ПЛЕВЕН - 108

  • 11 258
  • 295
  •   1
Отговори
# 30
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
д-р Правда Цветанова , работи във 2 ДКЦ.

# 31
  • Мнения: 22 432
Мира,щом е така иди и поговори с Григорова.Но съм сигурна,че когато трябваше да се поставят реваксинациите на Бубка ми звънеше постоянно да ни вика.И за мантуто се опитах да я накарам да не го правим ,но категорично отказа.

За мантуто, дори заклетият застъпник на ваксините, д-р Burdie в Здравният подфорум ще ти каже, че това е абсурдно, няма никакъв смисъл и само в БГ я правят тази простотия.
понякога се чудя тези наши лекари от какви учебници учат.....сигурно от 60-70те години.
Както и да е, темата ни не е за ваксините. ))) Сори, че занимавах аудиторията твърде дълго с това. )

нади_миши, мерси.

# 32
  • София
  • Мнения: 9 857
Мира,знам,че е така,затова се опитах да не го правим,но не се получи.А и лекарката ме убеди.Пък и някакси си имах доверие на лекарката ,а не на лекари от нета.
Цветанова също е готина,нашата Григорова постоянно се консултира с нея и обратно.

# 33
  • Мнения: 87
Ей колко много работи.  Peace Да ви са честити наградите, видях даже бонбонки шоколадови, може и да почерпите. Laughing Аз пък спечелих една надуваема топка от Победа АД
И на мен ми е кофти за Майкъл Джексън. Беше велик!

# 34
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
4erpim, i o6te kak. smile3503

# 35
  • Мнения: 22 432
Аз пък направих тортата, която даде Дикси, с котешкото езиче и заквасената сметана. )))
Ще видим утре какво се е получило.....то още сега ми идеше да я изям с лъжицата, ама ще чакам...))))

# 36
  • Мнения: 153
Момичета, знам, че не му е тука мястото, ама имам един въпрос за Редута: 
Защо ми предлага да платя САМО с Американ  Експрес карта, като аз искам да платя с Виза???

Да не би да има някакво условие за сумата... Ако трябва да намалявам стойността на поръчката...  newsm78 Някой знае ли, защо ме ограничава така, като с Визата, вече съм плащала ...

# 37
  • Мнения: 2 135
Добър вечер дами и господин  Simple Smile
Валенце, честит рожден ден на патерици   bouquet.  Няма да слагам картинки, че тез мъжове множко ще ти дойдат  Simple Smile
Момичета, знам, че не му е тука мястото, ама имам един въпрос за Редута: 
Защо ми предлага да платя САМО с Американ  Експрес карта, като аз искам да платя с Виза???

Да не би да има някакво условие за сумата... Ако трябва да намалявам стойността на поръчката...  newsm78 Някой знае ли, защо ме ограничава така, като с Визата, вече съм плащала ...

Натискаш изход и затваряш всички Редутски прозорци. Чакаш 10-15 минути и се логваш. Трябва да се оправи

# 38
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
http://de.fishki.net/picsw/062009/26/jackson/012.jpg  - бях позабравила младежките му снимки
http://fishki.net/comment.php?id=53598

Последна редакция: пт, 26 юни 2009, 21:37 от valка

# 39
  • Мнения: 153
Натискаш изход и затваряш всички Редутски прозорци. Чакаш 10-15 минути и се логваш. Трябва да се оправи


 newsm51 - верно си е - Не питай старило, питай патило... ОПРАВИ СЕ !!!  Мерси още веднъж ...  coolcool

# 40
  • Мнения: 50
Момичета ,я кажете къде трябва да заведа Боби да му орегледат ушите? Плаче и само си бърка в ушите. Знам ,че може и да е от зъбите ,но все пак..... Не спи ,нощем се буди над 10 пъти от около месец съня е мираж.

# 41
  • София
  • Мнения: 9 857
Черешке,не знам защо повечето майки отдават всички притеснения около децата си на зъбите.според мен го заведи на добър лекар УНГ,аз не ги знам,но другите ще те посъветват.Не ми се струва съвсем в реда на нещата детенце постоянно да си бърка в ушите.Колкото и да е нещо безобидно трябва да се провери. Hug

# 42
  • Мнения: 262
И аз съм за УНГ. Посъветвай се първо с личния лекар, аз  на нашата и имам доверие, а и те си имат апаратчета едни такива за гледане на уши  Embarassed Mr. Green

# 43
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
black_cherry , aз съм доволна от Поля Божинова.Тук преглежда. може и с направление.

# 44
  • Мнения: 50
Благодаря ви ,много сте бързи. Утре ще звъня на личната. Проблема не е само ,че аз недоспивам ,ами и през времето когато той е буден ,е нервен ,защото не спи повече от час и половина. Това е вече два дни ,и определено има проблемче. Как неможе да си каже детето! Sad

Общи условия

Активация на акаунт