Lipstick Jungle/ Триумфът на червилата

  • 12 499
  • 56
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 112
ina_lemon    Благодаря ,не знаух че  го има там качен филмъ ,пък и хич да ти кажа не ми е минавало през ума да го търся там.Вчера открих един сайт където бяха качети 1 и 2 сезон но за жалост не се отваряха сериите

Благодаря отново веднага си го свалям  Hug

# 31
  • Мнения: 539
И на мен много ми харесва сериала, повече от "Sex and the city". Много ме е яд, че няма продължение. Четох из нета, че в началото на тази година имало идея да го подновят, но вече сме в края на 2009 и нови серии не са започнати. Sad Като цяло сериала се харесва, даже попаднах и на петиция за връщането му на екран.
Дано му дадат шанс догодина! Praynig

# 32
# 33
  • Мнения: 155
 Peaceопределено харесвам филма(за разлика от сексът и градът)-някак си историйте са "чисто човешки".Надявам се найстина да има нови серии.

# 34
  • Мнения: 4 514
А може би има някакъв спин-оф? Нали някой по-напред беше споменал за нови серии в Германия? Ако някой знае заглавието, да казва, макар че в ИМДБ щеше да има инфо, ако са направили спин-оф, а аз не видях нищо.

# 35
  • Мнения: 43
И аз много се запалих по сериала. Може ли някой да ми каже как свърши последната серия? Малкият се събуди точно на финала, когато Виктори предложи на Джо. Много ми е любопитно дали Нико излезе с Грифин все пак. Благодаря!

# 36
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 HugАз гледах сериите по немския Про Зибен но после видях ,че са ги качили същите и във Ви бокса и там ще си го гледам,че заради тъпите опосуми тази седмица не видях нищо! Явно немците са 2-3серии преди нас.

# 37
  • Мнения: 1 726
И аз много се запалих по сериала. Може ли някой да ми каже как свърши последната серия? Малкият се събуди точно на финала, когато Виктори предложи на Джо. Много ми е любопитно дали Нико излезе с Грифин все пак. Благодаря!


След като Виктори предложи на Джо започнаха да се целуват и сцената беше дотам:)
Нико се съгласи да вечеря с Грифин, но повече не са давали, но в края на серията Кърби предложи на Нико да отидат двамата в Аспен и серията свърши:)

# 38
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 453
 HugЗа утре по немската обявиха Дас Финале- сигурно свършва и при тях филма- срядя 22,15 по Про зибен.

# 39
  • Мнения: 1 726
Аз не разбрах- това, което дават по Нова, снощи свърши сезона или филмът?

# 40
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
Сериозно ли това бяха всички серии  ooooh!? Докато му намерят час за излъчване сериите свършиха. По голяма простотия не съм виждала. От известно време Нова ме изненадват с действия. Гледах един друг сериал сутрин,след 20 серии го спряха, ей така по между другото. Имат идеи Crazy.

# 41
  • Варна
  • Мнения: 33
Бихте ли споделили как свърши снощи, че тъкмо накрая го изтървах..  ooooh!

# 42
  • Мнения: 2 658
И аz съм съсипана  Crazy Страшно ми допадна тоя филм и новият час, в който го даваха ми беше супер и всичко.. Зареждах си се да си го гледам на спокойствие, децата zаспали, абе мечта.. Скоро не бях гледала сериал с толкова удоволствие, а сега.. нямаааа  Sad
Тия от Нова ли нещо не са на център, какво ли, ама много ме е яд, че едвам zапочна и вече свърши..

 П.П. А, сега ви прочетох, че то в същност нямало повече.. Много кофти, а и ми е странно, че не е направил рейтинг, много истински и интересен ми се струваше... и всичко си имаше.. Ама на..

Значи трябва да иzгледам първи сеzон, щом това е бил втория.

Последна редакция: ср, 23 дек 2009, 00:38 от Сова

# 43
  • Мнения: 490
Момичета и аз съм фен на серияла, да знаете от къде може да се дръпне книгата за четене?

# 44
  • Мнения: 529
Страхотен сериал,така ме е яд,че свърши. Sad

Общи условия

Активация на акаунт