Гланц за устни - Тема 3

  • 90 834
  • 658
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 13 627
Не съм ги виждала в БГ, но предполагам са хубави. Имаше по едно време едни Джуси Поп, но бяха в други опаковки.

# 76
  • Мнения: 6
http://www.lumene.fi/content/storeimages/300/85662.jpg

Мацки отзиви за тези гланцчета?  Grinning   bouquet

# 77
  • Мнения: 13 627
Имам 3 такива на Лумене. Преди много ги харесвах, сега не толкова. Имат много хубав вкус и миризма и са доста трайни за гланц. Цветовете са наситени Simple Smile

# 78
  • Мнения: 434
Не съм ги виждала в БГ, но предполагам са хубави. Имаше по едно време едни Джуси Поп, но бяха в други опаковки.

В ebay ги мернах и ме заинтригуваха доста,понеже и аз не ги бях виждала досега...Затова и попитах. Wink Това,което успях да открия в нет-а е,че са някаква лимитирана серия.Предполагам и затова не съм ги виждала. Rolling Eyes

# 79
  • Мнения: 13 627
Не са лимитирани, има ги навсякъде, където продават козметика на Лумене

# 80
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Не са лимитирани, има ги навсякъде, където продават козметика на Лумене

Тя говори за Ланком Джуси Поп

# 81
  • Мнения: 13 627
Ауу да Grinning Погледнах един пост по-нагоре

# 82
  • Мнения: 434
Да,за на Ланком говоря. Laughing Съжалявам,моя е грешката,че не се уточних. Blush

# 83
  • Мнения: 13 627
Simple Smile Тези Juicy Tubes Pop, които продаваха тука бяха хубави. Имаха доста интересни цветове. Но вече отдавна не съм ги виждала. Като цяло съм много доволна от цялата им серия на Джуси. Но ако се поръчва по снимка от сайт после има много голямо разминаване в цвета. Взимала съм 3 цвята на "сляпо" и се оказаха съвсем различни на живо Sad

# 84
  • Мнения: 96
Привет, момичета!   bouquet
Някоя от вас случайно да е виждала в широкия център Glam Shine Cream на Л'Ореал?
Коментирахме ги преди няколко дни, запалих се да ги разуча, понеже нищо не мога да си харесам, а се оказа, че не мога да ги открия, където и да потърся...

# 85
  • Мнения: 13 627
Аз точно се почудих дали не са ги спряли вече....което ще е жалко. При следващото пазаруване ще ги потърся

# 86
  • Мнения: 53
Аз си взех един гланц на Ланком, и съм много, много доволна. Доста по-дълго мога да го нося и не е толкова течен като другите.

# 87
  • Мнения: 502
Момичета,   bouquet

търся отзиви за гланца на Nuxe - по специално светло бежовия. Траен ли е, има ли цвят?

# 88
  • Мнения: 483
Момичета,   bouquet

търся отзиви за гланца на Nuxe - по специално светло бежовия. Траен ли е, има ли цвят?

Няма много цвят, по-скоро е прозрачен с лек светлорозов оттенък и много блясък. Стои хубаво на устните, омекотява и заглажда линиите, но не е особено траен, за съжаление.

# 89
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Аз си взех ето този http://www.bourjois.co.uk/catalog/mini_bourjois/lips/mini_effet_3d_lipgloss .Много ми допадна идеята за мини опаковки. Гланцът не е много течен , нанесен на устните изглежда прозрачен (но аз си взех най -светло розовото , не знам как ще е с другите цветове).

Общи условия

Активация на акаунт