Отговори
# 120
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
За съжаление въпросният сайт не е подписал Етичния кодекс, тъй че няма да разгледат жалба срещу него. Като начало освен към полицията не се сещам към кого да се обърнеш.

Нека да кажа в тази връзка, че въпросната фирма преди имаше сблъсък с Явор Колев от ГДБОП за играта си bgmafia през 2007 .
Е, нямаше кой знае какъв ефект, само временно бяха спряли играта.  И други неща има, но все пак съм работила там и нямам право да споделям.

# 121
  • Мнения: 1 473
Браво Hug и дано не се повтаря!

# 122
  • Пловдив
  • Мнения: 1 592
То си е за честито  Hug  Дано не се повтаря  Peace

# 123
  • Мнения: 4 120
значи с лошото трябваше да стане:)
радвам се, че всичко е приключило добре:)!!!

# 124
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Съвет- проверявай периодично дали пак няма да има изненада, защото снимката е махната, но профила не разбрах да е изтрит. Нищо не му пречи на гадината пак да я качи.

# 125
  • Мнения: 1 877
Съвет- проверявай периодично дали пак няма да има изненада, защото снимката е махната, но профила не разбрах да е изтрит. Нищо не му пречи на гадината пак да я качи.
Да,профилът си стои и аз ще душа като полицейско куче. Само да вметна,че мен в един форум ме изгониха пермамнентно,за това,че съм пускала публикации с призиви за Недка.А на този Nejen_Agresor само чуждата снимка му изтриха.Е,за какво говорим???

# 126
  • Варна
  • Мнения: 25 241
Ами етика му се казва. В тоя сайт май я нямат.

# 127
  • Мнения: 1 877
Нови вести - няма го профила,изтрит е. Дали въпросният крадец на чужди снимки няма да цъфне другаде със снимка на мойто мъж?

Общи условия

Активация на акаунт