Какво харесват мъжете ...

  • 9 689
  • 206
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 183
Ако жена ви иска да гледа докато правите секс с друга ? Как бихте реагирали?
Ми нека гледа нали тя го иска  Laughing

# 76
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
Ами другата да е привлекателна за мъжа.Т.е. би правил секс с нея.А причината....ами просто за забавлението.Тогава?
Само не разбирам, защо се предполага, че бих правил секс с всяка жена, която смятам за привлекателна?  newsm78

# 77
  • Мнения: 1 749
Ами другата да е привлекателна за мъжа.Т.е. би правил секс с нея.А причината....ами просто за забавлението.Тогава?
Само не разбирам, защо се предполага, че бих правил секс с всяка жена, която смятам за привлекателна?  newsm78
Ех,ама защо се хващаш за думата? Simple Smile

# 78
  • Мнения: 4 380
С друга жена какво? Секс?
Моята жена - не.
Една друга жена обаче - ехааа.  Crazy

Ами ако правят секс жената и любовницата? Laughing

# 79
  • Мнения: 6 877
Ако знам, че това ще и хареса що не.
не се хващай на тази приказка, жените са коварни. току виж те снимат и подадат молба за развод заради твоята "иневяра" ...

но ако друга жена иска да те гледа с по-друга ... защо да не.

Аз затова казах зависи.

# 80
  • джакузита макузита
  • Мнения: 3
С друга жена какво? Секс?
Моята жена - не.
Една друга жена обаче - ехааа.  Crazy

Ами ако правят секс жената и любовницата? Laughing
Не, колкото и да въртя хипотетично какви жени могат да бъдат в тези позиции, не - в нито една ситуация не ми харесва.

# 81
  • Мнения: 183
С друга жена какво? Секс?
Моята жена - не.
Една друга жена обаче - ехааа.  Crazy

Ами ако правят секс жената и любовницата? Laughing
Отива на леЗби  Laughing Laughing

# 82
  • Мнения: 4 380
Не, колкото и да въртя хипотетично какви жени могат да бъдат в тези позиции, не - в нито една ситуация не ми харесва.

Ревнивец. Laughing Само една жена може да ви е най-жесток съперник. Laughing

Коя зодия си?

# 83
  • Мнения: 92
Аз пък не разчитам на форумите,за да разбера какво харесват мъжете.То е ясно,че както мъжете,така и жените харесват качествения и разнообразен секс.Според мен партньорът е този,когото трябва да запитаме какво би искал,а не чуждите мъже тук.

# 84
  • Мнения: 6 877
Винаги можеш да научиш нови неща и да го изненадаш с нещо, което той не знае че иска. Аз лично не обичам да ме питат какво ми харесва, а обичам директно да го правят.

# 85
  • Мнения: 156
по този начин обаче отсрещната страна (демек жената) е съзможно да има съмнения, че прекалява с някои нововъведения и може да й падне ентусиазма newsm78

# 86
  • Мнения: 4 380
Винаги можеш да научиш нови неща и да го изненадаш с нещо, което той не знае че иска. Аз лично не обичам да ме питат какво ми харесва, а обичам директно да го правят.

Това е. Wink Изненадата е най-важна.
До днес и ти не знеше че искаш да идеш на работа в нейните дантелени бикини. Laughing

Цитат
по този начин обаче отсрещната страна (демек жената) е съзможно да има съмнения, че прекалява с някои нововъведения и може да й падне ентусиазма

Ако ми се дърпа нещо, ще има после да моли за секс и ще получава "главата ме боли". Laughing После се чудят защо жените им не ги искат. Crossing Arms

# 87
  • Мнения: 6 877
Съмнения могат да се появят ако отказвам да участвам във фантазиите и. Тези неща се разбират още в началото на връзката.

# 88
  • Мнения: 183
Ако ми се дърпа нещо, ще има после да моли за секс и ще получава "главата ме боли". Laughing После се чудят защо жените им не ги искат. Crossing Arms
Трябва да е някой много закъсал да моли  Laughing Laughing а и нещо като гледам оплаквания от "боли ме главата" няма ,а от типа "аз излизам готова и наточена от банята а той спи като пън вече 3-ти сън"

# 89
  • Мнения: 4 380
Ако ми се дърпа нещо, ще има после да моли за секс и ще получава "главата ме боли". Laughing После се чудят защо жените им не ги искат. Crossing Arms
Трябва да е някой много закъсал да моли  Laughing Laughing а и нещо като гледам оплаквания от "боли ме главата" няма ,а от типа "аз излизам готова и наточена от банята а той спи като пън вече 3-ти сън"

Ти ше кажеш че няма.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=395708.0;topicseen

Общи условия

Активация на акаунт