Град ЛЕВСКИ !!!!

  • 9 700
  • 277
  •   1
Отговори
# 45
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136

С Хриси се видяхме  Hug Знаеш ли ве4е пола на беб4о? Определиха ли ти ве4е по-то4на дата?

Нещо не можах да схвана къв пол кво бебе  Shocked Thinking Shocked Thinking

# 46
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 526
А,сега вече те вкараха в екшън! Laughing

# 47
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551

С Хриси се видяхме  Hug Знаеш ли ве4е пола на беб4о? Определиха ли ти ве4е по-то4на дата?

Нещо не можах да схвана къв пол кво бебе  Shocked Thinking Shocked Thinking

Този въпрос беше към към Хриси- little^cuttie  Laughing

# 48
  • Мнения: 6 441
Здравй!Пола на бебчо не го знаем още със сигурност-засега сме на момиченце,но за мен си е все още изненада,понеже не им вярвам много-много на нашите доктори!!

# 49
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Абе Христинче що немога да се сетя дали се познаваме  newsm78
Сиске , ще ти яде гъза бой май май а  Joy , да знаеш че те очаквам с нетърпение в края на месеца  Praynig Peace

# 50
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Хриси, няма зна4ение какъв ще е пола, важното е беб4ето да е живо и здраво  baby_neutral

# 51
  • Мнения: 6 441
Абе Христинче що немога да се сетя дали се познаваме  newsm78
То срамота да ти кажа-в такъв малък град и да не се познаваме Joy Но да ти кажа май наистина не се познаваме,защото Галя се опита да ми обясни коя от Снежките си,но аз не се сетих.Но каквато съм забравана... hahaha
Хриси, няма зна4ение какъв ще е пола, важното е беб4ето да е живо и здраво  baby_neutral
Знам,и аз все това викам.Нашия тати обаче много държи на момче и ако излезе момиченце незнам как ще го успокояваме... Joy

# 52
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Срам и позор да не се познаваме  Thinking ooooh! в този град в който всички се познават  Blush
Христинче аз живея точно до общината  , ако искаш ми пиши нещо за теб на лични . Имам две момиченца то се вижда и от подписа . Ако нещо те интересува за мен питай .

# 53
  • София
  • Мнения: 171
 newsm18Снежка newsm18?  Живее на центъра? newsm78 Върху или под шадравана? Мисля, че се сещам коя си! Баба ти не е ли от Каспичан? Joy Joy Joy

# 54
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ти пък от къде знаеш баба ми от къде е ??? newsm78 newsm78 newsm78 . И не живея около шадравана щото там не е центъра мъ оффцъ такава .

Последна редакция: ср, 21 фев 2007, 19:00 от Снежка

# 55
  • Мнения: 6 441
newsm18Снежка newsm18?  Живее на центъра? newsm78 Върху или под шадравана? Мисля, че се сещам коя си! Баба ти не е ли от Каспичан? Joy Joy Joy
Това пък защо -не можах да те разбера???Не е тук мястото да се заяждаш или да пренасяш лични тревоги!!! Peace

# 56
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
newsm18Снежка newsm18?  Живее на центъра? newsm78 Върху или под шадравана? Мисля, че се сещам коя си! Баба ти не е ли от Каспичан? Joy Joy Joy
Това пък защо -не можах да те разбера???Не е тук мястото да се заяждаш или да пренасяш лични тревоги!!! Peace
hahaha Joy Joy JoyМила не се притеснявай ние двете се познаваме много добре и си се бъзикаме . hahaha

# 57
  • Мнения: 6 441
Ok,извинявайте тогава!! Peace Аз тъкмо си викам-кой пък избра бг-мамма да се заяжда?? Hug

# 58
  • Там някъде нейде !!!
  • Мнения: 1 136
Ok,извинявайте тогава!! Peace Аз тъкмо си викам-кой пък избра бг-мамма да се заяжда?? Hug
Не се ритеснявай , ние с нея така си говорим  Hug иначе всичко е ок . Ти за кога горе долу си определена да раждаш ?

# 59
  • Мнения: 6 441
Ти за кога горе долу си определена да раждаш ?
За 17 април  Peace Но на мен ми се струва,че ще бъде по-рано. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт