Искам да си купя личен кислород

  • 4 398
  • 67
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 585
За да пръцкат, трябва да ядат. Какъв биогаз от ябълки и домати.

# 46
  • Мнения: 593
Еее, Вълк... сигурно ухае на овощна градина!  Joy

# 47
  • Мнения: 4 585
Ами, на минисупер в гараж, на зеленчуковия щанд.

# 48
  • Мнения: 5 622
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

Пръцкат, даже и акат. И аз го правя колкото и да не им се вярва на някои..

П.С. Някой да намине да заключи темата все пак.....

# 49
  • Мнения: 543
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

# 50
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Аз така и не разбрах за какво е този кислород.Някаква нова модна тенденция ли.Пак не съм в час с модата ooooh!

# 51
  • Мнения: 4 585
Шанел имала 23 долара, решила да пусне тема. Кислородна станция има във всеки град, че и в села има. Ползват го лекарите, заварчиците и водолазите. В кислородните станции зареждат бутилки. Бутилките са по-яки от газовите. Гугълясвай на кислородна станция, ще видиш. Това "личен" го оскъпява амнайсет хиляди пъти, като хидратиращ пред крем, или избелваща пред паста за зъби, или антицелулитен пред гел.

# 52
  • Мнения: 686
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха
и аромата на теменужки LaughingАма от там не излиза ли въглероден диоксид Thinking,вместо кислород(може и метан да има известна доза).И ми изниква въпроса,този кислород за какво е,да разкара произведените от биологичната единица газове ли?

# 53
  • Мнения: 1 418
Аз имам кислороден апарат.

# 54
  • Мнения: 2 386
И у дома има, за съжаление.

Шанел, аз съм морска снаха, не ме мисли. Simple Smile

# 55
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Жената иска да си купи кислород за лично ползване!
Нищо лошо!
Оспамите и темата!

# 56
  • Мнения: 600
Ти в ред ли си?...Кой би си купил подобна гадост?!  Sick ...Пръдня от манекенки, естествено. Peace

Seltakis?!?!??

Ти кога си чувал манекенка да пръцка?

най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

тук даже не мога да коментирам  Joy Joy Joy

# 57
  • Мнения: 593
най-вероятно са им разхлабени халките и не се чува като излиза газа, а се усеща само слабо движение на въздуха

Като полъх на морски бриз...  Laughing

# 58
  • Мнения: 2 478
Chanel, свалчищен или не, районът е морски! По-добре кажи, че си в гарсониера във ...... Владиславово.

П.С. И аз се радвам да те видя!

# 59
  • Варна
  • Мнения: 10 493
По-добре кажи, че си в гарсониера във ...... Владиславово.

Това трябваше да е обидно ли?

Общи условия

Активация на акаунт