Къде във Варна- 5

  • 74 199
  • 845
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 323
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  съответно и плата е набран. Aз имаm такава но къса -  ето и снимки Освен това аз я имам от преди раждането, купих си я от теранова сега гледам имат и дълги и къси. някъде към 20/30лв струват.

Мерси много  Hug
В събота ще проверя в Теранова и Индийските магазини Peace

# 31
  • Варна
  • Мнения: 1 383
Знае ли някой има ли лекар-дерматолог в аптека Санита срещу пощата и, ако да - кои дни е там?

# 32
  • Варна
  • Мнения: 1 553
Някой да има представа къде във Варна продават раници ( да става за училище ) на Русалките или  Хана Монтана .

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Къде има магазини за здравословни храни? Търся нахут, сусамов тахан, пълнозърнесто брашно..
Под Пазара на цветята на Чаталджа. Първата успоредна на Чаталджа, посока Спортна Зала, в един гараж
Сетих се къде е, благодаря.

Къде има магазини за здравословни храни? Търся нахут, сусамов тахан, пълнозърнесто брашно..

От Пикадили купувах преди седмица Peace
Ще се поогледам и в Пикадили, благодаря.

# 34
  • Мнения: 84
Здравейте момичета!  WinkПак да попитам, знае ли някой кой фризьорски салон на центъра работи с продукти на фирма "CHI"? newsm78

# 35
  • Варна
  • Мнения: 1 179
Момичета, гледам доста жени ходят облечени с едни такива ефирни дълги рокли, с висока талия, отгоре с ластик на бюста. Живот и здраве като родя се надявам да мога да вляза в такава, но все пак ще ми трябва по-голям размер. Случайно да знаете къде има по-голямо разнообразие на модели и размери, че сега едвам се движа, пък после няма да имам време да обикалям? Sick
И аз, newsm03 и аз искам такава рокля, но с малката нямам време да обикалям.
Гледах в Ню Йоркъра, но нямаше голям номер.

да побутна въпросчето... Blush


В двата индииски магазина по княз Борис от Винс до икономическия. И в двата има голям избор
Преди час пробвах такава в едно малко магазинче на центъра. От Централна поща тръгваш към новата градинка, посока ЦКБ. На реда са 5-6 магазина за дрехи, това е предпоследното, с няколко стъпала нагоре. Преди бараката с детските играчки. Имаше в бяло. цикламено, лилаво, светло синьо и черно. Цената не помня точно, някъде около 25лв. беше мисля. Имаше и една много хубава с цветни мотиви долу, но на мен ми беше дълга. Като влезеш в магазина, в дясно до пробните за закачени.

# 36
  • Мнения: 3 405
Има едни тапицери на ул. " Никола Кънев", това е първата в дясно след рибната борса на Пюскюлиев. Работят бързо и добре, но винаги са много заети.

Благодаря!
Ще отида да ги питам дали ще ни приемат дивана.

# 37
  • Мнения: 182
Някой да знае от къде бих могла да намеря Даум ексол. Днес проверих в няколко аптеки, но не бяха чували за него.

# 38
  • Варна
  • Мнения: 10 794
Не плата е мек, и ластиците са тънички, така, че напроотив Бюста изглежда по Голям  smile3521

Имате ли представа, дали ако отида в офиса на Орифлейм срещу Майчин дом, ще мога да дам поръчката си на някой на място? Нямам познати дистрибуторки, затова предпочитам този начин.
Май няма да можеш, но ще те свържат с дистрибутор.Аз мога да ти дам моя номер и да идеш дама да си поръчаш там с него, ще си ползваш и отстъпката Simple Smile пиши ми на лична

ОК

Последна редакция: чт, 25 юни 2009, 22:08 от Киса

# 39
  • Варна
  • Мнения: 1 023
Някой да знае от къде бих могла да намеря Даум ексол. Днес проверих в няколко аптеки, но не бяха чували за него.
В Марешки го имаше преди.

# 40
  • Мнения: 182
Някой да знае от къде бих могла да намеря Даум ексол. Днес проверих в няколко аптеки, но не бяха чували за него.
В Марешки го имаше преди.

Първо там проверих, но нямаха. Благодаря ти все пак. ще продължавам да търся.

# 41
  • Мнения: 17 407
Купувала съм от Марешки, чак пък да не са го чували...Санита, Манолова, Първа частна- провери ли?

# 42
  • Мнения: 314
И аз от Марешки съм го взимала,виж в тази на гарата,те я поизместиха обаче малко по-нагоре. Peace

# 43
  • Мнения: 182
Благодаря ви момичета! Вчера толкова странно ме гледаха, че чак си помислих, че бъркам името. А в Марешки на Владислав ми казаха, че не са получавали.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Някой да знае от къде бих могла да намеря Даум ексол. Днес проверих в няколко аптеки, но не бяха чували за него.
Ако не намериш, може да си го поръчаш от тук: http://www.framar.bg/%D0%B4%D0%B0%D1%83%D0%BC-%D0%B5%D0%BA%D1%81 … -pid30001075.html

Общи условия

Активация на акаунт