Намерих чужд сутиен

  • 16 575
  • 155
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 4 916
Аз ако намеря сутиен,ще си искам и прашките към него ,че да ми стане комплектче   Mr. Green

И обеците!

# 151
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 236
Хм,радвам се за "щастливата развръзка"  bouquetНо четейки темата се сетих за леля ми.Отива,значи на почивка(или санаториум някакъв)и като се връща и сменява чаршафите,намира бележка на която пише"мърло смени си чаршафите" Mr. GreenЕ сменила ги тя,и мъжът си смени,ама и любовницата такъв пердах отнесе от "чичо ми".... Joy Joy JoyJoyче две години го съди после,а той побеснял леля ми като му би шута,щото у нея беше парата Mr. Greenи за това я нашамари оня Laughing

 Joy JoyБаси яката леля, много ми хареса

# 152
  • Мнения: 11
Един разговор с мъжО и ако не ти даде разумно обяснение от къде се е появила въпросната одежда, да си я носи лично той, със съответните подплънки! Twisted Evil

# 153
  • Мнения: 515
Чудесна идея за следващия 1 април - мъжки гащи в коша  Joy
На моя му сложих миналата година едни прашки (нови Laughing) в джоба на якето, но за съжаление ги намери още на тръгване, по-интересно щеше да е да ги извади без да иска някъде навън  Mr. Green

ооо това е много яко,  Joy ще го спретна на моичкия, само да застуди малко за да почне да носи яке  Laughing

# 154
  • Мнения: 51
Чудесна идея за следващия 1 април - мъжки гащи в коша  Joy
На моя му сложих миналата година едни прашки (нови Laughing) в джоба на якето, но за съжаление ги намери още на тръгване, по-интересно щеше да е да ги извади без да иска някъде навън  Mr. Green

ооо това е много яко,  Joy ще го спретна на моичкия, само да застуди малко за да почне да носи яке  Laughing
  Яко,яко,ма ще стане още по-яко ако си замълчи и не каже кво си е "намерил в джоба" Laughing

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 5 641
И аз така обеца - сребърна халка и презерватив. Ш ние сме дали ключа на приятел. Аман от тез приятели. Все нямат терен. Ама що даваме ключовете само като я няма жената. Поне да липсвахме двама ама не, само аз не бях там.

Общи условия

Активация на акаунт