фалшив омекотител Ленор?

  • 7 726
  • 13
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 7 034
Дълго време използвах за пералнята омекотител Ленор, най-вече черен и светло син, толкова бях свикнала с миризмата им, че няколко месеца използвах други марки, просто за разнообразие. Вчера си купих отново светло син Ленор и останах доста изненадана - аромата изобщо не е толкова наситен и траен, преди като прибера прането от простора, цялата стая ухае на омекотител, сега - нищо подобно. Вие оставали ли сте с такова впечатление наскоро от този омекотител или аз нещо си въобразявам?

# 1
  • София
  • Мнения: 8 280
Вземи си туба от 5 л - "Професионал" има ги в Метро, 2 аромата са. Супер е.
Точно поради описаното от теб дълго не ползвах омекотител. Този скоро го "открих"

# 2
  • Мнения: 92
Да и на мен ми направи впечатление, че омекотителите на Ленор вече не са така трайни и с наситена миризма.Разочарована съм и от прахота за пране Ариел. Дрехите се захабяват.поради тази причина със съпругът ми ходиме до Гърция, за да си пазарувам от там перилни препарати. Повярвайте ми нямат нищо общо с тези, които продават в България. не само, че перът превъзходни, а и са ароматизирани.

# 3
  • Мнения: 1 410
Значи не съм си внушавала.Аз също се чудех какво става с тези омекотители ,ама реших,че много се "втелявам".Пък и защо не ги запечатат по-добре.Така докато стигне от производителя до нас може и да го поразреждат ... Thinking

# 4
  • Мнения: 5 207
Не са фалшиви, такива са си. Смениха опаковката към по-добро, а съдържанието към по-лошо. Колкото беше скапан Ленорът в България, по-скапан стана. Съвсем започнаха да се оливат!

# 5
  • Мнения: 803
Не са фалшиви, такива са си. Смениха опаковката към по-добро, а съдържанието към по-лошо. Колкото беше скапан Ленорът в България, по-скапан стана. Съвсем започнаха да се оливат!

Това е точно мнение!

# 6
  • Мнения: 1 305
Преди 2 седмици купих една опаковка Персил Сенситив, сега почти вече не мирише праха в опаковката, а да не говорим за дрехите.
А преди 2м си взех Ариел голяма опаковка от Гърция, целия шкаф с праховете като го отворя мирише на Ариела.
За омекотителите нямам думи,  се едно са разредени.

# 7
  • Мнения: 5 207
Преди 2 седмици купих една опаковка Персил Сенситив, сега почти вече не мирише праха в опаковката, а да не говорим за дрехите.
А преди 2м си взех Ариел голяма опаковка от Гърция, целия шкаф с праховете като го отворя мирише на Ариела.
За омекотителите нямам думи,  се едно са разредени.

Е, и Ариелът ще изветрее след известно време.  Wink

# 8
  • Мнения: 22 430
Аз пък нарочно си купувам Силан Сензитив, за да не мирише толкова силно.
Направо ме побърква миризмата на Ленор, веднага започва да ми дразни на носа.
Но който обича дрехите му да са наистина ароматизирани, предполагам че са доста разочаровани.

Аз съм изключително доволна от прах за пране на таблетки от Германия. В кутия са 60таблетки, по 2 в индивидуална опаковка. Една е достатъчна за средно количество пране, да речем 1-2кг. Миришат чудесно, вътре е и омекотителя. )

# 9
  • Мнения: 171
От доста време използвам само Ленор....защото наистина е хубав и доста траен...Взимам черния..и за разлика от другите видове Ленори...той е най-хубавият...защото е много по-траен аромат от другите...
От както го използвам...не съм имала никакви проблеми с него...

# 10
  • Мнения: 8 999
Сигурно е въпрос на личен нюх - на ме пък черният Ленор нито ми мирише толкова хубаво, нито пък ми се струва траен. Дори почти не го усещам в дрехите няколко дни след като са изпрани. Затова пък старият син Ленор беше превъзходен. Откакто му смениха капачката, се смени и ароматът. Изобщо не ухае така приятно. Започнах да ползвам лилавия от новите модели. Определоно ми харесва.

# 11
  • Мнения: 95
И на мен ми направи впечатление! А преди беше толкова хубав този омекотител. Уж на рекламата казват че като потъркаш дрехата и започва да ухае, а всъщност  ooooh!

# 12
  • Мнения: 1 120
Любимият ми син Ленор отдавна не е такъв какъвто беше . Замених го с лилавия, за сега ми харесва.

# 13
  • Мнения: 206
Добре, че видях темата.Мислех че проблема е в мен .Ползвам от дълго време черния Ленор , но в последно време прането ми мирише единствено на праха с който пера, а не на омекотителя.
Развалиха си продуктите , това е!
Синият едно време си беше перфектен!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт