мисля, че корема ми е достатъчно голям за жена, която е в 8-ми месец. Не, че се оплаквам де, напротив, ама понякога се чудя дали е нормално това.  newsm78

# 741
  • София
  • Мнения: 1 149
не мисля, че корема ми е достатъчно голям за жена, която е в 8-ми месец. Не, че се оплаквам де, напротив, ама понякога се чудя дали е нормално това.  newsm78

Не се чуди - абсолютно нормално е  Peace И това с нищо не пречи бебчето да се роди голямо. Аз като имах огромен тумбак, та чак ме питаха близнаци ли са (това в 9 месец, де), та какво - синът ми се роди само 3 кг. Пък и последните няколко седмици най-много расте.

# 742
  • Мнения: 8 163
Без дрехи в четвърти. С дрехи - в пети.

# 743
  • Мнения: 23
не мисля, че корема ми е достатъчно голям за жена, която е в 8-ми месец. Не, че се оплаквам де, напротив, ама понякога се чудя дали е нормално това.  newsm78

Не се чуди - абсолютно нормално е  Peace И това с нищо не пречи бебчето да се роди голямо. Аз като имах огромен тумбак, та чак ме питаха близнаци ли са (това в 9 месец, де), та какво - синът ми се роди само 3 кг. Пък и последните няколко седмици най-много расте.

То и една приятелка да ти кажа ми каза, че от 7-ми месец нататък много расте корема... имам още 1 месец до 9-тия, та ще видим.  Simple Smile

# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 14 615
Проверено, дънките отпреди ми стават. Тоест личенето в 11-та седмица е вятър и мъгла.

Извън темата - вчера казвам на шефката за бебето, случи се да обсъждаме едни неща по работа и тя вика: "Ако имаш още нещо да ми кажеш...", и аз - ми имам. Тя: а, чувам аз слухове, даже според някои вече ти личалоGrinning
А уж никой не знаеше в службата, и единиците, които знаеха, хич на никой не бяха казали. Не че е тайна, само е инфо за размисъл как се запазват "тайните".
Това да си бременна в първите месеци, е нещо като да си обратен, както казах вчера на таткото - и в двата случая уж е личен въпрос и никой не знае, ама се шушука. Wink

# 745
  • На брега на морето
  • Мнения: 687
Като влязах в 5-я и коремът ми изскочи рязко напред. И преди имаше обли форми, но можех да мина за преяла Laughing

# 746
  • Мнения: 3 334
и с пъравата бременност и сега ми пролича рано............от 2-ри и 3-ти месец..........ама аз съм си с малко коремче по принцип и вероатно от това ще да е.......... Crazy Crazy Crazy

# 747
  • Мнения: 80
В края на 5-ти месец изведнъж изкочи напред  Laughing

# 748
  • София
  • Мнения: 7 997
В 5-ти месец все още ми ставаха някои от дънките и панталоните. В 6-ти вече не можех да ги затварям. Имах чувството, че като че ли за 1-2 седмици се сдобих с доволно голям корем.

# 749
  • Стара Загора
  • Мнения: 5 555
В четвърти.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт