Piz Buin

  • 22 518
  • 119
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 79

Аптека Оптима в Роял център ,но преди седмица имаще 4-5 продукта само.
Simple SmileКъде мога да  намеря продуктите им  в Русе,някой знае ли?  bouquet
Аптека Оптима в Роял център ,но преди седмица имаще 4-5 продукта само.

 Heart EyesБлагодаря ти  bouquet

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 172
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8

Откъде ги закупи в Пловдив?

Дидката, от ebay са  Peace

# 77
  • Мнения: 2 631
И аз заложих тази година на PIZ BUIN. Взех си IN SUN SPF 10 и AFTER SUN TAN INTENSIFIER  Grinning  но се чудех кодът, който е отдолу дали е срока на годност или датата на производство. Някой по-запознат ще сподели ли?
Дано е второто Praynig защото моят завършва на 8


Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

# 78
  • Мнения: 619
Във Варна се продаваха преди и в аптеки Санита  Peace Сега не съм обръщала внимание, но следващият път като ходя ще погледна задължително  Peace
И аз се чудя дали да си взема 15 или 30 фактор- доста съм беличка, и май за в началото 30 ще ми свърши по-добра работа  Thinking Thinking

# 79
  • Мнения: 493
Момичета в бургас някой купувал ли е?къде мога да ги намеря?

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

готово Grinning

 

Сега като гледам - щом има М може би е дата на производство Grinning

# 81
  • Мнения: 2 631
А отзад нямаш ли някакъв етикет на някакъв език, където да пише срок на годност??? Щото ся като се замисля, на моите мисля, че отзад на БГ пишеше докога са годни, и отделно си имаш знак на продукта с отворена кутийка и с вписани месеци вътре....  Thinking
Тези печати нищо не ми говорят, честно казано....  Embarassed

# 82
  • Мнения: 29
Тази година за пръв път ползвах Piz Buin ( по напред в темата съм написала кои фактори и от къде съм ги купила). Кожата ми е бяла и не беше подготвена - нито един солариум. Стоях 6 дни, от 9 сутринта до 7 вечерта на плажа ( под чадър през цялото време от 10 до 6). Използвах само 30 SPF на Piz Buin. Резултатът - не изгорях, дори не се зачервих, а тенът ми е страхотен - равномерен, златист , плътен и в дълбочина.

# 83
  • Мнения: 1
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!

# 84
  • Варна
  • Мнения: 1 840
Честно казано, не знам дали олиото има защитен фактор, по-скоро не, защото не виждам никъде по флакона да пише  newsm78

# 85
  • Мнения: 2 631

Снимай ги, за да видим. Щом са ти от ибей, вероятно изглеждат мааалко по-различно от нашите  Mr. Green

готово Grinning

 

Сега като гледам - щом има М може би е дата на производство Grinning



Тъй, тъй....  Thinking Проверих си моята опаковка. Тези печати отдолу нямат нищо общо със срока на годност.  Peace

# 86
  • Мнения: 164
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!


j_di ,аз си купих лосиона от серията -  http://www.pizbuin.com/summer_suncare_bronze.jsp и на етикета пише,че има защитни филтри без да е споменато точно колко.Допитах се до експертите от темата "за добрата козметика"и се оказа,че наистина има такива.
Олиото от същата серия би трябвало също да има слънцезащитен фактор(около 10)

П.П. само да добавя,че го изпробвах в продължение на 3 дни от 7 до 7,ни най-малко не изгорях,не ме е боляло,още по-малко да се обеля.Стана хубав тен,но да си призная,че това не са първите ми слънчеви бани,а преди това имах и солариум.

# 87
  • Мнения: 2 631
Здравейте,
бих искала да си купя сухото олио, но първо искам да попитам тези които са го ползвали. Има ли слънцезащитен фактор и от къде в района на Младост мога да си го купя? Доволни ли сте от лосиона prolonger? Наистина ли запазва тена?

Благодаря  ви!


j_di ,аз си купих лосиона от серията -  http://www.pizbuin.com/summer_suncare_bronze.jsp и на етикета пише,че има защитни филтри без да е споменато точно колко.Допитах се до експертите от темата "за добрата козметика"и се оказа,че наистина има такива.
Олиото от същата серия би трябвало също да има слънцезащитен фактор(около 10)


Ако знаете английски, защо не проверите тази информация в главния сайт на марката???  newsm78

# 88
  • Мнения: 493
Момичета,никой ли незнае от къде мога да си намеря продуктите в Бургас?

# 89
  • Пловдив
  • Мнения: 172

Тъй, тъй....  Thinking Проверих си моята опаковка. Тези печати отдолу нямат нищо общо със срока на годност.  Peace

На мен ми прилича на дата с час, а и други надписи няма. Както и да е, вече не го мисля Grinning
Благодаря ти, че се отзова  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт