Тайната на дългата и здрава коса - 69

  • 33 512
  • 293
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 58
Шушулче страхотна коса  smile3501.Как го отгледа това чудо?
maria132 според мен на първо време трябва да превъзмогнеш стреса с малко помощ
от специалист и след това нещата ще си дойдат на мястото.Горе главата,ще се пребориш и с това изпитание  newsm10.

# 76
  • Мнения: 2
И аз да се запиша в тази теми4ка.
Мога да кажа само хубави неща за тривитаминола,за който бях забравила.Преди,може би ве4е пет години отслабнах бая в резултат запо4на да ми капе много косицата Rolling Eyes (а имам много хубава,далга и здрава коса)направо ми се плачеше smile3511.И започнах да разпитвам и на една позната и го бяха препоръчали.За овце или не си го взех,втривах го в корените два пъти седмично и спях така.Косата ми много барзо спря да капе и стана здрава.Въпреки,че по_късно си къносвах косата черна и реших,че искам руси кичури  red ,който паднаха с измиването #Crazyкосата ми много бързо се въстанови badcomp.
Вече не експериментирам толкова,де Laughing,но за сезонния косопад,ще изтичкам до вет.аптека утре

# 77
  • Мнения: 2
 badcomp това все едно го няма Embarassed без да искам съм го сложила Embarassed

# 78
  • Мнения: X
И аз да се запиша в тази теми4ка.
Мога да кажа само хубави неща за тривитаминола,за който бях забравила.Преди,може би ве4е пет години отслабнах бая в резултат запо4на да ми капе много косицата Rolling Eyes (а имам много хубава,далга и здрава коса)направо ми се плачеше smile3511.И започнах да разпитвам и на една позната и го бяха препоръчали.За овце или не си го взех,втривах го в корените два пъти седмично и спях така.Косата ми много барзо спря да капе и стана здрава.Въпреки,че по_късно си къносвах косата черна и реших,че искам руси кичури  red ,който паднаха с измиването #Crazyкосата ми много бързо се въстанови badcomp.
Вече не експериментирам толкова,де Laughing,но за сезонния косопад,ще изтичкам до вет.аптека утре
Хм от отслабване пада ли коста... аз немога да си обясня моята какво и стана, беще толкова добре особено от маските и сега започна да капе, около 100-120 косъма горе долу на ден, но аз свалих 7кг дали е от това всичко друго си е както беше цяла зима, дори спрях сешоара, от как стана топло. newsm78

# 79
  • Мнения: 2
Поне моят опит беше такъв,на мен цели снопчета ми падаха особено в банята като е мокра косата много се забелязва

# 80
  • Мнения: X
Поне моят опит беше такъв,на мен цели снопчета ми падаха особено в банята като е мокра косата много се забелязва
Да възможно е ти с диета ли отслабна или? Може би липсват някой витамини и затова, а аз до скоро пих фитовал, но ги спрях за да не ми увеличават апетита ... едното ако е добре, друго не е  Thinking

# 81
  • Мнения: 2
Просто спрях да ям след 17 часа.Общо взето така карам; до11ч.ям всичко,каквото ми се яде,след това махам хляба и сладкото и така до17ч.Просто открих,че това ми действа на мен добре,хем си хапвам,хем не качвам.Не мисля,че по този начин си лишавам от нещо организма,но явно самата промяна,която е станала с него се е отразила на косата най_ве4е.Сега ве4е години се храня така и явно организма свикна и всичко си е на място и косата също.Не обичам диетите,защото не може вечно без сладко,хляб,мазничко  chef

# 82
  • София
  • Мнения: 547
вие ме подсещате, че май и на мен ми липсват ценни вещества в храната, май трябва да започна да пия бирена мая newsm78

# 83
  • Мнения: 2
От бирената мая се качват килграми.Тя възбужда апетита,не съм много сигурна,но май всички витамини са така newsm50

# 84
  • Мнения: 56
Вчера за втори път си правих маската с авокадо,чехтин и бадемово масло-страхотна еееееее smile3521,косата ми става супер ,с обем и прическата ми се оформя много добре.Това авокадо си го "тача "много newsm62,малка част слагам в кашата на сина ми и останалото на косището ми tooth-голямо шоу Mr. Green

# 85
  • Мнения: 5 173
От бирената мая се качват килграми.Тя възбужда апетита,не съм много сигурна,но май всички витамини са така newsm50
Аз не съм напълнявала от нея, а я пиех повече от 2 месеца.

# 86
  • Мнения: 591
Здравейте, мацки Simple Smile Аз да кажа, че пах си измих косата с шампоана на принцесинката ми и косата ми е много хубава от него Simple Smile Започнах да пия витаминки на Центрум, че косата ми започна да пада, а и никога не съм била токова изморена колкото сега.
Аз да попитам може ли да си направя маска от авокадо, тривитаминол, жълтък и масла? И колко време да стоя с нея?  Peace

# 87
  • Мнения: 5 173
Можеш, разбира се, минимум 30 мин, колкото повече, толкова повече Flutter.
А не ти ли става яко жега през лятото?
Става ми Tired, но не си я давам bowuu.

# 88
  • Мнения: 16
това авокадо от къде го намирате Confused Аз колкото пъти отида до някой магазин, все се оглеждам и все нямат Sad

# 89
  • Мнения: 3 782
Аз вече имам нов Тривитаминол, от понеделник почвам.
Благодаря ви момичета за мненията за прически, ще пускам снимки разбира се, стига скоро да отида на фризьор. Аз също пиех бирена мая поне два месеца на два периода, не мога да кажа, че съм напълняла от нея.

Общи условия

Активация на акаунт