Тревожна тенденция или така ми се струва?

  • 5 886
  • 104
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4
Не знам дали знаете, но балетистите повечето са гейове. Сещайте се защо. Светът е устроен така, че мъжът да преследва, а жената да провокира това преследване. Ако на мъжът му се предлага на готово тръпката изчезва.
Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning Grinning

# 46
  • Мнения: 6 890
Ей, ама нямате угодия мъжете! Като ви пускат трудно оплаквате се, като е лесно пак.  Laughing

То, че се оплакваме, оплакваме се ама тръпката си остава. Ако нещата се правят с финес, всичко ще е бомба.

# 47
  • София
  • Мнения: 2 840
Не знам дали знаете, но балетистите повечето са гейове. Сещайте се защо.

Това е все едно да кажеш, че всички баскетболисти са високи от редовното подскачане.

Всичко е въпрос на селекция.
Повечето балетисти са гейове, защото са си били гейове.

# 48
  • Мнения: 4 965
Да го кажем по следния начин: ако мъжът ми е на 31 г., а любовникът ми е на 35 г.
С кого мислите, че правя повече секс или /от моя гледна точка/ на кого му става по-често /който познае, ще го черпя  Mr. Green/?
Имайте предвид, че гледната точка относно "ставаемостта" е различна за мен, за съпругата на любовника ми и за любовницата на мъжа ми...
Т.е. изобщо може ли да се прави подобна статистика за нещо, при което 3-ти човек рядко "свети"...
 Laughing

# 49
  • София
  • Мнения: 2 840
Дай жокер - откога си омъжена? Mr. Green

# 50
  • Мнения: 6 890
Повечето балетисти са гейове, защото са си били гейове.

Това не е сигурно, говорил съм с такъв и знам какво ми каза. В крайна сметка балет се учи от детска възраст. Родителите записват децата, не е осъзнат избор. Този, с който съм говорил си се беше отвратил от жените точно заради балета.

# 51
  • Мнения: 3 641
Струва ми се с любовника, ама съдейки по други неща Simple Smile

# 52
  • Мнения: 4 965
КЛОНКА, от 7 г.
*Jeny* , по кои други неща?

# 53
  • София
  • Мнения: 2 840
Повечето балетисти са гейове, защото са си били гейове.

Това не е сигурно, говорил съм с такъв и знам какво ми каза. В крайна сметка балет се учи от детска възраст. Родителите записват децата, не е осъзнат избор. Този, с който съм говорил си се беше отвратил от жените точно заради балета.
Родителите ги записват, ама ако не ги влече, просто няма как да останат.
Моят син е на 6 години. На 3 го записах на латино танци в градината, а на 4 беше научил само разгрявката. И се отписа сам. Почна да се крие, когато го вземаха за час. Mr. Green
От 5-годишен тренира таекуон-до и е в захлас, направо тича за тренировки.

На твоя принцип, всички гинеколози би следвало да са гейове. Ама почти няма такива. Mr. Green

Ми, залагам на любовника тогава. Но ако и мъжът ти си има любовница, тя ще е по-обгрижвана сексуално от теб в ролята на любовница. Ако ме разбираш. Mr. Green

# 54
  • Мнения: 637
...оставам с впечатлеието, че на мъжете след около 35 вече не им става толкова често (по различни причини) и сексуалният им живот рязко намалява.


Рязко намалява по принцип или само със собствените им жени?
Важно е да се уточни, все пак.

Точно това се замислих и аз Joy

# 55
# 56
  • Мнения: 6 890
Подозирам, че гинеколозите стават гинеколози точно от любов към жените. Ама дали им става, нямам идея.

# 57
  • София
  • Мнения: 2 840
Подозирам, че гинеколозите стават гинеколози точно от любов към жените. Ама дали им става, нямам идея.
А балетистите - от омраза към жените, така ли?

Досега лансираше идеята, че непрестанният контакт с жени води до огейчване, а сега...
Уточни си тезите, моля!

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 158
А балетистите - от омраза към жените, така ли?

От визуално пренасищане, сигурно.

# 59
  • София
  • Мнения: 2 840
В балета има колкото жени, толкова и мъже. Репетициите са си чисти тренировки. Кой ти зяпа жените, че да обръгне толкова чак?!
В един офис съотношението мъже-жени е същото, ама никой не казва, че е типшично чиновниците да са гейове, нали?

Общи условия

Активация на акаунт