Моля за инфо за Ахтопол

  • 11 440
  • 73
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 242
ХАЙДЕ ПРИВЕТОТ МЕН И  АХТОПОЛ!!!!! ТУК Е СТРАХОТНО КАКТО ГРАДЪТ ТАКА И БУНГАЛАТА "СЛЪНЧЕВ ДЕН".ВРЕМЕТО Е СТРАХОТНО.ГАЛКЕ ЩЕ ВИ ХАРЕСА МНОГО,ИМА СТАХОТЕН ЛУНА ПАРК,ЗАВЕДЕНИЯ БОЛ НА ПРИЛИЧНИ ЦЕНИ-БИРА ДО 2ЛВ., САЛАТИ ДО 4ЛВ.,РИБИ ДО 6ЛВ. РАКИЯ ДО 3ЛВ.ЦАРЕВИЦА 1,5ЛВ.БАТУТИ ПО 2ЛВ.ЗА ПОЛОВИН ЧАС НАМИРА СЕ ПРЕДИ ПРИСТАНИЩЕТО,ДРУГИТЕ СА ПО 2ЛВ.ЗА 10МИН.ДРУГО КАКВО...ПЛАЖА Е ХУБАВ,НИЕ СЕДИМ НА СВОБОДНАТА ЗОНА,МОРЕТО СЪЩО Е МНОГО ЧИСТО,АБЕ ОБЩО МНОГО НИ ХАРЕСВА,ОСОБЕНО БУНГАЛАТА ХРАНАТА НИ Е МНОГО ХУБАВА И РАЗНООБРАЗНА,ИМА ОКОЛО 20ДЕЦА ПРИ НАС.тези НА КОСТИНБРОД НЕ ГИ ВИДЯХ КЪДЕ СА!НА ВЕСТОНИ СА СЪЩО МНОГО ХУБАВИ.ИМА СТОЛОВИ ОКОЛО БУНГАЛАА И ГОТВЯТ ХУБАВО,ЦЕНИ НАРОДНИ-КАРТОФКИ ПО 1,5ЛВ.ШКЕМБЕ 1,80ЛВ.ПИЛЕШКА 1,40ЛВ.ЯДЕНЕТАТА ДО 3,50ЛВ.СЕГА СТАВАМ ЧЕ МАЛКИЯ МЕ ДЪРПА УТРЕ ПАК ЩЕ СЕ ВКЛЮЧА АКО МОГА
ГАЛКЕ-МАЛКЕ ПРИЯТНО ПРЕКАРВАНЕ!!!!!!!!!!!!
ДО ГОДИНА ПАК СЪМ ТУК!!!!!!!!!!!

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 365
zaharina03,/ благодаря за включването, в какво бунгало сте би ли писала?

# 32
  • София
  • Мнения: 38 489
Някой да даде мнение за бунгала Морска синева Ахтолпол?

# 33
  • Мнения: 229
Захаринче много ти благодаря   bouquet  Heart Eyes   bouquet
В неделя пристигамеееееееееее  car003  grinning039  sport027

# 34
  • София, България
  • Мнения: 5 597
я кажете къде са тези столови и може ли ако не си в булгалата да ги ползваш?
В темата къде да ядем в Ахтопол има описани доста заведения - ако имате нови впечатления давайте  Hug
ние ще сме там от 25ти може би за 8-9 дена
На скоро се върнах от северното черноморие, от командировка - е не мога да си обясня къде им е рибата на тези хора  Rolling Eyes
миди морски дарове и риби - всичко е замразено по ресторантите  Crossing Arms
Много се надявам, като по скромно курортче в Ахтопол да може да се хапне пресна рибка  Praynig
Да имате предложения? Не държа да лукс ...

# 35
  • Мнения: 307
Здравейте!
Искам да попитам някой ходил ли е в Семеен хотел Ваканция в Ахтопол. Смятаме да ходим там около 23 юли. Ще се радвам на информация.

# 36
  • sofia
  • Мнения: 8 937
я кажете къде са тези столови и може ли ако не си в булгалата да ги ползваш?
............
На скоро се върнах от северното черноморие, от командировка - е не мога да си обясня къде им е рибата на тези хора  Rolling Eyes
миди морски дарове и риби - всичко е замразено по ресторантите  Crossing Arms
Много се надявам, като по скромно курортче в Ахтопол да може да се хапне пресна рибка  Praynig
Да имате предложения? Не държа да лукс ...
За столовите - на свободна консумация са.
Забрави за прясната риба. Сутрин на кея, ако нещо са хванали изобщо.
Преди години какво търсене на рибена чорба падна  Laughing Резултатът беше, че по метода проба-грешка хванах цаката на подправките и редовно правя вкъщи.

# 37
  • Мнения: 242
АПРИЛСКА МАМА,бяхме в бунгалата на "слънчев ден",стая с три легла,баня и тоалетна,хладилник,телевизор с кабелна и веранда с масичка и столове отпред.Има и тип апартаменти с две стаи,хол с кухненски бокс,баня и тоалетна.Много ми хареса там-как минаха 10дни newsm78,просто не ги усетихме  Sad!!!!

# 38
  • Мнения: 242
ГАЛКА-МАЛКА чакаме включване!!!!

# 39
  • между град и село
  • Мнения: 212
vesi 1 как са бунгалата "Костинброд" и на каква цена са нощувките.И още едно въпросче, колко близо са до центъра, в смисъл по край х-л Ескада ли се минава, за да се стигне до тях?  bouquet

# 40
  • sofia
  • Мнения: 8 937
Нямам и идея, незнам даже къде се намират точно.

# 41
  • София
  • Мнения: 632
Тази година бяхме на бунгалата на "Биц-Изот".На нас ни хареса много.Те са с две стаи-едната с 3 легла,другата с две,има хладилник и собствен санитарен възел.Има си отвън маса с столове.Заградено е.Децата им беше много добре,а и на нас.Бяхме в началото на юни и още много от столовете не работеха,така че инфо за храна не мога да дам.

# 42
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ха, сутрин на кея ... ама кой ще ми я сготви  Tired
Едно време са ми разказвали ( май за Варна) на пристанището каква риба имало ( ама я правели на място)
Има нещо тотално сбъркано в цялата работа - при нас в София продават охладен сафрид на 4,50 килото, а на морето - няма  Laughing

# 43
  • Мнения: 211
Здравейте и от мен! Сега видях, че има тема за Ахтопол. И тъй като вчера се върнах от там, ще се включа с отзиви (ще гледам да са обективни Simple Smile ). Ние бяхме в бунгала на Синята лагуна, за втори път сме там. От предишния път (2007) до сега няма никаква промяна. Цените ми се сториха като навсякъде, всяка година. Нощувката беше по 12, сега е вече по 15 (което всъщност ми се струва доста за това, което предлагат). Обаче плажът е супер - що-годе чист, много навътре в морето е много плитко. А и честно казано нямаше много народ, което и търсехме. Ахтопол е хубав град, има какво да се види. Плюсът му е, че ако си с кола, е много близо до Царево, Китен, Приморско, Синеморец, Лозенец... Ние обиколихме всичките! Банкомат има Laughing Сергийки и джвъчки също, царевица, дюнери и палачинки в изобилие Laughing В стол не сме се хранили, но хората масово хапваха там. Препоръчвам Ахтопол Grinning

# 44
  • Мнения: 229
Ето мееееее........Завърнах се от Ахтопол
Бунгала Костинброд са много първобитни и се отказахме от тях след като ги видяхме. Настанихме се в една база наблизо / на някакво Айтоско предприятие/. Беше ни много хубаво. Ходихме до Синеморец и до Велека. Хранихме се в столова - много добре беше. цените по крЪчмите са нормални, а Ахтопол е е един много приятен град за разходки. Плажът малко ми беше неудобен, понеже зоната за безплатните чадъри беше много далеч. Иначе за децата беше рай- има много батути, надуваеми замъци и пързалки, Лунапарк, водна пързалка и много игри пред бунгалото  Hug

Общи условия

Активация на акаунт